Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Ανάκριση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Seduction, στις 29 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. cassie

    cassie Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    @ Part 6

    Ωραια. Αν δεν κανω λαθος Seduction, ειναι τωρα γυμνη, στην αγκαλια σας. Με το προσωπο μουσκεμενο απο τα δακρυα και τα ποδια της να τρεμουν. Εχει το αριστερο της χερι στο αερα και κρυωνει. Πολυ.

    Τα σημαδια απο το cane στους μηρους της θα κανουν καμμια 20αρια μερες να φυγουν.

    "Εσπασε" αλλα δε το ξερει.

    Τί λετε;
     
  2. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Καλή μου Astrovroxi, σε απάντηση μου στον Arioch, έγραψα:

    Υ.Γ. Ο λόγος που χρησιμοποιώ την ακριβή ορολογία είναι για να το ψάξουν, όσοι θελήσουν να δοκιμάσουν τέτοιες πρακτικές. Ο πόνος, ασχέτως της έντασης του ή των σημείων που επιλέγονται, δεν είναι καθόλου απλό ζήτημα και ΠΟΤΕ δεν πρέπει να προκαλείται χωρίς την απαραίτητη γνώση.

    Ενα απλό παράδειγμα. Από ένα χαστούκι που θα δοθεί με λάθος τρόπο, μπορεί να προκληθεί έως και κώφωση. ΝΑΙ πολύ σωστά διαβάζετε.


    Φαντάζομαι πως ο αναγνώστης δεν χάνει την εικόνα που βγάζει το κείμενο, αν δεν καταλάβει με λεπτομέρεια που βρίσκονται κάποια σημεία του σώματος που εκτελούνται πρακτικές.

    Σ' ευχαριστώ για τα σχόλια σου.

    Ας αποφασίσουν μόνα τους τα θηλυκά τι θέλουν, μέχρι να περάσουν στην ουσία της ασύμμετρης σχέσης που η καθεμιά τους, πιθανόν αναζητά, επιθυμεί, περιμένει...

    Διέκρινες εσύ κάτι τέτοιο στα όσα διάβασες;

    Σε φόρουμ είμαστε. Απ' όλα έχει ο μπαξές.

    Μήπως γι' αυτό μας αρέσoυν της γυναίκας η καρδιά και το μυαλό;

    Ως καλοπροαίρετα τα εκλαμβάνω Πέρρυ. Σ' ευχαριστώ για τα σχόλια σου

    Στην αγκαλιά μου γυμνή, με πολύ κλάμα (κλάμα της έντασης), τα πόδια της τρέμουν, το αριστερό χέρι της στον αέρα και κρυώνει.

    Eίναι εντελώς άτοπο να συζητήσουμε για το muscle vibration σε BDSM φόρουμ. Παρ' όλα αυτά, η συγκεκριμένη τεχνική δίνει ΠΟΛΥ πόνο, και το σπουδαιότερο δίνει ΑΝΕΞΟΙΚΕΙΩΤΟ πόνο.

    Το muscle vibration, όταν γίνει σωστά δεν αφήνει σημάδια. Επιπλέον έχει ένα ακόμα συστατικό, όσο δυνατά και να ασκηθεί, ο μυς (πάντα σε σχέση με τη δύναμη και το βάθος της) επανέρχεται γρήγορα σε πλήρη λειτουργεία.

    Εσπασε, χωρίς " ", αλλά στο μυαλό της αυτή τη στιγμή υπάρχει μόνο η φωλιά της αγκαλιάς.

    Αργότερα όμως...
     
  3. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Τη κράτησα για λίγο εκεί. Το κλάμα της δυνάμωσε. Ολη η ένταση 3 περίπου ωρών, έβγαινε τώρα

    Την σήκωσα και την πήρα στην αγκαλιά μου. Την οδήγησα στο μπάνιο. Την έπλυνα προσεχτικά, τρυφερά… σαν μωρό.

