Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Ανάκριση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Seduction, στις 29 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Ανιπομονώ για την συνέχεια....  
     
  2. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Είμαι βαθιά πεπεισμένη οτι δε θα αποκαλύψει το μυστικό η ανακρινόμενη  

    Συνεχίστε κύριε Seduction τη διήγησή σας σύντομα!
     
  3. Arina

    Arina Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Τι να έλεγαν αυτά τα μηνύματα?..Είμαι πολύ περίεργη! Αναμένουμε τη συνέχεια....

    Keep going. 
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    έτσι που γράφει για τη τύπισα μου έρχετε να τη βασανίσω εγώ ..!
     
  5. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Ευχαριστώ τις κυρίες για τα σχόλια τους

     ​

    Ηταν η ώρα να αρχίσει το concert

    To σώμα της θα γινόταν το stage μου, και το μυαλό της το έργο μου.

    Την πλησίασα

    Τα δάχτυλα του αριστερού μου χεριού άγγιξαν το μουνί της. Ηταν υγρή. Επαιξα λίγο μαζί της και έχωσα απότομα και βαθειά 3 δάχτυλα μου. Τη γάμησα βίαια για λίγο. Όταν σταμάτησα, το κορμί της αντέδρασε σπασμοδικά. Ηθελε κι άλλο…

    Γέμισα με τα υγρά της τους μεγάλους και τους μέσους γλουτιαίους της.

    Απαλά. (Pianissimo possibile)

    Hταν μουσικός. Με μελωδίες θα της “μιλούσα”.

    Στο κορμί και στο ΜΥΑΛΟ της.

    Μόλις άρχιζα ένα Crescendo solo στον όμορφο κώλο της.

    Η παλάμη μου ξεκίνησε να τη χαστουκίζει στους γλουτούς της εναλλάξ, ξεκινώντας με χαμηλή ένταση (Mezzo-piano)

    1
    2
    3
    4

    Ολες slide 45 καθοδικών μοιρών. Είναι άτιμες αυτές οι μοίρες…

    Ανέβασα την ένταση σε μετρίως δυνατή (Mezzo-forte)

    5
    6
    7
    8
    9
    10

    Το δέρμα της άρχισε να παίρνει το χρώμα που ήθελα, αλλά έπρεπε να προχωρήσω σωστά.

    Τράβηξα απότομα το tape από το στόμα της και το ελευθέρωσα από το string της.

    -Συνέχισε, ήταν η πρώτη της λέξη

    Η αναπνοή της σωστή. Ομορφα.

    11
    12
    13
    14
    15
    16

    Η ένταση είχε γίνει δυνατή (Forte) Μόνο που τώρα η παλάμη μου έπεφτε κάθετα. Στην αρχή snap και αργότερα thrust.

    17
    18
    19
    20…

    Ξαφνικές αλλαγές (Subito Mezzo-piano, Μolto Crescendo, Forte)

    -Μη σταματάς

    Σταμάτησα. Αντέδρασε καλά στο forte, αλλά δεν την ήξερα. Ήταν η πρώτη φορά που “παίζαμε”. H ασφάλεια πάνω από κάθε κάβλα, πάνω από κάθε αναζήτηση της ηδονής.

    Νόμος απαράβατος για έναν Κυρίαρχο.

    Ξεκρέμασα το ρολόι και το άφησα ανάποδα στο πάτωμα. Έσβησα το φως και άναψα μερικά κεριά.

    Εριξα νερό στη παλάμη μου και της έδωσα να πιει και να ξεπλύνει το στόμα της.
    Της έβγαλα τα ακουστικά και στάθηκα μπροστά της.
    Έλυσα το μαντήλι από τα μάτια της.

    Απομακρύνθηκα. Οι αισθήσεις της ήθελαν τον χρόνο τους να επανέλθουν.

    Κοίταξε τη μεριά που υπήρχε αρχικά το ρολόι και μετά εμένα που ήδη κάπνιζα και έπινα το ποτό μου. .

    Το βλέμμα της, απορημένο, τσαντισμένο, καβλωμένο…

    Μην ανησυχείς,της είπα.
    Τηρώ πάντα όσα λέω. Κανονίσαμε 4 ώρες. Να είσαι βέβαιη πως δεν θα υπάρξει λεπτό παραπάνω

    Εκπληξη.

    Είχε χάσει την αίσθηση του χρόνου.

    -Τελείωσες;

    Mόλις άρχισα, της απάντησα χωρίς να την κοιτάξω

    Την πλησίασα και έβαλα μπροστά της το τραπεζάκι. Πάνω του, τοποθέτησα ένα μεγεθυντικό στρογγυλό καθρέπτη μεσαίου μεγέθους. Από αυτόν που έχουν οι γυναίκες για τον καλλωπισμό του προσώπου τους.

    Θα τον βλέπεις συνέχεια, τη διέταξα.

    -Kαι αν δεν το κάνω;

    Τη χαστούκισα. Συνέχισε να με κοιτάζει. Τη χαστούκισα πάλι. Πιο δυνατά. Με τον ίδιο τρόπο που το είχα κάνει την πρώτη φορά.

    Γύρισε το πρόσωπο της στον καθρέπτη.

    Έπιασα το crop στο δεξί χέρι μου. Είδα τα μάτια της στον καθρέπτη και συνέχισα το κονσέρτο μου.

