Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζηλια...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος kali crow, στις 30 Μαρτίου 2008.

  1. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Re: Να ήταν η ζήλεια ψώρα…

    το κακο με την ζηλεια ειναι οτι την παρουσιαζουν ατομα τα οπια δεν τα εχεις ικανα για κατι τετοιο.και αν νομιζα παλια οτι ειναι γυναικιο χαρακτιριστικο τα τελαιυταια χρονια τα ματακια μου ειδαν αλλα.
     
  2. female

    female Contributor

    Re: Να ήταν η ζήλεια ψώρα…



    Εσύ χρησιμοποιείς τη ζήλεια, καλή μας Άρτεμις, μεταξύ των υποτακτικών σου; Είναι κάποια τεχνική υποδούλωσης, εξευτελισμού, ψυχολογικού βασανισμού; (Ρωτάω γιατί απ ότι φαίνεται χρησιμοποίησες το νήμα για κάποιο προσωπικό σκοπό, απ' ότι λες, σκοπό τον οποίο εκπλήρωσες και δεν χρειάζεσαι πια το νήμα αυτό.)

    Θα 'θελες να μας πεις πως λειτουργεί αυτό;

     
  3. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Re: Να ήταν η ζήλεια ψώρα…

    Εγώ αγαπητή female, δεν είμαι καθόλου ζηλιάρα το αντίθετο μέχρι και για αδιαφορία το παίρνουν, το νήμα δεν απευθυνόταν σε κανένα σκλάβο μου, μα σε μια κοπέλα η όποια το διάβασε, δε το έπιασε ακριβός αν και πίστευα πως είναι εξυπνότερη, λίγο το παρανόησε μα το θέμα είναι ότι το διάβασε… (το νημα ήταν για αυτήν όχι οι απαντήσεις προς μεγάλη της λύπη)
     
  4. Emma

    Emma Contributor

    Re: Να ήταν η ζήλεια ψώρα…

    Γιατί δεν μας λες και ευθέως για ποιά μιλάς; (για να μην δημιουργούνται και παρεξηγήσεις, όχι τίποτα άλλο).
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Ζηλια...

    Άντε Κα Άρτεμις, μη μας κρατάς σε αγωνία... Από το πληκτρολόγιό σου κρεμόμαστε όλοι... Κι έχουμε ήδη μασουλήσει τα νύχια μας, μέχρι το κρέας...  
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Ζηλια...

    Oι Kυρίες (και αυτή την εντύπωση μου έχει δώσει η Άρτεμις) δεν μιλούν με υπονοούμενα, οπότε θα περιμένουμε  
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Ζηλια...

    Nαι κυρια Αρτεμις, πεστε μας. Νομιζω οτι το λετε για μενα κι εχω αγχωθει.
     
  8. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Re: Απάντηση: Ζηλια...

    Το έχω παρατηρήσει αυτό και με τιμά!

    Δε θέλω να αναφέρω ονόματα για να μην ξεκινήσουν παρεξηγήσεις και διαπληκτισμοί, μισώ τα μαλλιοτραβήγματα….. αυτή που είναι να καταλάβει σίγουρα κατάλαβε.

    Όχι Thelma μου!!! Αντίθετος πιστεύω πως είσαι ένα πολύ αξιόλογο άτομο και παρακολουθώ τα post σου!!!

    Κορίτσια ησυχάστε!!!! Αυτή που αναφέρομαι είναι σίγουρη ότι μιλώ για εκείνη….
     
    Last edited: 3 Δεκεμβρίου 2008
  9. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Ζηλια...

    Ε οκ, αφού κατάλαβε εκείνη, κακώς ανακατευτήκαμε οι υπόλοιποι και γίναμε αδιάκριτοι.  
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζηλια...

    Ευχαριστω κυρια Αρτεμις. Ησυχασα τωρα!!

    Οσο γι'αυτη που κανατε το τζερτζελε, μαλλον σας εχει ignore οποτε δε νομιζω να την απασχολησε το θεμα.
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζηλια...

           
     
  12. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζηλια...

    Όχι απλά βράζει μες το ζουμί της για να μη καρφωθεί και φανεί ποσό δίκιο είχα   Απάντησε prive μα σε λάθος άτομο