    Η αλλαγή της συμπεριφοράς μου, την ελευθέρωσε. Ηταν συνεχώς κολλημένη επάνω μου. Σταμάτησε να κλαίει, παρ’ όλα αυτά τα μάτια της ήταν συνεχώς κάτω. Της σήκωσα το κεφάλι, έσκυψα και δοκίμασα τη γεύση των χειλιών της. Ανταποκρίθηκε με πάθος. Με κοίταξε με τόσο ερωτισμό που με έκανε να τη θελήσω τρελά. Τη γύρισα, σχεδόν βίαια με τη πλάτη σε μένα. Το χέρι μου τύλιξε τη κοιλιά της και την έσκυψα προς το μέρος μου. Ηταν τόσο υγρή που ο πόνος της απότομης διείσδυσης την καύλωσε περισσότερο. Άνοιξε τα πόδια της και αφέθηκε. Την πήρα πολύ δυνατά…Οι αναπνοές μας ενώθηκαν. Ενταση, διέγερση, κάβλα.

    Μου έλεγε συνέχεια
    -σ’ ευχαριστώ, σ’ ευχαριστώ…

    Το κορμί της από την ηδονή του οργασμού έκανε συσπάσεις σαν να έσπαγε σε κομμάτια.

    -συνέχισε…μη σταματάς…χύνω, χύνω συνέχεια

    Έφυγε από το μπάνιο πιο νωρίς από μένα. Μόλις βγήκα, τη βρήκα σκυμμένη στο τοίχο με το crop πάνω στη μέση της.

    -Τιμώρησε με. Θέλω να το τελειώσεις όπως το είχαμε κανονίσει. Τιμώρησε με…

    Λάθος σκέψη, άστοχη κίνηση.. Σφάλμα!

    Την πλησίασα. Πήρα το crop στα χέρια μου και το σήκωσα ψηλά

    Eτοιμη;

    -Μάλιστα, είπε με φόβο.

    Πέταξα το crop στο πάτωμα

    Ντύσου και φύγε. Αυτή είναι η τιμωρία σου.

    Με κοίταξε αποσβολωμένη, άφωνη

    Της γύρισα τη πλάτη και βγήκα από το δωμάτιο

    Έφυγε χωρίς να πει λέξη

    Δεύτερο σφάλμα της.

    Μου άρεσε η μικρή, αλλά…

    Θα της έδινα το χρόνο της. Θα της έδινα ένα από τα αγαπημένα μου του Ray. 5 λεπτά ήταν αρκετά.

    [Mp3]http://www.rocky-52.net/son/son_c/charles_ray/charles_ray_whatdisay.mp3[/Mp3]

    Μαζί με το κομμάτι, τελείωσε και το ουίσκι μου. Έπιασα το κινητό μου. Το κοίταξα…

    Δεν υπήρχε sms της.

    Ξάπλωσα, έκλεισα το φως και σκέφτηκα. “To χάσαμε το κορμί, πατριώτη”

    Life Goes On

    Σε λίγες ημέρες βρήκα στα mail μου μια επίσημη πρόσκληση για μια συναυλία της. Ο τίτλος του mail, ήταν «Συγνώμη»

    Χαμογέλασα. Γιατί όχι;

    ………………………………………..

    Ηταν θλιμμένη… Κάπνιζε αμίλητη. Την κοίταξα. Ηταν τόσο όμορφη. Της χάιδεψα τα μαλλιά τρυφερά και σκέφτηκα. Ενας χρόνος δίπλα μου… Δεν με απογοήτευσε ούτε μια φορά…

    -Πως είστε Κύριε;

    Όλα cool μικρή, εσύ;

    Δάκρυσε

    -Καλά κι εγώ.

    Την τράβηξα στην αγκαλιά μου. Μην είσαι χαζό. Ετσι πρέπει να γίνει. Είσαι μουσικός από τα 4. Ελάχιστοι έχουν την ευκαιρία να κάνουν μεταπτυχιακό στο Julliard. Θα την λατρέψεις τη Νέα Υόρκη. Το Μανχάταν είναι πανέμορφο.

    -Μα…

    Είπα κάτι μικρή

    -Μάλιστα Κύριε. Με συγχωρείτε

    Λίγο πριν περάσει την περιοχή για τους επιβάτες του αεροδρομίου, τη τράβηξα στο πλάι. Της έπιασα το χέρι. Της έβγαλα το δαχτυλίδι.

    Σφίχτηκε… Βούρκωσε…

    Της το έβαλα στη παλάμη και της έκλεισα τη γροθιά της.

