Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας για αντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Hliostalaxth, στις 22 Νοεμβρίου 2006.

  1. slavegeo606

    slavegeo606 New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    καλημερα σας η προσωπικη μου γνωμη και εμπειρια στο ολο θεμα ειναι οτι δεν σου προκαλει καποιο ανατομικο προβλημα η ζωνη αγνωτητας υπαρχουν ζωνες αγνωτητας που κλειδωνου σε πιρσινγκ που βρησκετε στο ουριθρα του ανδρικου μοριου αυτεσ οι ζωνες ειναι οι καλυτερες για να τησ φοραμε χωρεις να μασ δημιουργουν καποιο προβλημα.επεισεις αν τυρεις τους κανονες υγειηνεις δεν θα εχεις να ανοισηχεις για τιποτα.σας ευχαριστω που δεχτικατε να παραθεσω την γνωμη μου κι εγω
     
  2. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες


    Υπάρχει κάποια διαθέσιμη φωτογραφία απο αυτές τις ζώνες που περιγραφεις?
    Τις έχω ακούσει αλλά δεν τις εχω δει ποτε.
     
  3. slavegeo606

    slavegeo606 New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    λοιπάμε πολύ τζιμ αλλά δεν έχω αλλά αν θέλεις μια περιγραφή αν σε βοηθάει αυτό είναι από ατσάλι το υλικό του αγκαλιάζει τον κορμό του πεους βγάζεις το πιρσινγκ από την ουρηθρα και περνάς το τσατηστι.για να είμαι ειλικρινείς θέλω να κάνω πιρσινγκ εκεί κατο αλλά σε άλλο σημείο κατο από τους ορχεις έχει και για εκεί τσασητι απλά επειδή ρώτησα και το κάνει μόνο ένας άντρας ντρέπομαι να πάω έχω κάνει στης 2 ρωγες μου και στον οφαλο μου αλλά τα έβγαλα και κράτησα ένα στην ρωγα μου
     
  4. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    http://public.diversity.org.uk/deviant/frenprc.gif

    Θα ψάξω να βρω σχετική εικόνα, παραθέτω μια μορφή piercing στο πετσάκι η οποία μπορεί να συνδιαστεί με την ζώνη αγνότητας για την οποία συζητάμε. Εγώ ίσως και να έκανα τέτοιο piercing, στην ουρήθρα με τίποτα.
     
  5. slavegeo606

    slavegeo606 New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    καλημερα τζιμ ειδα την εικονα που εχεις παραθεση ειναι οντωσ πολυ ωραια απλα σε εκεινο το σημειο ειναι επιφοβο οτι θα σου φυγει κατα την συνουσια
     
  6. Singleman

    Singleman New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Καλησπερα,
    καλως σας βρηκα...πρωτες μου ωρες στο σιτε κ ελπιζω να βρω αυτο που ψαχνω πολυ καιρο.
    Κα ποιος απο τουσ αφεντες που μεχουν εκπαιδευσει εως τωρα,μου το ζητησε να το βαλω...τοτε εμαθα οτι υπαρχει...φοβηθηκα κ δεν προχωρησα....δεν ξερω,ισως με ενα σωστο αφεντη να το εβαζα,αλλα οχι για συνεχεια...
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    χχχμμμμμμμμμ το προσέχεις το πουλάκι σου βλέπω
    καλά κάνεις
    αλλά …….. τους άντρες μην τους φοβάσαι
    οι γυναίκες είναι αυτές που θέλουν να σε ευνουχίσουν , και κυρίως αυτές που δηλώνουν υποτακτικές
    οπότε ………………………………….
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

  9. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Ζώνη αγνότητας (απο το βιβλίο "Η Ιστορία της ζώνης αγνότητος")

    χμμμ αυτό που θυμάμαι βασικά είναι ότι ο 'Ηφαιστος έδεσε την μητέρα του την 'Ηρα σε έναν θρόνο και την έλυσε μόνο όταν κέρδισε την Αφροδίτη που ζήτησε απ'τον Δία, αλλιώς απειλούσε ότι δεν θα λύσει ποτέ την 'Ηρα. Η 'Ηρα συμβολίζει την Ψυχή και η Αφροδίτη την αγάπη. Ο μύθος θέλει να πει ότι για να απελευθερωθεί η Ψυχή ενός ανθρώπου('Ηρα) χρειάζεται αγάπη (Αφροδίτη) και έργο('Ηφαιστος). Με έπιασε το ακαδημαικό μου συγνώμη.   Ο 'Ηφαιστος ήταν καραυπηρέτης, προμηθεική φιγούρα, έκανε όλη την βρώμικη δουλειά.
     
    Last edited: 21 Νοεμβρίου 2010
  10. Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    η ζώνη αγνότητας για τον σκλάβο μου θέλω να είναι μόνο η εντολή μου να μην κάνει το οτιδήποτε...
     
  11. zwg

    zwg Regular Member

    Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Σίγουρα... για αυτό και η ζώνη αγνότητας συνήθως χρησιμοποιήται κατά την εκπαίδευση...
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Έτσι μπράβο 
    Και συνήθως μετά την εκπαίδευση χρησιμοποιείται το κέρατο:suspect: