Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ευχηθείτε..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 19 Δεκεμβρίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Χαρές, υγεία, ευτυχία και να περνάτε καλά όλοι και όλες. Το 2009 να είναι η καλύτερη χρονιά σας.
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "το 2009 να είναι η χρονιά που τα όνειρα θα πάρουν εκδίκηση.."
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Ευχηθείτε..

     
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    δεν ξερω πως δινουν ποντους επιβραβευσης αυτα τα "Reputations" αλλα θελω να σου δωσω πολλα ντορα , αντε τωρα να πεις καλα χριστουγεννα χωρις να υποκριθεις.....

    Υ.Γ. ας μου πει καποιος γιατι ειμαι στραβαδι....
     
  5. smari

    smari Regular Member

    Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και με ανθρώπους γύρω σας που αγαπάτε.

    ~spesial αφιέρωση για κάποιους που μου γ...... τα Χριστούγεννα το παρακάτω τραγουδάκι.....
    και σε κάποιους γιαλατζί ντολμάδες επίσης.  

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    ~το κωλαράκι που δημιούργησε αυτό το θείο άσμα το χαρίζω στην Έρη.

    Καλά Χριστούγεννα σε όλους!!!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. sklabos36

    sklabos36 New Member

    Χρονια καλα Χρονια πολλα σε ολους!!!!
    Καλα Χριστουγεννα!!!!!!!!!!
     
  7. ariadni

    ariadni Regular Member

    Εύχομαι σε όλους υγεία και ευτυχία.
    Να περάσουμε όλοι, όσο περισσότερο χρόνο γίνεται με τα αγαπημένα μας πρόσωπα, και ιδίως τα συγγενικά
    που ίσως αυτές τις μέρες να περιμένουν με ανυπομονησία να μας δούν λίγο παραπάνω.

    Και μια συμβουλή. Ποτέ μα ποτέ, μη κάνετε στη μαμά σας κάποιο δυσμενές σχόλιο για τα σκληρά κουραμπιεδάκια η τα μελομακάρονα που ούτε και φέτος μέλωσαν καλά, αλλά που αυτή έχει με τόση αγάπη φτιάξει για εσάς  .
    Μπορεί να έρθει η ώρα και η στιγμή που θα θυμάστε τα μελομακάρονα από τη μια, τα κυνικά σας σχόλια από την άλλη και θα κλαίτε με μαύρο δάκρυ ( και μετά ούτε λόγος για μέλωμα...).
    Αντιθέτως, καταπιείτε τα, πείτε πόσο πολύ σας άρεσαν και αν τα πάτε καλά και με την κουζίνα, ζητείστε τη συνταγή και καταχωρείστε την στο αρχείο " Οικογενειακά Κειμήλια".
    Στο μέλλον θα λέτε "Α, η συνταγή με τα πετραδάκια της μαμάς", και σε περιόδους αυτολύπησης ή εσωτερικής αναζήτησης θα μπορείτε ακόμη και να τα φτιάχνετε!!!

    Γενικώς ας χαρούμε τις στιγμές που μας δίδονται (ακόμη και αυτές που θεωρούμε δεδομένες) και ας δώσουμε
    όση περισσότερη αγάπη μπορούμε στους ανθρώπους που είναι δίπλα μας.

    Χαρούμενα Χριστούγεννα σε όλους!
     
  8. LordAini

    LordAini Regular Member

    Για εμένα τίποτα ρε Inco??? Εχω κ τη γιωρτή μου  
     
  9. gallant

    gallant Regular Member

    Χρόνια πολλά σε όλους και να περάσετε πολύ όμορφα και... να φάτε όσο το δυνατόν περισσότερο. 
     
  10. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Ευχηθείτε..

    Χρόνια πολλά και καλά σε όλους  
     
  11. female

    female Contributor




     



     ​



     



     ​


     

     



     


     
    Yes, yes, dearest tender_lily, sweetpeas on earth!​


     




    Μέσα στο χειμώνα επιμένουν να ανθίζουν και να καρπίζουν. Τα σύμβολα, τα φρούτα, οι μυρωδιές των Χριστουγέννων.

    Εύχομαι η μαγεία (κάθε αξιοπρεπής Δρουίδης σκαρφάλωνε στα δέντρα για λίγο λευκό γκυ στη μαρμίτα του!) της επιμονής τους να ανθίζουν στα καταχείμωνα, να μας εμπνέει.



     



     
  12. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    καλή χρονιά χρόνια πολλά με υγεία, χαρά και ό,τι καλό επιθυμείτε να πάθετε