    Ακολούθησε το όνειρο σου μικρή. Σε αποδεσμεύω

    -Κύριε μου…

    Όπως σου έχω πει. Θα μου αναφέρεις καθημερινά το πρώτο μήνα. Θέλω να ξέρω αν όλα είναι καλά

    -Μάλιστα Κύριε, όπως επιθυμείτε

    Με φίλησε και έφυγε κλαίγοντας. Την κοίταζα μέχρι που η φιγούρα της χάθηκε από τα μάτια μου.

    Μπήκα στο αυτοκίνητο, άναψα τσιγάρο. Σκέφτηκα τη χθεσινή μας βραδιά.

    "Μου είχε ζητήσει να της επιβάλω τη τιμωρία της πρώτης ανάκρισης. 12 μήνες δεν μου το είχε αναφέρει ποτέ. Το αρνήθηκα

    Με παρακάλεσε, με ικέτεψε. Το θεωρούσε λύτρωση. Της το έδωσα. Την έκανα να το ζήσει. Σαν να μη πέρασε μια μέρα. Την πόνεσα και την ταπείνωσα… Πολύ…"


    Για μια μόνο στιγμή αναρωτήθηκα αν είχα πάρει τη σωστή απόφαση. Εβαλα να παίξει ένα από τα αγαπημένα μας τραγούδια και ξεκίνησα. Oταν τη γνώρισα, δεν άκουγε καθόλου Rock. Xαμογέλασα

    [Mp3]http://www.fileden.com/files/2010/9/8/2964656/U2_The_Fly.mp3[/Mp3]

    Μου αναφερόταν καθημερινά για 6 μήνες.

    Δεν της απάντησα ποτέ, μετά τον πρώτο μήνα

    …………………………………..............

    Τέσσερα χρόνια μετά, έβγαινα από ένα club στο Μαϊάμι. Aπέναντι στο δρόμο είδα αφίσα για μια συναυλία της στη πόλη. Μεγάλη φωτό της…Ηταν πανέμορφη.

    Μπράβο της, πέτυχε… Τα κατάφερε… σκέφτηκα. Το χαμόγελο μου έσβησε όταν πρόσεξα το χέρι της.

    Φορούσε το δαχτυλίδι…
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Με εξέπηξες αγαπητέ.
    Πολύ ωραίο τέλος αν και θλιβερό αλλα με πολυ συναίσθημα.....αρεστό σε μας τις γυναίκες βέβαια.
     
  5. cassie

    cassie Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Εσπασε.
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Και η ιστορία έφτασε στο τέλος της.
    Ομολογώ πως δεν περίμενα να τελειώσει έτσι,
    χωρις αυτό να σημαίνει πως με εξέπληξε δυσάρεστα.
    Υπήρχαν πολλές εναλλαγές και γρήγορες εικόνες.
    Σκληρότητα, πάθος, τεχνικές - ακρίβεια, ερωτισμός, τρυφερότητα,
    και αυτό ήταν που με κράτησε.
    Το τέλος μου άφησε μια αίσθηση νοσταλγίας.
    Συμπέρασμα: Κάποιες εμπειρίες στη ζωή μας είναι τόσο δυνατές,
    που μας είναι δύσκολο να βγάλουμε αυτές και τους ανθρώπους
    που μας τις πρόσφεραν από την καρδιά και το μυαλό μας.
    Εξαιρετική απόδοση. 
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2010
  7. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Θέλω να ευχαριστήσω τις, cassie, chienne royale, zoyzoy_, Astrovroxi, assasina, Key, Katerina, kati, stellina, smari, mona, medical slave, και τους Arioch, blindfold, MasterPerris για τα σχόλια τους, όπως επίσης και όσα μέλη μου έστειλαν pm, rep ή μου μίλησαν σχετικά στο msn και στο τηλ.

    Χαίρομαι που η ιστορία που αποτύπωσα σε αυτό το νήμα, στο βαθμό που το έκανε, άρεσε - δίδαξε - προβλημάτισε - κάβλωσε...

