Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσώρουχα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 6 Ιουνίου 2016.

  1. View attachment 63744 Εδώ σε παιχνίδι Με φίλους.. ελπίζω να σας αρέσει..!είμαι αυτή με το άσπρο και καφέ.!
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2016
  2. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Και κάπως έτσι αποφάσισα να μην φάω εκείνη την μπαγκέτα που λιγουρευόμουν από το πρωί
     
  3. Δεν καταλαβαίνω το ξέσπασμα σου.. δηλαδή τι σε χάλασε? Το κορμί που δεν είναι αγαλματενιο ,το βρακι που δείχνει πως γίνεται ένα εσώρουχο στην καθημερινότητα? η κάτι άλλο?
     
  4. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Θα διαλέξω χωρίς ενδοιασμό την κουρτίνα 2.
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    μπραβο κοπελαρα μου
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    τα εσώρουχα δεν είναι μόνο γυναικεία υπόθεση  
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    crying...
     
  8. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    λίγο... @sokolata    έχει το βρακι... Μους είναι? Μερέντα ?

    Η απλά χονεμενη...  
     
  9. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

     
  10. Αν εννοείς εκείνο πίσω κεραμίδα το λέμε εδώ στο χωριό. έτσι ξεχωρίζουμε το πίσω από το μπροστά. μπροστά είναι κίτρινο της ώχρας..και στο πλύσιμο δεν φεύγει οπότε την επόμενη το φοράς κατευθείαν χωρίς να αναρωτιέσε αν έκανες λάθος.
     
  11. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Επειδή έχει δίκιο η @sweet_release ..

    Επιτέλους λίγη σοβαρότητα:

    Ιστορία: ( .. και η vanilla του το έκανε δώρο .. και εκείνος το φόρεσε .. και μετά το έβγαλε .. και κάνανε και σεξάκι μέχρι το πρωί .. και μετά χωρίσανε,
    και από τότε είναι όλοι ευτυχισμένοι: αυτή με άλλον, αυτός αλλού, και το εσώρουχο κλεισμένο ερμητικά στη ντουλάπα..
    )