    Κατευθείαν από Mezzo-forte και γρήγορα στο Forte

    Αυτή τη φορά η παλάμη του αριστερού μου χεριού ακολουθούσε την τεχνική “let it die”. O πόνος είναι διαπεραστικός. Νιώθεις να διαπερνά τον μυ και αυτό ακριβώς κάνει.

    Ηταν η ώρα το solo να γίνει duetto.

    Το crop έπεσε στη δεξιά ωμοπλάτη της και μετά στην αριστερή

    4 διαφορετικές ποικιλίες μελωδιών απλώνονταν στο κορμί της, από την παλάμη μου και το crop.
    Αριστερά- Αριστερά, Δεξιά – Δεξιά, Αριστερά – Δεξιά, Δεξιά – Αριστερά.

    Είναι πολύ δύσκολο να διαχειρισθεί ο εγκέφαλος δυο διαφορετικές ταυτόχρονες πηγές πόνου. Μπερδεύεται η λειτουργία του. Φαινομενικά κάποιος θα έβλεπε "επίθεση" στο κορμί της, στην ουσία όμως ήταν “επίθεση” στο ηθικό της.

    Αυξομείωση στο μοτίβο του πόνου, ανάμεσα σε Mezzo-piano, Mezzo-forte και Forte.

    Crescendo αλλά και Dimimuendo. (Από μικρή ένταση σε μεγάλη και από μεγάλη σε μικρή με αυτοσχεδιαστικές εναλλαγές)

    Αρχισε να φεύγει…

    Ξεκίνησα να της μιλάω για διάφορα στη καθημερινότητα της. Κοφτές ερωτήσεις που απαιτούσαν γρήγορες απαντήσεις

    Στην αρχή ανταποκρινόταν και σε λίγο άρχισε να μπουρδουκλώνει τα λόγια της κυρίως στο μπρος – πίσω μου. Γρήγορα οι απαντήσεις της κατέληξαν σε μόνο δύο, ότι και αν τη ρωτούσα. Ακόμα και για πράγματα που ήδη είχε πει.

    -Δεν ξέρω
    -Δεν θυμάμαι

    Ηταν η ώρα το duetto να γίνει trio.

    Το αριστερό μου πόδι άγγιξε τον δικέφαλο γαστροκνήμιο της. Τον πίεσα σταθερά χωρίς να σταματήσω να δουλεύω τα χέρια μου τα οποία τώρα είχαν χαμηλώσει την ένταση.

    Λίγοι άνθρωποι μπορούν να αντιληφθούν την κατάσταση του εγκεφάλου από τα σήματα που λαμβάνει στα αισθητήρια όργανα και στα περιφερειακά του νεύρα, όταν δέχεται πόνο, ασχέτως της έντασης του, ταυτόχρονα από 3 διαφορετικά και μακρινά μεταξύ τους σημεία του σώματος. Είναι αδύνατον να τα ενοποιήσει.

    Ο πλήρης περισπασμός. Η απόλυτη σύγχυση

    Σταμάτησα, επανέλαβα, σταμάτησα…

    Συνεχίζεται...
     
    Last edited: 1 Οκτωβρίου 2010
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    bad joke eh ?
     
  7. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Αυτή τη φορά δεν σχολίασες κάτι για το post, Μan. Aπλά.

    Thanks, anyway
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Mr. Seduction, δε μπορείς να σταματάς έτσι απότομα, είναι αντισυναδελφικό!!!

    Θα προβώ σε καταγγελία!
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Όχι τίποτε άλλο αλλά δε μας βρίσκεται και πρόχειρη η Ανατομία του Henry Gray!
     
  10. smari

    smari Regular Member

    όμορφα δοσμένο...εξαιρετικά ερεθιστικό.
    περιμένω κι εγω την συνέχεια.
     
  11. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Xα, χα. Συναινώ-συναινώ.

    Που τον ξέθαψες τον Gray ενάμισι αιώνα μετά? Σπουδαίο βιβλίο για την εποχή του, αλλά πέθανε μικρός, Σε παραπέμπω στη Standring που θεωρείται ότι συνέχισε τις μελέτες του.

    Στα ερωτήματα σου τώρα:

    O βυκανητής μυς, για να καταλάβεις που πίεσα, φαντάσου πως είναι εκεί που τελειώνει η άνω γνάθος. (Ουσιαστικά ο μυς εκφύεται και καταφύεται και στην άνω και στη κάτω γνάθο και αναμιγνύεται με τις ίνες του σφιγκτήρα του στόματος)

    Δικέφαλος γαστροκνήμιος, είναι ο επιφανειακός μυς του πίσω διαμερίσματος της κνήμης. Αυτό που γενικά είναι γνωστό ως γάμπα.

    Υ.Γ. Ο λόγος που χρησιμοποιώ την ακριβή ορολογία είναι για να το ψάξουν, όσοι θελήσουν να δοκιμάσουν τέτεοιες πρακτικές. Ο πόνος, ασχέτως της έντασης του ή των σημείων που επιλέγονται, δεν είναι καθόλου απλό ζήτημα και ΠΟΤΕ δεν πρέπει να προκαλείται χωρίς την απαραίτητη γνώση.

    Ενα απλό παράδειγμα. Από ένα χαστούκι που θα δοθεί με λάθος τρόπο, μπορεί να προκληθεί έως και κώφωση. ΝΑΙ πολύ σωστά διαβάζετε.
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Η απόλυτη σύγχιση......με τρελαίνει αυτό!
    Θα αργήσετε γιά την συνέχεια?
    Ανυπομονώ