Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας για αντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Hliostalaxth, στις 22 Νοεμβρίου 2006.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

  2. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Τι είναι το milking; Μπορείς να μας πεις περισσότερα;
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για αντρες


    Milking είναι το ‘’ άρμεγμα ‘’ ,
    στη προκειμένη φαντάζομαι πως εννοεί , λαικα ,
    ότι του τραβάει μαλακία , του την παίζει ... κλπ
    για να τον ρουφαει δεν ξερω ....

    βέβαια δεν ξέρω πως γίνεται αυτό αν φορά κάποιος ολική ζώνη ,
    εκτός αν η ζώνη πιάνει συγκεκριμένα σημεία εκεί ,
    και αφήνει το πέος ελεύθερο η μέρος του ελεύθερο.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Η εκσπερμάτωση - άρμεγμα είναι το milking αλλά γίνεται και χωρίς διέγερση του πέους, με άμεση πίεση του προστάτη, δηλαδή διάφορες μορφές πρωκτικής διείσδυσης.

    Κάπου έχουμε ένα νήμα σχετικά, στα training techniques.
     
  5. Hliostalaxth

    Hliostalaxth Guest

    Υπάρχει ένα ειδικό "εργαλείο" τού οποίου η χρησιμότητα είναι να ερεθίζει τον προστάτη και να προκαλεί εκσπερμάτωση χωρίς να υπάρχει λόγος ερεθισμού του ανδρικού μορίου.
     
  6. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για αντρες


    Ανασια κάνεις λάθος .το miliking δεν είναι αυτό που νομίζεις. κοίταξε την απάντηση της tender lilly και θα καταλάβεις.
    το άρμεγμα γίνετε ερεθίζοντας τον προστάτη χρησιμοποιώντας το(
    Aneros Prostate Massager).
     
  7. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member


    αν θέλεις να μάθεις περισσότερα πήγαινε στο ( Prostate Stimulation)και θα καταλάβεις .
     
  8. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για αντρες




    ναι το ειδα ,
    η λεξη σημαινει αυτο που εγραψα ,
    στην τεχνικη αυτη απλα ... χρησιμοποιείται αλλιως !
     
  9. lickyourfeet

    lickyourfeet New Member

    Εγώ χρησιμοποιώ την CB 2000 χωρίς πρόβλημα. Όχι για τόσο μεγάλα διαστήματα όπως ο wifes-sub-maid. Το περισσότερο που την έχω φορέσει είναι 15 μέρες καθώς έχω το πρόβλημα ότι φαίνεται κάτω από το παντελόνι. Χωρίς να μου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα

    wifes-sub-maid δεν έχεις αντίστοιχο πρόβλημα??? Και ιδίως στο χώρο εργασίας???
    Εάν έχεις να προτείνεις κάποια λύση πολύ θα με ενδιέφερε…
     
  10. lickyourfeet

    lickyourfeet New Member

    Ένα είναι σίγουρο... αυτή η αίσθηση περιορισμού και απόλυτου ελέγχου είναι ότι πιο ερεθιστικό έχω νιόσει...
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    ΜΠΛΙΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
     
  12. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member


    Όταν φορούσα το cb 2000 είχα παρόμοιο πρόβλημα .Το cb 3000 είναι εντελώς διαφορετικό ,ιδιαίτερος εν φοράς τζιν η κοτλέ δεν φαίνεται καθόλου .Μόνο κατά την διάρκεια του καλοκαιριού αν φοράς κάτι λεπτό και στενό τότε φαίνεται αλλά πολύ λιγότερο από το cb 2000.Επισις το 3000 έχει τρύπες που σου επιτρέπουν να καθαρίζεσαι χωρίς να το βγάζεις εκτός σε περίπτωση που όταν το μόριο καλύπτεται από δέρμα τότε στο βγάζει η κυρία σου για να καθαρίζεσαι και σε κλειδώνει ξανά επιτόπου.