Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Κ στα 4 ! Την κάνει λιγότερο αφέντρα ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος blonde mermaid, στις 31 Μαϊου 2019.

  1. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Καταλήγοντας λοιπόν η Κ για να είναι σωστή Κ απαγορεύεται να κάνει σεξ στις ακόλουθες στάσεις: στα 4 καθώς παραπέμπει στην υποταγή, στο πλάι καθώς εξισωνεται με το υ της, ιεραποστολικό καθώς σε συνάρτηση με το πάτωμα είναι υπό του υ της (άσε που παραπέμπει ευθέως στη θέση/στάση χαλάκι), στα όρθια λόγω υψομετρικής διαφοράς (εκτός κι αν τα ψηλοτάκουνα της την καθιστούν εκείνη πιο ψηλή) και φυσικά να γλείψει (απαπαπα αυτό κι αν είναι ντροπή για μια Κ). Τι νομίζατε Κυρίες μου; Ετσι απλά παίρνετε την σφραγίδα της σωστής Κ; Χρειάζονται θυσίες.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Με βάση τα άνω δεδομένα παρακαλείστε επίσης οι Κ/Μ να παραδώσετε τις ταυτότητες σας στην γραμματεία και να παραλάβετε τις νέες των Τοπ εφόσον έχετε διατάξει ή σκέφτεστε να διαταξετε το υπό σας να καθίσει επάνω στο στραπον/πέος σας. Η Κυριαρχία σας επληγη βάναυσα.
     
    Last edited: 31 Μαϊου 2019
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το "πήδα με καλύτερα αγάπη μου"...
    Μεγαλύτερη μαλακία δεν υπάρχει...
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ανοιχτό διάλογο κάνουμε .
    Απευθύνομαι σε σας ός πρεσβύτερος !
    Την θέση μου την δηλώνω ξεκάθαρα .
    Θα ήταν καλό να πάρει μια τροπή αυτή η αιώνια ερώτηση αν καθένας μας μίλαγε ανοιχτά αντί να κατηγορήσει τον απέναντι.
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Οχι δδεν ειναι Κ. Τετοιος Κ ειμαι κι εγω. Λολ

    Αν του πεις οτι γουσταρεις γα σε χαστουκισει τοτε πρεπει να σε χαστουκισει μια φορα + δεκα ακομα ππου αυταβαφτιστηκες Κ.

    Αν κατσεις στα 4, παραγγελνει simply burger, σε κανει τραπεζακι και το τρωει βλεποντας ταυτοχρονα και καμια τσοντα μπας και καυλωσει λιγο.
     
  5. Raed

    Raed Dazed

    @blonde mermaid , @MasterJp
    Μια πιθανή λύση θα ήταν η ανυπακοή σε μια τέτοια εντολή, από τη μια το υ δεν μπαίνει στη διαδικασία να εκτελέσει και αποφεύγει να "φθείρει" τη δυναμική της σχέσης αλλά από την άλλη δεν υπακούει σε εντολή της Κ. Θα τιμωρηθεί για αυτή του τη στάση, ακόμα και αν σκοπός του ήταν για το "ανώτερο καλό"?
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Θα ήθελες να εξηγήσεις τι είναι αυτό που σε κάνει να σου αρέσει ο πόνος, όχι από εσένα αλλά από κάποιον άλλον; Την ώρα του σεξ;

    Κάτι νοιωθεις. Αλλιώς την ώρα του σεξ θα μπορούσες να πονάς τον εαυτό σου πχ. Δεν θα σε ενδιέφερε το μέσο , αρκεί να ήταν πόνος/ διέγερση.

    Αν θέλεις πάντα, απαντας, τι σε διεγείρει στο να σε πονάει κάποιος άλλος την ώρα του σεξ, που δεν έχει να κάνει όπως είπες με επιβολή ,την έχω έξω από την ερωτηση, ως δεδομένο, αφού είπες ότι δεν σε αφορά αυτό.

    Πώς το βιώνεις;
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Κλάμα οι διδαχές δηλαδή...και χωρίς "Παυσανίες" καθώς η παραχώρηση κυριαρχίας

    μπορεί να οδηγήσει σε
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ούτε γλείφουν οι Κ?

    Γιατί αν όχι...βλέπω να ανοίγει νέο νήμα με τίτλο ''Υπαρχουν αληθινοί Κ;"
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Ενας μονο. Ο Αριοχ!
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Γι'αυτον ακόμα κι εγώ γίνομαι υ.
     
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Το " ανωτερο καλό " το ορίζει το Κ .
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Εγω αλγολαγνος transsexual master!