Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσείς μ ενα τραγούδι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος ellianna, στις 7 Αυγούστου 2016.

Tags:
  1. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Οπου Monkey βαλτε Rocky!

     
  3. lil star

    lil star New Member



    Τέλεια.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. MasterK777

    MasterK777 New Member



  8. ενα τραγούδι που πραγματικα λατρευω. εκφραζει μεγαλο μέρος της ζωής μου με την συντροφό μου , για πολλά χρόνια μόνοι μας εναντίων ολων. και οπως λέει στο τέλος "θα ρθει η καλοκαιριά" οταν πιά ηρθε η καλοκαιριά , εκείνη εφυγε από κορονοιο. λατρεμένο τραγούδι κλαίω πάντα οταν το ακούω στο repeat. υπεροχη φυσικά και η ομώνυμη ταινία γεμάτη νοήματα.
     
  9. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ο χαμογελαστός στωικισμός της περιπου μιας βδομάδας το μηνα
     
  11. RedFox

    RedFox New Member

  12. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αυτό το τραγούδι είναι το αγαπημένο μου. Και το λέω με μια υποψία αμηχανίας γιατί δεν με έχει συνοδεύσει σε κάποια σημαντική φάση της ζωής μου, αλλά όταν το ακούω κάνει κλικ μέσα μου.