    Υ.Γ Σε όσους και όσες φοβήθηκαν, αγριεύτηκαν ή χάλασε η αισθητική τους από κάποια σημεία του νήματος που μπορεί να τα βρήκαν, σκληρά - άγρια ή και βίαια, θα γράψω απλά πως:

    Η ηδονή δεν είναι, και δεν πρέπει ποτέ να είναι, επακόλουθο ανάγνωσης εγχειριδίων και άρα μια διαδικασία που επαναλαμβάνεται μιμητικά και όμοια σε κάθε περίπτωση.

    Για κάποια γυναίκα, την ώρα του sex ή του play, ένα τσίμπημα στη ρόγα μπορεί να θεωρηθεί ως βία ή ένα χαστούκι στο πρόσωπο ως κακοποίηση. Με αυτό το παιδικό παράδειγμα, θέλω να υπογραμμίσω πως τα όρια ή τα γούστα του καθενός είναι κάτι πολύ ρευστό και μόνο ως τέτοιο στέκει να τα προσεγγίζουμε...

    Οπως και να 'χει, ο Κ δεν είναι ζωγράφος προσωπογραφιών αλλά έκφρασης και δημιουργίας. Αυτός και μόνο αυτός, αποφασίζει το τι θέμα θέλει να ζωγραφίσει και το πως θα διοχετεύσει την έμπνευση του όταν βρεθεί με τα πινέλα του μπροστά στον κάθε καμβά.

    ..........................................................................................................................................

    Προς όλους-ες σας, κλείνω με αυτό το σημείο του νήματος μου:

    '...το BDSM είναι ένα puzzle από ερωτισμό και ηδονές και ποτέ από κακοποίηση. Ένα ετερόκλητο παζλ κάβλας που πρέπει να δένει αρμονικά με το ζητούμενο και το αποτέλεσμα…”
     
  8. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Υπεροχο με εντυπωσιασε   !
     
  9. Soul

    Soul New Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Όμορφη εμπειρία, κρίμα που είχε αυτό το τέλος. Πρέπει να αγαπούσες πραγματικά αυτή τη γυναίκα για να την αφήσεις να φύγει από κοντά σου. Σε αγαπούσε όμως και αυτή. Το απέδειξε.
     
  10. Flowform

    Flowform Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Αν η ιστορια ειναι αληθινη, δεν εχει τελειωσει...
     
  11. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Αυτό το τέλος θεώρησα ότι είναι το σωστό, αυτό το τέλος επέλεξα. Απλά.
    Σ' ευχαριστώ για το σχόλιο σου.

    Καταλαβαίνω τι εννοείς. Εχει τελειώσει όμως man. Είχα πολλές ευκαιρίες και μπορούσα να δημιουργήσω περισσότερες αν το ήθελα. Δεν σταματάς μια τέτοια διεθνή καριέρα και πορεία σε μια γυναίκα που γεννήθηκε μέσα στη μουσική και αναπνέει από αυτή.

    Οι σχέσεις που μας καβλώνουν είναι ασύμμετρες, αλλά η ευτυχία στις σχέσεις δεν πρέπει να είναι έτσι. Την καλύτερη να έχεις, αν κάποια στιγμή τη δεις μαραζωμένη, το μόνο που θα έχεις κερδίσει, είναι λίγο ύψος στον εγωσιμό σου. Δεν υπάρχει κανένας λόγος.
     
  12. EysWideShut

    EysWideShut Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    respect
    σχεδον οτι καλυτερο εχω διαβασει
    απιστευτες γνωσεις , εμπειρια και πρακτικες
    αριστη ανατομια ,απο τη σχολη ειχα να δω αυτες τις ονομασιες , τις θυμομουν παρολα αυτα.

    εχουμε να μαθουμε πολλα απο σενα

    ΥΓ
    μερικοι ισχυριζονται οτι υπαρχει και η γευση του "μεταλλικου"
    οπως οταν βαζεις αιμα ή σιδερο ή ινοξ στο στομα
    δεν ειναι ουτε γλυκο , ουτε πικρο , ουτε αλμυρο , ουτε ξυνο.
    δοκιμασε το και δεν θα μπορεις να ενταξεις αυτη τη γευση στις 4 κατηγοριες
    μια μικρη πληροφορια απο μενα,μπορει να σου φανει χρησιμη καποτε