Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η "Ατροφια του Κολπου" η Τονια και... Μεις!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 21 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Δεν είπα ότι είμαι γιατρός.
    Είπα από ότι ξέρω και δεν μου άρεσε καθόλου η ειρωνεία σου αγαπητή.
    Διευκρίνησα ότι του έβαλα dildo και όχι ότι το καυλί του ήταν μικρό.΄
    Όσο για τους μικροτσούτσουνους αγαπητή τους αηδιάζω και δεν τους αφήνω να με αγγίξουν καν.
     
  2. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Ακριβώς την ίδια σκέψη έκαμα, αγαπητέ, vae victis!
     
  3. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Δεν είχα καμία ειρωνική διάθεση αγαπητή όταν σου έγραφα και κακώς παρεξηγήθηκες..
    Το θέμα εδώ Princess, δεν είναι αν στον εκάστοτε sub του βάζουμε dildo για να λειτουργήσει και ενεργητικά. Λυπάμαι αλλά δεν έπιασες το θέμα. Σου προτείνω να το μελετήσεις και όχι να το διαβάσεις εν τάχη. Τότε ίσως και να καταλάβεις πολλά περισσότερα.
    Όσο γι’ αυτό που έγραψες "τους μικροτσούτσουνους αγαπητή τους αηδιάζω και δεν τους αφήνω να με αγγίξουν καν" μου δίνεις την εντύπωση αν και δεν διευκρινίζεις τους "μεγαλοτσούτσουνους" sub τους επιτρέπεις να σε "αγγίζουν" και τους κανείς ειδική μνεία λόγο μεγέθους?
    Μου δίνεις το δικαίωμα να σε ρωτήσω, όπως και ο οποιοσδήποτε εδώ θα το έκανε, μια που εσύ από μόνη σου αναφέρθηκες σε.... μεγέθη.

    Και πάλι με εκτίμηση
     
  4. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    ...κανείς δεν αμφισβητεί ότι παντού υπάρχουν και οι εκτός τόπου και χρόνου.
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Όχι αγαπητή Δέσποινα.
    Σπάνια επιτρέπω στους σκύλους μου να με δουν γυμνή.
    Αναφέρθηκα σε σχέση D/s.
    Eλπίζω να έγινα κατανοητή.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα έλεγα εμμηνόπαυση καθώς κατά την εμμηνόπαυση αναστέλλεται η παραγωγή οιστρογόνων από τις ωοθήκες, με αποτέλεσμα την εμφάνιση κλιμακτηριακών συμπτωμάτων και φαινομένων ατροφίας από το ουρογεννητικό σύστημα, το μυϊκό σύστημα και το δέρμα.(ιατρική online) , αλλά λόγω ηλικίας , δεν ταιριάζει .
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Ηλίας μου που κάποια στιγμή θα πρέπει να σου δώσουμε τιμητική πλακέτα πυροσβέστη  
    υπάρχουν γυναίκες που μπαίνουν στην κλιμακτήριο από τα 28 τους χρόνια.
    Δεν είναι λοιπόν η ηλικία κριτήριο για την εμμηνόπαυση.
    έχω μία φίλη που είναι ίσα με μένα και είναι ήδη στην εμμηνόπαυση από 5ετίας.
    Και επειδή τυχαίνει να ξέρω και την Τώνια, δεν είναι 34.Είναι 40φεύγα
    Απλά δεν μπορώ να μπω στο σκεπτικό των ανθρώπων που κρύβουν χρόνια.
    Πάλι θα συγχιστώ    
     
  8. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Επίσης υπάρχει και η περίοδος της περιεμμηνόπαυσης...

    Περιεμμηνόπαυση : Προσδιορίζεται ως η περίοδος γύρω από την εμμηνόπαυση που χαρακτηρίζεται από διαταραχές του έμμηνου κύκλου της γυναίκας συχνά σε συνδυασμό με αγγειοκινητικά συμπτώματα (εξάψεις - εφιδρώσεις) και δεν έχουν περάσει περισσότεροι από 12 μήνες από την τελευταία έμμηνο ρύση. Η μέση διάρκεια της είναι 4-5 χρόνια. -myworld.gr-

    Δεν θα μάθουμε ποτέ γι'αυτα τα παράξενα όντα που λέγονται γυναίκες  
     
  9. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Που ξέρεις την Μς Τόνια Princess_of_Pain?
    Ούτε chat κάνει, ούτε στο forum είναι μέλος, ούτε σε έχει δει ποτέ στην ζωή της,
    αλλά δεν βλέπω να συμβαίνει αυτό και στο μέλλον.
    Παράξενο !! 
     
  10. peterpan

    peterpan New Member

    Kαι οι Θεές ζαλίζονται καμιά φορά αν κοιτάξουν κάτω από το θρόνο τους...

