Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 17 Μαρτίου 2008.

  1. Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν


    Ρωταω αν ξαναειδε κανεις αυτες που μιλανε ασχημα στην φεμ και στους αλλους
    Απλα δεν με καταλαβες  
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

    Ωχ, ζητω ειλικρινα συγγνωμη.
    Λαθος καταλαβα!
    Εχεις δικιο!
    Και παλι συγγνωμη!!!  
     
  3. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Κάθε αφόδευση είναι ένας αποχωρισμός.
     
  4. Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν


    Μμμ...Εσυ ξερεις απ αυτα. Τι να πω εγω?
     
  5. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

    Δεν τις ειδε ποτε κανεις τουλαχιστον σε επιπεδο posting (απο 5 κ πανω) για τον απλο λογο οτι ΔΕΝ τις ενδιαφερει αν κατσουν να ανταλλαξουν αποψεις... Κυριαρχες ειναι, οτι θέλουν κάνουν  jawdrop: ) συνεπως αφου υπαρξουν τα 5 ποστς η δραση στην πορεια θα ειναι αναγνωση με αποτερο σκοπο την ευρεση υποψηφιου "υ". Τιποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο. (δραση η οποια απ'οσο ξερω γινεται μεσω πμ... κ δεν ειναι μονο προνομιων Κυριαρχων γυναικων αλλα κ ανδρων κ υποτακτικων...)
     
  6. Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν


    Κι εγω που δεν ειμαι κυριαρχος παλι οτι θελω κανω.
    Λες οτι ψαχνουν δηλαδη ε? Και στελνουν και πμ?
    Πως τα στελνουν αφου οι περισσοτερες εκαναν register
    μας προσβαλαν και δεν ξαναμπηκαν  
     
  7. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    αυτο το εθεσα καθως συνηθως αυτο ισχυει ανεξαρτητα τι στατους ειναι. (Εκ πειρας το λεω, εχοντας λαβει πμ απο ατομα που δεν γραφουν στην ουσια)
    Επισης το αλλο ειναι... πως ποιος ο λογος να ασχολουμαστε με ατομα πολυ πιθανως τιγκα στο κομπεξ που βρισκουν ως ευχαριστηση στο να τα χωνουν σε αγνωστους πισω απο τις οθονες τους δηλωνοντας Κυριαρχες ή Αφεντρες... Εξου κ η εκφραση "Κυριαρχες ειναι, οτι θελουν κανουν" (το οποιο ηταν εν μερη ειρωνικο προς αυτα τα ατομα)
     
  8. Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν


    Δεν υπαρχει κανενας λογος. Αλλα τους θυμιζω
    μονο οτι ειναι πισω απο μια οθονη και οταν καποιος
    ειναι πισω απο μια οθονη "τον παιρνει" να λεει πολλα
    και να κανει και το μαγκα η την μαγκισα σε αγνωστους.
    Εγω απλα τους λεω "Αυτα μας τα παν κι' αλλοι" χαλαρωστε
    λοιπον γιατι οι μαγκιες μετρανε μονο "επι τη εμφανιση" That's all  
     
  9. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Σε καταλαβαινω κ την αντιμετοποιση σου για τετοια νουμερα... αλλα με το να μην δινεις σημασια κανεις ουσιαστικα την καλυτερη δουλεια σε τετοιες περιπτωσεις... ειναι ενοχλητικοι, μας την δινουν κ αυτο δεν αλλαζει!
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

    Τι είπε τώρα το άτομο? Αυτό λέγεται ανάλωση σε πνευματική σκέψη!  
     
  11. Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν


    Να μην δινω σημασια? Για πιο λογο?
    Δες το και διαφορετικα.
    Ερχετε καποια σε μια παρεα χωρις να την προσκαλεσει κανεις (Δεν χρειαζετε και προσκληση)
    και μολις καθισει αρχιζει να λεει τα εξης... Ειστε λαιτ και δεν εχετε εμπειριες , δεν ειστε αυτο
    που λετε οτι ειστε , σας βαριεμε , ειστε ψευτες. Σε ρωταω, εσυ τι θα κανεις? Θα πεις ευχαριστω?
    Οι τσαμπαμαγκιες δεν κοστιζουν τιποτα και ασφαλως εχουν το δικαιωμα και να τις λενε και
    να τις πουλανε σε οποιον τις αγοραζει. Αλλα ξερεις κατι? Ουτε κι εμενα μου κοστιζει τιποτα
    να τους τα γυριζω πισω κι ετσι το κανω. Το περιεργο ειναι οτι μερικα ατομα το στυλ αυτο και
    το επαινουν και το υπερασπιζονται και αυτο θα το δεις και μεσα σ αυτο το νημα ισως ειναι
    αποψη τους η ισως απλα δεν γουσταρουν το νηματοθετη αλλα σε καθε περιπτωση θα πρεπει
    να θυμουνται οτι στην "παρεα" καθονται και οι ιδιοι. θα μπορουσαν λοιπον να πουν..."οκ ο
    νηματοθετης μαλακας ειναι αλλα δεν εχει καθε μερα αδικο. Μια στις τοσες εχει δικιο" αλλα
    ισως τη μαλακια του νηματοθετη να την θεωρουν μεγαλυτερη απο τη μαλακια του να σε φτυνουν
    και να λες οτι βρεχει. Εμενα λοιπον οταν με φτυσουν εχω το "ελατωμα" να το καταλαβαινω
    και φτυνω κι εγω και παντος σιγουρα στο φτυσιμο δεν θα απαντησω "Μπραβο μπηκες δυναμικα"
     
    Last edited: 18 Μαρτίου 2008
  12. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Re: Ηρθαν μας εχεσαν κι απηλθαν

    Σε real life επιπεδο, μπορει να τα επαιρνα, μπορει κ να απαντουσα ψυχραιμα, μπορει κ ολοι μαζι να τους γραψουμε στα αρχιδια μας...

    σε νετ επιπεδο... απλα ασχολουμαι οσο λιγοτερο γινεται με τετοια κομπλεξικα ατομα... (ποιος ο λογος αλλωστε να επσω στο επιπεδο τους..)