Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας για αντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Hliostalaxth, στις 22 Νοεμβρίου 2006.

  1. footstool

    footstool New Member

    Ρε παιδια οχι και εξι μηνες... Μου φαινεται αδιανοητο
    Καλα δεν θα υπαρχει επιπλοκη και θεμα υγειας ?

    Δεν το εχω δοκιμασει παραπανω απο ωρες...
     
  2. woolslave

    woolslave New Member

    6;;;; ελεος!
     
  3. Footlover34

    Footlover34 New Member

    Σίγουρα λειτουργεί καταρχήν σαν σύμβολο. Γιαυτό ελπίζω να βρεθεί αυτός που θα μου τη φορέσει και θα εξασφαλίσει έτσι την απόλυτη υποταγή μου!
     
  4. jazzmaner

    jazzmaner New Member

    (Το παρακάτω μήνυμα το ειχα βάλει στο νήμα "orgasm control". Μάλλον έπρεπε να το βάλω εδώ)

    Αναφορικα με τα "εργαλεία" που απαιτούνται gia orgasm control, θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να μου πεί πού μπορώ να βρώ chastity devices τυπου cb-2000/3000 κλπ (δηλ. οχι ζώνες αγνότητας) στην ελλάδα. Σε όποια site εχω βρεί, είναι στις ΗΠΑ, το οποίο σημαίνει ότι περνάνε απο τελωνείο (όπου εκτός απο θέμα φόρου τίθεται και θέμα εχεμύθειας). Μπορώ να βρώ κάτι τέτοιο σε ελληνικό sex shop, ή έστω σε κάποιο ευρωπαικό, ώστε να έρχεται απλά με courier, χωρίς τελωνείο;

    Ευχαριστώ...

    Α παρεπιπτόντως, κάτι εργαλεία που αποτελούνται απο πολλούς κρικους που μπαίνουν στο πέος και είναι ενωμένοι μεταξύ τους με λουράκι, κάνουν τίποτα, για short-term καταστάσεις, πχ για την διαρκεια ενος session, σχετικά με orgasm control; ή είναι ασχετα; Νομίζω ενα τετοιο λέγεται gates of hell, για παραδειγμα.
     
  5. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Συμφωνω πως μετα απο μερικες μερες κανεις οτι μπορεις για να νιωσεις ερεθισμο, οπως στοματικο που μερικα ατομα δεν θελουν αλλα και το κωλαρακι δινεις εαν δεν μπορεις να ικανοποιηθεις απο μπροστα.. αλλαζει ολη η ψυχολογια
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εμενα μου φαινεται πως αμα η Μιστρες εχει φατσα και κορμοστασια τσιγγανικης αρκουδας ... μετα απο καναδυο μηνες με την ζωνη , του φαινεται του σκλαβου μοντελακι της victoria's secret .... και ολα τα αλλα περι εκπαιδευσης και υπομονης μου ακουγονται σαν την αγνοια του Τριαντοφυλλοπουλου .....
     
  7. female

    female Contributor




    Παραλογίζεσαι, φίλτατε... Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα.

    Β-)


     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν εχω τετοια "προβληματα"!
    Ζωνη αγνοτητας ειναι η εντολη μου, και αυτο αρκει!
    Αμα του πω "ΔΕΝ" ειναι ΔΕΝ και παει και τελειωσε!!
     
  9. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    εχετε την δυναμη με ενα 'δεν' να κανετε τον σκλαβο να μην ερεθιστει?
     
  10. Akis12

    Akis12 New Member

    ------------>"Η Αφέντρα μου με έχει κλειδωμένο εδώ και 6 μήνες με την ζώνη αυτή."

    :surprised:Δικέ μου Too much, εσύ θα θές 5-6 ζευγάρια!
     
  11. Εγω ειμαι με ενα cb6000 εδω και μια εβδομαδα. Το βγαζαμε καθε πρωι τις πρωτες τρεις μερες για αλλαγη δακτυλιου οσπου να βρουμε τον ιδανικο. Τωρα δεν μπορω με τιποτα να το βγαλω ολοκληρο περνωντας τους ορχεις εναν εναν αλλα μπορω να τραβηξω το πεος απο το tube σιγα σιγα. Δεν το κανω γιατι δεν θελω και ακομη και αν ηθελα θα ηταν αδυνατο να ξαναμπω μεσα οποτε η γυναικα μου θα εβλεπε την αποδραση μου.
    Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι οι καβλες την νυχτα που πιεζουν τους ορχεις ασφυκτικα. Αυτο ομως γινεται πιο υποφερτο καθε νυχτα που περνα.
    Το φοραω παντου και δεν φαινεται μεσα απο τα ανετα chinnos που φορουσα παντα.
    Η αισθηση οταν εισαι κλειδωμενος ειναι πολυ ωραια σε σημειο που νοιωθω γυμνος οταν εστω και για λιγο ειμαι ελευθερος.
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Ποια γυναίκα σου; Παντρεμένος δεν λες πως είσαι; Μας κάνεις αστεία φαντάζομαι ε;