    Και όσο πιο ψηλός είναι ο θρόνος τόσο πιο δυνατός ο ίλιγγος της δυναμης της Γυναίκας.
    Η Τόνια αναποφευκτα κάποια στιγμή θα τον ένιωθε. Ατροφία του κόλπου ή κάτι άλλο.
    Η Τόνια ως Θεά έχει δικαίωμα στα πάντα.
    Και στο να αγαπάει, και στο να θέλει να νιώσει στην αγκαλιά της ένα αφηνιασμένο αρσενικό.
    Το αρσενικό με την πεπερασμένη αντρική του αντίληψη (1+1=2) εκλαμβάνει αυτήν Της την ανάγκη ως κατάπτωσή Της σε κοινή θνητή.
    Και η Τόνια, λόγω της Αγάπης μπαίνει σε εγκεφαλικές και ψυχικές διεργασίες που της δημιουργούν ανησυχία, η οποία ερμηνεύεται από το αρσενικό σε άγχος.
    Και το άγχος ερμηνεύεται σε αδυναμία.
    Όχι, η Τόνια δεν πρέπει να μπουκώσει το στόμα του με το κυλοτάκι Της, τις κάλτσες Της ή το πόδι Της μέχρι τον αστράγαλο μόνο επειδή έτσι πρέπει για να επαναφέρει την ισσοροπία.
    Και δεν πρέπει , γιατί αυτή είναι η εύκολη λύση , γιατι αυτό είναι domination from the bottom.
    Η Τόνια πρέπει να κάνει,να απαιτήσει και να διεκδικησει αυτό που αισθάνεται, αυτό που θέλει εκείνη τη στιγμή ότι κι αν είναι αυτό.
    Πως γίνεται;
    Εξαρτάται από τη διάθεσή της και το αρσενικό Της.
    Το μόνο σίγουρο πάντως είναι πως διαθέτει όλα τα μέσα για να τον αφηνιάσει (μια απλή τακτική ερεθισμού και άρνησης στη συνέχεια, είναι μια δοκιμασμένη συνταγή με την οποία πολλές bimbogirls χωρίς τα προσόντα μίας αφέντρας, οδηγούν σε παροξισμό όλα τα αρσενικά)
    Ή ακόμα και να τον διώξει με αναστολή.
    Και υπάρχουν πολλές μα πάρα πολλές ακόμα... 

    Πάντως το μυστικό είναι η Τόνια να αποβάλλει το αγχος και να κάνει αυτό που γουστάρει.
    Γιατί το αρσενικό της μπορεί να το μυρίσει από χιλιόμετρα όπως η υαινα μυρίζει το αίμα και εκεί τίθεται το πρόβλημα και πουθενά αλλού.


    Γιατί Θεά δεν είναι αυτή που δεν ζαλίζεται εκεί ψηλά στο θρόνο Της, ...
    Θεά είναι Αυτή που δεν πέφτει.

    Καλώς Σας βρήκα Κυρίες μου και φίλοι της κοινότητας

    peterpan
     
    Last edited: 23 Σεπτεμβρίου 2006
  11. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Πληκτικά συνήθης η επίκληση του συνόλου- δείγμα ευτελέστατου λαϊκισμού- όπως και ο αφορισμός όσων διαφεύγουν της αντιληπτικής υμών ικανότητας ως μη σχετιζόμενα με το θέμα. Περονική ή σοσιαλίστρια σκέτο, ma cherie;

    Εννοείται πως δεν είχα την απαίτηση να γίνει κατανοητό το εύστοχο και εξόχως απέριττο σχόλιο του Αστέρα. Είμαι μπλιο επιεικής με τους ανθρώπους που δε σχετίζομαι, δεν ανιμένω παραπάνω από τα μέτρα ντως.
     
  12. gaby

    gaby Guest

    peterpan, καλως ήρθες στην κοινότητα   πολύ δυνατό ποστ, πολύ μου άρεσε.

    Astir, Mavrobasilis προτιμώ να μη σας πω τί σκέφτηκα για τα κακότροπα σχόλιά σας στο πρόβλημα των Κυριών. Αλλά από απορία... όταν ακούτε να συζητούν γυναίκες τα γυναικολογικά και τα σεξουαλικά τους, έτσι μπαίνετε εσείς στη μέση να ρυθμίσετε την κατάσταση;

    Mistress_Despoina, Princess_of_Pain με τον μικροτσακωμό σας αυτό δίνετε δικαιώματα στους σταθερούς Γυναικοκυριαρχοκυνηγούς της κοινότητας τούτης τουλάχιστον για έναν μήνα. Είστε σίγουρες ότι θέλετε να δίνετε δικαιώματα; Θέλω να κάνω κάτι ως moderator, αλλά βλέπω ότι οι εν λόγω ήταν μέχρι στιγμής σχετικά προσεκτικοί, δεν υπερέβηκαν τα εσκαμμένα κι έτσι βρίσκομαι με δεμένα χέρια...
    Τέλος πάντων, σε περίπτωση που ενοχλεί κάποιο ποστ είτε μεταξύ σας είτε από τρίτους, παρακαλώ ραπορτάρετέ το.

    Επί του θέματος, μήπως μία συζήτηση με τον Πέτρο για την προοπτική release του επειδή ο έρωτας της Τόνιας δεν βοηθά την σχέση, σε συνδυασμό με ένα καθεστώς συστηματικής διέγερσης και άρνησης οργασμού, θα έφερνε κάποιο αποτέλεσμα;
     
    Last edited by a moderator: 23 Σεπτεμβρίου 2006