Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 26 Νοεμβρίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Re: Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων


    αν αυτό έχεις μόνο να πεις, ή αυτό έχεις μόνο καταλάβει, τότε νομίζω πως καλό θα ήταν να βγάλεις τις παρωπίδες και να ακούσεις και κάποιον άλλον... φρονώ πως το παραπάνω post μου εκδηλώνει όχι μόνο τη δική μου δυσαρέσκεια αλλά και άλλων... η πόλωση δεν έχει βοηθήσει ποτέ κανέναν

    έγραψα ό,τι έγραψα με αφορμή τα 3 μακροσκελή σου posts στο συγκεκριμένο thread που εξυμνείς την προοδευτικότητα των Ολλανδών... δεν προσπαθώ να σε φιμώσω -μακριά από μένα αυτό το ποτήρι- αλλά εκτιμώ πως το μέτρο είναι κάτι που οφείλει να διατηρεί ένας καλός συνομιλητής... και λυπάμαι που το λέω, αλλά εσύ δεν το διατηρείς...

    επιπλέον, σκέψου λίγο καλύτερα ποιός προσπαθεί να επιβάλλει την άποψή του...

    απλά πράγματα
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν υπαρχει ελεος zinnia μου χεχεχεχε!εδω θα αποκαληφθουν ολααααααα
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων

    Εγω Σαπφω μου δεν επιβαλλω τις αποψεις μου εκφραζω τις αποψεις μου, εσυ ομως προσπαθεις να επιβαλεις τις αποψεις σου λεγοντας σε εμενα μας ζαλισες, με λιγα λογια ειναι σαν να μου λες σταματα να εκφραζεις τις αποψεις σου γιατι δεν αρεσουν σε καποιους.

    Απλα πραγματα....οπως λες και εσυ.......
     
    Last edited: 1 Δεκεμβρίου 2007
  4. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων

    ok Perri, ό,τι πεις
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων

    Oμορφια μου σε μια S/M ιστοσελιδα δεν υπαρχει ελεος....... 
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων

    Απορω γιατι ασχολησε???


    Τον αραπη και αν τον πλενεις....
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    ευτυχώς όχι αλλά το έζησε μια φίλη μου...
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων

     
  9. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    Αποτροπιάζεστε? αρχιζετε να παραληρειτε και διαβαζω για την ποδια στα σχολεία και την κωλοΟλλανδία που δεν έχει φραγμούς.Πως επιτρέπουν, άραγε ,να μετατρέπεται η ελευθερία σε ασυδοσία?
    Έχετε αναρωτηθε'ι στην ίδια σας την χώρα πόσο συχνά συμβαίνει αυτό ή πόσες φορές έχετε κι εσεις οι ίδιοι γίνει ασύδοτοι?
    Όχι δεν είμαι υπέρ της παιδοφιλίας αλλα΄δεν είμαι και υπέρ ρου ρατσισμού και υπέρ του φανατισμού..Αυτά γιατι αντιπροσωπέυνται και μάλιστα επάξια στην κοινωνία μας?
    Είναι απαράδεκτο να κακοποιείτε ένα παιδί... Τόσες τρύπες πια δεν φτάνουν?
    Δεν είναι το ίδιο απαράδεκτο όμως να κλωτσάμε, να βαράμε, να βρίζουμε , να φτύνουμε, να γδύνουμε τον κατάκοπο Πολωνό που γυρνάει σπιτι του επειδή είναι ΠΟΛΩΝΟΣ΄;;; Η μήπως κατι τέτοιοι τύποι δεν αντιπροσωπεύονται στο ελληνικό κοινοβούλιο?
    Αυτά είναι φαινόμενα των καιρών... Ας μην κλείνουμε τα μάτια, μην επιθυμούμε να γυρίσουμε 30 χρόνια πίσω και να ξέρουμε ότι όλα θα συμβούν και σε μας...
    Αποκτήστε άποψη και υπερασπιστείτε την κοινωνία που ζείτε από νωρίς χωρίς φανατισμούς!!
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων

     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Η Ολλανδικη κυβερνηση νομιμοποιει το κομμα των παιδοφιλων

    Πια αποψη κοριτσι μου?

    Εδω σε καθε θεμα που ανεβαζει καποιος τα 2/4 τα βαζουν με τα αλλα 2/4 και τουμπαλιν γιατι εχει αλλες αποψεις με αυτους, και ο διαλογος καταληγει στο πως θα αποδηξουμε οτι το δικο μου ειναι το σωστο και οχι το δικο σου,μεσα απο καφριλα, ειρωνια, κατινια,κουτοπονηραδες, κ.λ.π.Να αποδειξουμε και καλα οτι το δικο μας ειναι σωστο ενω του αλλου ειναι λαθος,και οχι να κανουμε διαλογο.

    Επειτα ειμαστε και σε θεση να κρινουμε και τους αλλους λαους, και μαλιστα τους απολυτα ελευθερους λαους που σεβονται ομως την ελευθερια των αλλων που ξερουν οτι η ελευθερια η δικια σου σταματαει μεχρι εκει που δεν πειραζεις την ελευθερια του αλλου αλλα για να τα μαθεις αυτα χρειαζετε παιδεια, για πια παιδεια να μιλησουμε ομως εδω.
     
    Last edited: 1 Δεκεμβρίου 2007
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    THIS IS GREECE!!!!!!!!!!
     
Thread Status:
Not open for further replies.