Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η "Ατροφια του Κολπου" η Τονια και... Μεις!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 21 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αρκεί που την γνώρισες εσύ Mistress_Despoina  

    Μέχρι χθές πίστευα ότι οι Κυρίες αποφασίζουν για τους σκλάβους, σήμερα thanks σε σένα έμαθα ότι κανονίζεις και την ζωή των Κυριών
    Περίεργη που είναι αλήθεια η ζωή  
    Μαθε Mistress_Despoina ότι η Τάνια ήταν ενεργό μέλος του forum και των chat rooms μέχρι που γνώρισε τον "Παύλο".
    Ελπίζω να κάλυψα την άγνοιά σου    
     
    Last edited by a moderator: 2 Ιουλίου 2007
  2. Louis112

    Louis112 New Member

    Απάντηση: Η "Ατροφια του Κολπου" η Τονια και... Μεις!!

    Οι γοβιτσες οι γοβιτσες, ολα τα αλλα ειναι μ***. Γρηγορα για γοβιτσες και σοκολατιτσα.
     
  3. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Κρινιώ μου, το σχόλιο δεν απευθύνεται σε γυναίκες- κοντό ξέχασες τα γένη με την αγοραία γλώσσα που χρησιμοποιείται επά τελευταία;- και ασφαλώς ο χαρακτηρισμός 'κακότροπο' κρίνεται ατυχής και αδόκιμος. Κυνικός ναι, ωμός επίσης, μα κακοπροαίρετος δεν υπήρξε ουδέποτε ο τρόπος έκφρασής μου όπως κακοπροαίρετα δεν ήντονε ποθές τα σχόλια.

    Είναι μια παροιμία που λέει 'Μη προτρεχέτω η γλώττα'.
    Λάβε την υπ' όψιν πρίχου σχολιάσεις ανάλογα στο μέλλον.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Αφού δεν απευθύνεται σε γυναίκες, το παίρνω πίσω το περί "κακότροπου" Astir, Mavrobasilis.

    Για το περί κακοπροαίρετου συμφωνώ, δεν πιάνουν οι κεραίες μου κάτι κακοπροαίρετο.

    Το να μη βιάζομαι στα υπόψη.
     
  5. peterpan

    peterpan New Member

    tender lilly,
    ευχαριστώ για το καλοσόρισμα και τα καλά σου λόγια 
    Θα χαρώ πραγματικά να συμμετέχω στα κοινά της κοινότητας - παρέας .
    peterpan
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Princess of Pain δεν καταλαβα το πως το ενοεις ότι η Mistress Despoina αποφασιζει για την ζωη των Κυριων? Υποπτευομαι οτι εχεις παρανοησει!

    Θα σου πω επισης οτι αυτη που λες εσυ "Τανια" στο κειμενο μου την αναφερω ως "Τονια" και το ονομα αυτο ουδεμια σχεση εχει με το πραγματικο της.
    Επισης θα επιβεβαιωσω αυτο που σου εγραψε η Κυρια Δεσποινα οτι την Τονια (και τον "Πετρο" επισης) δεν την γνωριζεις διοτι δεν εχει καμια συμμετοχη πουθενα λογο της φοβιας της που την κατεχει λογο της επαγγελματικης ιδιοτητας. (δεν χρειαζεται να πω και πoια είναι. Κανενα δεν αφορα)
    Φυσικα να διευκρινησω οτι και το ονομα Παυλος της αληθινης μου ιστοριας δεν ειναι πραγματικο.

    Αλλα ας παρουμε και την εκδοχη ότι να ηταν όλα τα προσωπα είναι πραγματικα.
    Δεν καταλαβαινω τον λογο που θα επρεπε να τα ξεμπροστιασεις οταν Εγω η ιδια που αναφερθηκα στο θεμα δεν το εκανα!
    Τι ειναι αυτο που περιμενεις να ειπσπραξεις γι αυτο?
    Συγχαρητηρια για την αποκαλυψη?
    Αυτο ειναι το θεμα?

    Θα πρεπει να ειμαστε λιγο πιο προσεκτικοι σε παρακαλω διοτι πολλα πραγματα και γεγονοτα που αφορουν αλλους ειναι λεπτα και ευαισθητα και αξιζουν ιδιαιτερης προσοχης και μεταχειρησης.

    Αυτό να το εκλαβεις ως μια φιλικη συμβουλη από μια "ομοιδεατισα" Mistress
     
    Last edited: 23 Σεπτεμβρίου 2006
  7. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Astir: Καμιά προσευχή για τους πεθαμένους!

    Mavrobasilis: Ακριβώς την ίδια σκέψη έκαμα, αγαπητέ, vae victis!

    Αν αυτά δεν είναι ειρωνικά σχόλια τότε τι είναι?

    Υπάρχουν κάποιοι λοιπόν που νομίζουν ότι είναι ήρωες
    και το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι τα μνημεία, μνήματα
    Ας μη μιλάμε άλλο περί ηρώων και τάφων λοιπόν..
     
  8. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Έπιασες σωστά το θέμα και για τα καλά.  
    Φαίνεσαι ένας έξυπνος και υποθέτω και διορατικός άνθρωπος.
    Kαλως όρισες peterpan
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αγαπητή Εύα
    εάν θεωρείς προσωπικό κάποιο πρόβλημα και το έκανες θέμα εδώ, τότε λυπάμαι δεν είναι προσωπικό πλέον και δεν είμαι εγώ η παρανοϊκή  
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ....Τι να πω?  
    Μαλλον εκπεμπουμε σε αλλο μηκος κυματος...  
    Δεν μπορω να δωσω αλλη εξηγηση Princess!!  
     
  11. peterpan

    peterpan New Member

    Mistress_Despoina,
    Σας ευχαριστώ για την υποδοχή Σας και τα καλά Σας λόγια.
    ΚαλωςΣας βρήκα.

    PeterPan
     
  12. nikosrs

    nikosrs New Member

    Απάντηση: Η "Ατροφια του Κολπου" η Τονια και... Μεις!!

    Καλησπερα σε ολους ειμαι νεος στο forum και ελπιζω να μπω γρηγορα στο κλιμα.