Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευτράπελα της παραλίας.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος feet-lover, στις 24 Ιουνίου 2023.

  1. Κάθε καλοκαίρι στην παραλία ειδικά τα σκ και τον Αύγουστο ακούς τα πιο ωραία.
    Τον πρώτο της σαιζόν 2023 το άκουσα πριν λίγο.

    Είναι 2 μέσα στην θάλασσα. Ζευγάρι γύρω στα 50.η γυναίκα κολυμπάει ο άντρας περπατάει μέσα στο νερό.
    10 μέτρα από την ακτή εν τω μεταξύ.
    Του λέει η γυναίκα "Μην απομάκρυνεσαι κοίτα με προσοχή κάτω, μην πεταχτεί τίποτα από την άμμο και με φάει"
    "Προσέχω μην φοβάσαι"
     
  2. πω πω τα νευρα μου το πρωι.
    ενα μαλακισμενο διποδο παρκαρε ετσι -ενω ειχε χωρο- ωστε να μην χωραει φορτηγο τροφοδοσιας.
    μιλαμε ο ανθρωπος -επαγγελματιας τροφοδοσιας-να κορναρει ολη η παραλια να ψαχνει το διποδο. εγω που δεν εχω και μεγαλη υπομονη του ελεγα "εγω θα περνουσα και θα τον ρημαζα" παιρνουμε την τροχαια. εντω μεταξυ μονοδρομος και θεοστενος δρομος διπλα στην πλαζ.ευτυχως ενας στην παραλια γνωστος,που δουλευει στην τροχαια βρηκε το τηλ του απο την πινακιδα.η κυρια επινε τον καφε της σε διπλανο πιτσομπαρο.τετοια αναισθησια καιρο εχω να δω. χωρις να μιλησει σε κανεναν να πει κατι ενα γαμωσυγγνωμη κιας ειναι ψευτικο μπηκε στο αυτοκινητο κι εφυγε.ειχα κοχλασει απ τα νευρα μιλαμε. ξαναμπηκα στη θαλασσα να ηρεμησω.περισυ στο ιδιο σημειο ενας οδηγος φορτηγου δεν ηταν τοσο υπομονετικος. μιλαμε θερισε 3 αυτοκινητα για να περασει και περασε.καθε χρονο με τα διποδα ελεος. εγω μην δω να κλεινουν το δρομο τρεχω αμεσως χα χα.