Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 17 Μαρτίου 2008.

  1. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Ποιος τις ειδε???

      Πολύ πλάκα όμως. Ας δούμε και την απάντηση του όταν το έγραψε εκείνη που το έγραψε:

    Ας δούμε και την απάντηση εδώ:

    Υπάρχει μία κάποια διαφορά στις απαντήσεις (χαώδης δηλαδή)!  
     
  2. Re: Ποιος τις ειδε???


    Δηλαδη Λαρα για να καταλαβω
    Οσοι δεν ανηκουν στους babylinous βλεπουν τις Dommes που μπαινουν
    και με αναγογα καλοσωρισματα προσπαθουν να τραβηξουν την προσοχη
    Σωστα???
    Λοιπον. Για οποιον δεν καταλαβε...Αυτα τα "αναγωγα καλοσωρισματα" που
    υπαρχουν στο αρχικο μου ποστ (με τα εντονα γραμματα) τα εχουν γραψει κατα καιρους διαφορες "dommes"
    που ηρθαν μας εχεσαν και εφυγαν. Καταλαβες τωρα Λαρα? η να στα πω Κινεζικα?  
     
    Last edited: 17 Μαρτίου 2008
  3. zou

    zou

    Απάντηση: Re: Ποιος τις ειδε???

    σορρυ δεν το καταλαβα..... 
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Ποιος τις ειδε???

    Τωρα αν καθησετε να αναλυσετε αν αυτες ειναι γνησιες αφεντρες και πραγματικα αναζητουν ενα σκλαβο ή οντως αυτα που λενε ειναι 100% αληθινα,λυσατε και το προβλημα της ανωνυμιας του ιντερνετ γενικοτερα.Πραγματικα θελω να το δω αυτο το νημα και να το παρακολουθησω ευχαριστα.

    *παιρνει ποπ κορν και αραζει μασουλωντας.
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Ποιος τις ειδε???

    Double standards, άραγε; Ευγένεια; Αβροφροσύνη; Τις οίδε...  
     
  6. Re: Απάντηση: Re: Ποιος τις ειδε???


    Δεν πειραζει βρε. Μαλλον δεν ησουν και η μοναδικη  
    Απλα δεν περιεβαλα τα ονοματα αυτων που τα εγραψαν για να μην το προσοποποιησω
    εκανα τα γραμματα εντονα αλλα μαλλον αυτο δεν ηταν αρκετο και πολλοι νομιζαν
    οτι τα εγραψα εγω  
     
  7. zou

    zou

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ποιος τις ειδε???

    ναι... νομιζα οτι το πρωτο ηταν δικο σου!
    Και παλι ομως, δεν μπορεις να κανεις τιποτε αλλο... Πολυ μπορει να κρυφτουν πισω απο αυτη την ανωνυμια και να βιωνουν κατι διαφορετικο μεσω αυτου! Μην ξεχνας ομως οτι πολλοι κρυβονται πισω απο αυτο και μπορει να εχουν εμπειριες και οντως να ανηκουν ενεργα στο χωρο.. Μπορει ομως να ειναι και ανθρωποι που να λενε, ε... ενταξει θα ριξω και 2-3 και θα "φαω" καλα....
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

    Αγαπητέ φίλε θέλω να ομολογήσω ότι έχω συναντήσει μία από τις Κυρίες που περιγράφεις   επίσης θέλω να ομολογήσω ότι το session μαζί της ήτσν υπέροχο.Ξέρω ότι είχε τις δικές Της απαιτήσεις στις οποίες δεν μπορούσα να ανταπεξέλθω.Έτσι οι δρόμοι μας χωρίσαν πριν καν συμβεί κάτι όμορφο.Όμως είναι πρόσωπο υπαρκτό ,με γνώσεις πάνω στο bdsm ,που για λόγους που δεν γνωρίζω αποφάσισε να μην ξαναμπεί εδώ μέσα.
    Ξέρεις που θέλω να καταλήξω.Ότι είτε ήρθαν κι έφυγαν είτε ήρθαν και έμειναν είτε τις έχουμε δει είτε όχι, στο χέρι το δικό μας και το δικό τους είναι να γνωριστούμε ,να κάνουμε απλά sessions ή να συνάψουμε D/s σχέση ή και φυσικά τίποτε από τα δύο.
    Τώρα κι αν δεν τις δούμε δεν έγινε και κάτι.Όπως φαντάζομαι το ίδιο (και ορθότατα) σκέφτονται κι αυτές για μας.Υπομονή...και το κυριότερο να μάθουμε να ξεχωρίζουμε το αληθινό από το ψεύτικο.

    ipakouo_skilaki
     
  9. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

    και ουτε προκυτε να τις δεις.Τρελα πουλανε
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

    Συγγνωμη που θα αντιπαρατεθω, ομως οσον αφορα την female, ειναι και παρουσα, και αξιολογο μελος του φορουμ και τυγχανει να ειναι και φιλη μου! Και εχει παραθεσει και δεκαδες ποστ και πολλες αξιολογες φοτο!
    Δεν την υπερασπιζομαι μονον για αυτο αλλα το σωστο να λεγεται!
    Να ειμαστε δικαιοι φιλτατε κατα τα αλλα cornilie! 
     
  11. Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν


    Βρε Μιρελα ΕΛΕΟΣ αγαπη μου...μη μου το κανεις αυτο
    Δεν εγραψα τιποτα κακο για την female ουτε για κανεναν αλλον
    ειπαμε τα εντονα γραμματα δεν ειναι δικα μου
    Μαλλον επεσα θυμα του ιδιου μου του thread ρε γαμοτο
    Διαβασε λιγο πιο προσεχτικα και θα καταλαβεις
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

    Μα sorry dear, γραφεις αν τις ξαναειδε ποτε κανεις? η με γελουν τα πανεμορφα βελουδινα τελεια ματια μου??????
    (Τι μετριοφρων που ειμαι τελικα)!