Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερώτηση για γυναίκες...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Don_giorgio, στις 8 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Aκόμα και εκεί...θες τα δύσκολα και τα παράξενα μαζόχα!!
     
     
  2. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    O καθένας 'οπως βολευεται... Αλλα σας προτείνω κορίτσια το iBuzz και μουσική ακούτε και ευχάριστα περνάτε... 
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Δεύτερη φορά που το αναφέρεις. Μήπως ανέλαβες αποκλειστικός εισαγωγέας του στην Ελλάδα και κάνεις διαφήμιση;  
     
  4. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Οχι απλα φροντίζω να περνάνε καλα τα κορίτσια του φορουμ...  
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Ερώτηση για γυναίκες...

    Ευχαριστουμε για το ενδιαφερον. Η αληθεια ειναι οτι πριν εμφανιστεις εσυ στο φορουμ, ειχαμε πολλες ελλειψεις στους τροπους σεξουαλικης μας ικανοποιησης. Τωρα απο την μια τα θεματα με την ενδελεχη δημοσκοπικη ερευνα των παραμετρων της καuλας μας και απο την αλλη οι σεξουαλικοψυχοπαθολογικοενδοσκοπικες αναλυσεις των υπολοιπων θεματων, εχουμε κοψει εντελως τα σεξ.

    Πανω που αναβουν τα αιματα, αρχιζω και αναρωτιεμαι.....

    "Ποια ειμαι? Που παω? Τι θελω? Γιατι ειμαι αυτη που ειμαι και δεν ειμαι καποια αλλη? Το θέλω πραγματικα αυτο που θελω η ειναι το προεγω μου που καυλωνει γιατι βρηκε βιολογικη συμβατοτητα? Κι αυτος τωρα, γιατι ανεβαινει απο πανω? Τι θελει να δειξει? οτι ειναι Κυριαρχος? Μαρεσει ομως γιατι ειναι ξεκουραστα. Μηπως ομως το οτι ειναι ξεκουραστα, ειναι διακαιολογια και κατα βαθος εχω υποτακτικες τασεις? Πω πωωωω...λες!!! Και απο που να τι εχω ? Παιδικα τραυματα? ανασφαλειες? Οι κουρτινες θελουν παλι πλυσιμο. Πολυ καυσαεριο ρε παιδι μου.

    Πλυσιμο ειπα? Μηπως δεν μυριζουν σωστα τα ποδια μου? οι μασχαλες μου? Αγχώθηκα τώρα. Κι εχω να καθαρισω και πατατες μετα. Οχι μωρο μου… λεω να μην το κανουμε με το τουμπερλεκι? Θα μουλιασει και δεν θα παιζει. Τι? Το τεζα για τα μυρμηγκια? Ενταξει αλλα μη με ψεκασεις. Καταστρέφεται το οζον και δεν εχεις τη συναινεση μου.

    Ωχ… θελει να σηκωσω τα ποδια ψηλα. Πώς να του εξηγησω τωρα πως ποναει η μεση μου? Με μαθηματικα? Μηπως να το ζωγραφισω? Μπα , θα του το πω με ποιημα. Αντε βρες στιχακια τωρα. Αστο.

    Μωρο μου … δεν τ΄ αφηνουμε να συνεχισουμε εκεινο το βιβλιο επιστημολογιας που σου χε συστησει ο Dolmance?"
     
    Last edited: 13 Σεπτεμβρίου 2008
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ερώτηση για γυναίκες...

    Θέλμα! Στον άλλο είχα συστήσει το μελέτημα για την επιστημολογική τομή. Σ' αυτόν είχα δώσει τη συνταγή για την ποδάγρα. Πρόσεξε μην τα σκατώσεις με τους εραστές σου.
    Το θυμάσαι, ε; Δεν δίνουμε το υπακτικό στον ευκοίλιο. Είναι για τον σφιχτοκούραδο!
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Ερώτηση για γυναίκες...

    Σοβαρα μιλας Αυγουστε ? Το μελετημα για την επιστημολογικη τομη δεν ειναι συνταγες για την ποδαγρα?
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ερώτηση για γυναίκες...

    Είχε και τη συνταγή μέσα; Καταστροφή!


    ΥΓ. Τί 'Αύγουστε', μου τσαμπουνάς; Αντίνοος.
     
  9. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Ερώτηση για γυναίκες...


    Τώρα εξηγείται η πλεκτάνη. Κι έλεγα, τι δουλειά έχει το βιβλίο «Ο Κύκλος της Βιέννης και η Γέννηση του Νεοθετικισμού» στο ντουλάπι με τα φάρμακα;

    Κι εμένα λέγε με Αδριανό. 
     
    Last edited: 13 Σεπτεμβρίου 2008
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ερώτηση για γυναίκες...

    Το πιάσαμε το υπονοούμενο. Δεν αισχύνεσθε;
     
  11. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Ερώτηση για γυναίκες...


    Τι ερωτας κι αυτος!!! Αρχαιος.
     
    Last edited: 13 Σεπτεμβρίου 2008
  12. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Re: Απάντηση: Ερώτηση για γυναίκες...

    Ρωμαικός θα έλεγα... Ποιος ενδιαφέρεται για ενα Ρωμαικό οργιάκι????