Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εύσωμη -ος - και Μερικά Κιλά Παραπάνω

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Pantherina, στις 15 Ιανουαρίου 2024.

  1. Pantherina

    Pantherina New Member

    Ήμαρτον! Ναι τα παραπάνω κιλά είναι σέξι. Δε μιλάω για υπερβολές, αλλά κολακεύουν ένα ωραίο σώμα.
    Δεν βρίσκω σέξι τους κοιλιακούς.. μου είναι αδιάφοροι. Γνώμη μου. Πείτε μου τι σκέφτεστε για τα περιττά κιλά. ❤️
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι
    • Δεν το λέμε μπυροκοιλιά ή πατσοκοίλι ή οτιδήποτε. Το λέμε "καμπύλη ευμάρειας".
    • Δε λέμε ότι είμαστε χοντροί για το ύψος μας, λέμε ότι είμαστε κοντοί για το βάρος μας.
    • Το μέγεθος της κοιλιάς δεν είναι αυτό που φαίνεται, είναι η μάζα που καμπυλώνει το χωροχρόνο και η εικόνα παραμορφώνεται.
    • Αυξάνεται η έλξη που προκαλούμε, δεν το λέω εγώ, το λέει ο νόμος της παγκόσμιας έλξης (αν είσαι κλασσικός) και η γενική θεωρία της σχετικότητας (αν είσαι μοντέρνος)
    • Λόγω μάζας ο χρόνος κοντά μας κυλάει πιο αργά, είμαστε πηγή νεότητας!
    Τούτου λεχθέντος τη διατροφή μας πρέπει να την προσέχουμε και να κάνουμε και άσκηση, τα πολλά περιττά κιλά δεν κάνουν καλό στην υγεία και την ευεξία. Είχα φτάσει κάποτε τα 125 κιλά, η ζωή μου τώρα που είμαι κοντά στα φυσιολογικά μου είναι πολύ καλύτερη.
     
    Last edited: 15 Ιανουαρίου 2024
  3. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Τι σχέση έχει αυτό το θέμα με bdsm
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Shibari με χρήση κάβου;  
     
  5. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Γέροντα μιλάς με γριφους
     
  6. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

       
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Παρότι με ελκύουν τα αδύνατα σώματα, έχω δέσει άτομο με τριψήφιο αριθμό κιλών και ήταν υπέροχο.
     
  8. Όνομα

    Όνομα Regular Member

    Φαντάζομαι υπάρχει νήμα για το shibari. Παρ' όλα αυτά, δράττομαι της ευκαιρίας.
    Πως θεωρείς ότί πρέπει να προσεγγίσεις κάποιος το θέμα, για να μάθει αυτά που πρέπει να μάθει;
    Πέραν από πιθανές συνεδρίες, που κατά καιρούς είδα, ότι προσφέρονται.
     
  9. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Καποτε, μια αρκετα ευσωμη κυρια που ειχα γνωρισει, μου ειχε πει, λενε για μας τους ευσωμους πως ειμαστε μονο για ζεστη το χειμωνα.
    Λαθος, ξερεις εγω τι σκια κανω στη παραλια;
     
     
  10. Dapom

    Dapom Contributor

    Περι ορέξεως
     
  11. Pantherina

    Pantherina New Member

    Αυτό που κυλάει ο χρόνος πιο αργά με έλιωσε... Θα συμφωνήσω σε όλα τα παραπάνω. Λατρεύω αυτή τη καμπύλη. Εχώ γνωρίσει ένα παιδαρο στα .. κυβικά που γουστάρω.. αχ αυτή η κοιλά είναι το κάτι άλλο.
    Μειώνει αποστάσεις...
    Τρίβεται εκεί που πρέπει και αγκαλιάζει το σωμα μου στις ιδιαίτερες στιγμές και μή.
     
    Last edited: 19 Ιανουαρίου 2024
  12. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Λιπαρά διακοσμημένα σα να λέμε...

    Κατά τα άλλα, όπως τη βρίσκει ο καθένας.