Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσωρουχα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slave_25, στις 22 Δεκεμβρίου 2007.

  1. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: Εσωρουχα

    εντακσει δεν ιπαρχει καποια να με ντισει και να με πατισει χαμο και σε διμοσιο χορο οπου να ειναι
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μ'αρεσει που ρωτας απευθυνομενος σε ενα σαιτ με ουρολαγνους , σαδιστες , μαζοχιστες και παει λεγοντας .... δεν ειναι λιγακι ανωμαλο αυτο ? ....


    Για μενα προσωπικα οτι μας ευχαριστει ειναι νορμαλ και δεν "κατακρινω" τιποτα..
    (εξαιρεση 3 περιπτωσεις : Νεκροφιλια-Παιδεραστια-Ζωοφιλια. Αυτα δεν τα θεωρω νορμαλ
    και δεν τα συζητω καν αν θελησει καποιος να με πεισει για το αντιθετο)


    για την παιδεραστια εχω ξαναπει οτι κακως εντασεται στις σεξουαλικες διαστροφες και επισεις κακως υπαρχει το συνθετο παιδι-εραστης .... ουτε τιποτα σεξουαλικο υπαρχει ουτε τιποτα με εραστες παρα μονο ψυχολογικος και πνευματικος καρκινος .....
    αλλα στα υπολοιπα θα διαφωνισω ....
    1ον οι νεκροι δεν διαμαρτυρονται στην πραγματικοτητα τους κανεις χαρη αφου εξακολουθουν να ειναι επιθυμητοι και μετα θανατον  ... 2ον ... αμα ρωτισεις ενα προβατο "να σε πηδηξω ή να σε φαω ?" .. σιγουρα θα προτιμουσε το πρωτο ... εκτος λοιπον και αν εισαι χορτοφαγος , μην μου πεις οτι δεν ειναι σωστο να βιαζεις την προβατινα ......  
     
  3. female

    female Contributor





    Η νεκροφιλία ορίζεται και ως έλξη προς άψυχα, δηλαδή προς αντικείμενα, άρα το "σεξ" με ρομπότ είναι νεκροφιλία.


    Νεκρό ρομπότ που μοιάζει στην μοντέλα που προτιμάτε, ή την Κρουστάλλω την προβατίνα που βελάζει, ολοζώντανη και καυτή-καυτή στη στάνη; Ιδού η απορία...




     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    διαφωνω ... τα ρομποτ εχουν συγκεκριμενη εστω προγραμματισμενη αντιδραση ... μια αντιδραση απο μερους του νεκρου θα ηταν μαλλον αντικαβλωτικη ... το λιγοτερο ....
    οσο για την απορια .. ψηφιζω "μοντελα" ...η Κρουσταλλω ισως ειναι ποιο χρησιμη για αλλη βασικη αναγκη ... το φαϊ .... μετα βλεπουμε .... 
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Με τίποτα δεν θα τα δεχόμουν στο πρόσωπο και ειδικά βρόμικα!Άλλο να τα φοράς καθαρά στο σώμα και άλλο να τα λούζεσε στο πρόσωπο..απέσια οσμή  

    Ερώτηση: Σχολείο έχεις πάει? και εγω είμαι ανορθόγραφη αλλά οχι τοοοοσσσοοοοο χάλια!!!!!!!!!!!
     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2007
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    αυτο εξαρταται απο τον ανθρωπο, για παραδειγμα με την τελευταια μου γκομενα, οταν γυριzε απο γυμναστηριο το στριγνακι της μυριζε πολυ ομορφα και με καυλωνε απιστευτα, ηταν ενας συνδιασμος light ιδρωτα αναμεμειμγενος με την μυρωδια των υγρων απο το αιδιο . mmmm....  
     
  7. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    ίου!Κων,είσαι πολύ Μαζο   Προσωπικά το μόνο που μου αρέσει,είναι να φοράω τα εσώρουχα της κοπέλας μου για να την νιώθω πάνω μου έστω με την μυρωδιά των υγρών τις..Αντρικό εσώρουχο ποτέ δεν ήθελα να βάλω...Γιατι άραγε?  
     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Εσωρουχα

                 

    Έχω δει απελπισία και απελπισία αλλά εσύ δεν παίζεσαι!

    Επί της ευκαιρίας ας σου κάνω και ένα μαθηματάκι πληκτρολογίου, μιας και σε καταλαβαίνω, γιατί κι εγώ όταν πρωτοέβαλα Ελληνικά στο pc δεν ήξερα πού πάνε τα 4.
    Έχουμε και λέμε λοιπόν:

    Το ς βρίσκεται στο W
    To ξ/Ξ βρίσκεται στο J
    Το ψ/Ψ βρίσκεται στο C
    Το θ/Θ βρίσκεται στο U
    Το ω/Ω βρίσκεται στο V
    Ο τόνος βρίσκεται (στο δικό μου πληκτρολόγιο τουλάχιστον) στο πλήκτρο που έχει κάτω ; και πάνω :
    Το Ελληνικό ερωτηματικό βρίσκεται στο Q
    Η τελεία είναι η ίδια παντού

    Τέλος, ΠΡΙΝ πατήσεις το Submit, αφού έχεις γράψει το post σου, φρόντισε να ΞΑΝΑδιαβάσεις αυτό που έγραψες για να δεις αν βγάζει νόημα ή αν έχει λάθη, έτσι ώστε να το διορθώσεις.

    Με άλλα λόγια...

    ΜΗ ΜΑΣ ΤΙΜΩΡΕΙΣ ΑΛΛΟ! ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΣΤΕ!  

    Υ.Γ. ΔΕΝ δέχομαι πριβέ μηνύματα και ΔΕΝ είμαι Mistress, οπότε μη σου περάσει ΚΑΝ απ' το μυαλό!
     
  9. Emma

    Emma Contributor


    Στην Ουαλία γαμάνε φουσκωτά ομοιώματα προβάτων. Αυτό τους κάνει και νεκρόφιλους και κτηνοβάτες;    
     
  10. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: Εσωρουχα

    ARKI NA INE OREA SXETIKA KATHARA KAI EN GNOSI THS PANTA.
    NOMIZO KAI AYTO POS INE KYRIARXIA

    ειναι φετιχ τα εσωρουχα. εμενα προσωπικα μου αποκαλυπτουν πολλα απο τη ψυχοσυνθεση μιας γυναικας. Νομιζω πως σε μια αφεντρα θα αρεσε.
     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2007
  11. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Εσωρουχα

    Τα κεφαλαία σε πειράξανε? Ολα τα αλλά τα βρήκες μια χαρά? 


    Επί του θέματος.
    Δεν μπορώ να φανταστώ μια τέτοια σκηνή διότι ποτέ δεν αφήνω να φοράνε εσώρουχα.
    Αν είναι δυνατόν, ακόμα και τις μέρες της περιόδου.

    Τώρα, όσες φορές μου έχει τύχη να ασχοληθώ με εσώρουχα, είναι για να τα βγάλω και όχι για να τα βάλω 
    Αν είναι να τα βάλω, προτιμώ μέσα της και όχι πάνω της 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    " περι ορεξεως , κολοκυθοπιτα "
    " οτι πληρωσεις , παιρνεις "

    νομιζω οτι οι δυο παραπανω φρασεις , κατ'επιλογη , απαντουν στο 99,9% των νηματων του φορουμ .....