Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευγενοφάνεια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος sapfw, στις 18 Νοεμβρίου 2006.

  1. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Re: Απάντηση: Ευγενοφάνεια

    τις περισσοτερες φορες αυτο ειναι το προβλημα...οτι ενω Ε/ειμαστε Μ/μετεχοντες Σ/σχολιαζουμε ως Π/παρατηρητες...και δεν βγαζω ουτε την αφεντομουτσουναρα μου απ' εξω
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Ευγενοφάνεια

    Το φαινόμενο αυτό της υπερβολικής υποκριτικής ευγένειας με εκφράσεις ¨γλυκιά μου¨ ¨sis¨ κτλ(όχι πάντα υποκριτικής) ειδικά από υποτακτικές το είδα περισσότερο σε κανάλια του irc και ειδικά σε κανάλια role play Gor.
    Ήμουν για ένα διάστημα περαστική από αυτά (ένα μήνα) και το είδα αυτό να γίνετε όντως .
    sapfw νομίζω πως είσαι το πλέον κατάλληλο άτομο για να μας εξηγήσει τον τρόπο αυτό, αν δεν κάνω λάθος ήσουν για χρόνια kajira με κίτρινο μετάξι αναμένουμε λοιπόν.
     
  3. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: Απάντηση: Ευγενοφάνεια

    Με μια δεύτερη ανάγνωση μπορεί κανείς να επιτύχει θαύματα.
     
  4. savra

    savra Guest

    Πάντως η ευγένεια δείχνει χαρακτηριστικά ανατροφής, διαπαιδαγώγησης και εκλεπτυσμένου χαρακτήρα.
     
  5. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Ευγενοφάνεια


    Περίεργο...

    Δε σε θυμάμαι ούτε στο #ypotagi, ούτε στο #Castle_of_Gor, ούτε στο #Gorean_Castle.
    Από την άλλη πάλι δε φημίζομαι για τη μνήμη μου, αλλά περισσότερο για τις εκλεκτικές μου συγγένειες.

    Δε θα αναλύσω την κατάσταση που επικρατεί στα κανάλια του Gor γιατί θα ξεφύγει το thread από τον αρχικό του προσανατολισμό. Φυσικά, ένα πέρασμα από τέτοια κανάλια δε βοηθάει στην κατανόησή τους. Εξάλλου είναι γνωστό πως το Gor είναι για Λ/λίγους-ες.

    Το thread αναφέρεται στην ευγενοφάνεια, όπως την έχω παρατηρήσει έξω από το Gor.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ευγενοφάνεια

    Χμ...τώρα που το θυμάμαι κάποτε είχε κάνει εδώ εγγραφή μια κοπελίτσα που μας έλεγε "χρυσά " της...Εκεί ναι..Ήταν κάπως το σκηνικό..ένα απέεεεεεεεεεέραντο..να πω κομμωτήριο..

    Σαχλό έ....;
     
  7. savra

    savra Guest

    Re: Απάντηση: Ευγενοφάνεια

    Το ερπετό ντεν καταλαβαίνει
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Κριμα ...γιατι μεχρι και τωρα πιστευα οτι τα ερπετα καταλαβαινουν απολυτα μεταξυ αλλων και την λεξη "Ευγενοφάνεια", "Σοβαροφανεια" κλπ συναφη.
     
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Ευγενοφάνεια

    Να στο σχεδιάσουμε σαύρα, ίσως τότε το καταλάβεις  
     
  10. female

    female Contributor


    (ξέρυ τω savra...
    θα τα βρυ όλα...
    μυα χαρά...


    100% εκτυμυτέω) ​
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ευγενοφάνεια

    Σαφώς .Εξήγησε μας και το γιατί .. 
     
    Last edited: 26 Νοεμβρίου 2006
  12. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    ειναι παντα ενας εισαγωγικος τροπος επαφης πριν την εκρηξη