Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζήτω το ...Μάτσου Πίτσου!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Τhe Enchanter, στις 8 Ιουλίου 2007.

  1. misunderstood

    misunderstood New Member

    Χίλια δίκια Χάινριχ.... Χίλια και βάλε
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    παπαριες!!!
    Μπορει καποιος να μου πει τι κανει ενα μνημιο καλυτερο απο το αλλο???

    εγω πιστευω πως το καθενα ειναι διαφορετικο και μοναδικο.... τωρα το τι λενε οι αλλοι* αδιαφορο!!

    ( *αλλοι = τουριστικοι πρακτορες, οικονομολογοι κτλ κτλ )
     
  3. commcosmos

    commcosmos Regular Member

    Νομίζω ότι ο τίτλος του δημοψηφίσματος τα λεέι όλα. 7 σύγχρονα μνημεία. Και αν προσέξετε δεν υπάρχει κανένα μέσα στην εφτάδα το οποίο να είναι πρό Χριστού (απ' όσο είδα). Αν μιλάγαμε για τα 7 κλασσικά θα ήταν άλλο θέμα. Οπότε πιστεύω ότι δεν πρέπει να ανησυχούν μερικοί όπως επίσης πιστεύω πως όποιος ψήφισε τον παρθενώνα ή κάποιο άλλο αρχαίο μνημείο-θαύμα ήταν εκτός θέματος.
     
  4. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Όχι δεν ψήφισα, και ούτε θα ψήφιζα σε διαγωνισμό που διοργάνωσε εταιρία
    η οποία είχε κέρδη από την όλη ιστορία.

    Εκτός αυτού, και να μην είχε κέρδη, το να ασχολούμαστε με τίτλους κ' "το ποιος την έχει
    μεγαλύτερη" ερωτήματα μειώνει το ήδη μειωμένο IQ μου. Οπότε το αποφεύγω, μπας
    και το κρατήσω σε κάποιο σταθερό επίπεδο επιτέλους.

    +10.
     
    Last edited: 12 Ιουλίου 2007
  5. Zondag

    Zondag Regular Member

    ωραίες απαντήσεις παίδες, συγχαρητήρια...ειλικρινά...Ελπιζω να είναι οι ίδιες με αυτες που θα δίνατε αν η Ακρόπολη ψηφιζόταν σαν ενα απο τα 7...Γιατί κάποιες ανάλογες δηλώσεις πολιτικών...μετά την ψηφοφορία μόνο με ένα πικρό χαμόγελο μπορούν να αντιμετωπιστούν...υπάρχουν κάποιες φωτογραφιούλες υψηλών πολιτικών προσωπων σε θερμές χειραψίες με εκπροσωπους της..."εταιρείας" βλέπετε που δεν βολευουν καθόλου...Μάλιστα...