Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος black_pearl, στις 6 Ιανουαρίου 2006.

  1. zoiros

    zoiros New Member

    Ευχαριστω τον cloudy για την απάντηση

    στο δ δεν εννοω ακρατεια την ωρα της πραξης ,αλλα στο μελλον
     
  2. natural born slave

    natural born slave New Member

  3. george_artist

    george_artist New Member

    Απάντηση: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

    Θα ήθελα να καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου.
    Ήταν πριν από χρόνια με την τότε κοπέλα μου... Στην αρχή όπως παίζαμε με έγλειψει από πίσω και μόνο μετά από μερικές μέρες προσπάθησε να μου βάλει δάχτυλο. Με κάβλωνε εξαιρετικά και σιγά σιγά ολοένα και περισσότερες φορές μου έβαζε δάχτυλο. Κάποια στιγμή μου ζήτησε να μου χώσει μια θήκη από πούρο κι εγώ φυσικά δεν δίστασα να το απολεύσω, ύστερα της αγόρασα κάποια παιχνιδάκια για εκείνή τα οποία ολοένα και γούσταρε να μου τα χώνει και να με γαμάει με αυτά μέχρι που πολλές φορές έχυνα. Είχε αγοράσει και butt plug που τρελενοταν να μου βάζει κι ύστερα να την γαμάω ενώ το κωλαράκι μου έμενε ανοιχτά με τη σφήνα μέσα του. Κάποια Χριστούγεννα της πήρα δώρο strapon κι έκείνη με αντάμοιψε με ένα όμορφο γαμίσι μέχρι που έχυσα στα χέρια της.
     
  4. EysWideShut

    EysWideShut Regular Member

    Απάντηση: Re: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

    φυσικα και υπαρχει
    και το αποφθεγμα "του κωλου τα 9 μερα" δεν ειναι τυχαιο

    ο πρωκτος εχει 2 μυες
    ο ενας συστελεται και διαστελεται με την θεληση σου (δοκιμασε το) , ο αλλος οταν δεχτει εντολη απο τον εγκεφαλο ή οταν δεχτει εξωτερικο η εσωτερικο ερεθισμα
    κοινως οταν θες να πας τουαλετα ο ενας εχει διασταλλει αλλα δεν χεζεσαι πανω σου , γιατι τα κρατας με την θεληση σου

    στο ηλεκτροσοκ (ενημερωτικα ) , δηλαδη στην ηλεκτρικη καρεκλα τους παστωνανε με βαμβακι απο πισω για να μην λερωνονται και καθαριζουν μετα.

    οταν το παρακανεις με το πρωκτικο , πλεον θα σου φευγουν και δεν θα το καταλαβαινεις καν
    γιατι δεν θα μπορεις να τα συγκρατησεις με την θεληση σου

    γενικα θελει παυσεις το θεμα αναμεσα απο τα παιχνιδια
    αν δεν γελιεμαι δεν πειραζει ποση ωρα θα παιζεις αρκει να κανεις μια βδομαδα παυση απο παιχνιδι σε παιχνιδι

    μην ξεχνατε οτι το reconstuct που εχει ο ανθρωπινος οργανισμος ειναι απιστευτο , αρκει να του δωσετε χρονο να ξαναδημιουργησει τις δομες που του διαλυσατε.
    ενα καλο πρωτεινικο ροφημα , καπακια υπνος , ανακουφιστικο πονου , κρεμα ενυδατωσης , και σαπισε στον υπνο και ασε το σωμα σου να επανελθει

    προβληματιζομαι σχετικα με το θεωρητικο και το πρακτικο κομματι και το κατα ποσο μπορουμε να δινουμε συμβουλες
    δηλαδη μπορει καποιος που ξεσκιζεται ολη μερα να λεει ας πουμε "καντε το οσο θελετε , δεν εχω παθει τιποτα?"

    νομιζω πως οχι
     
  5. tzoymak

    tzoymak New Member

    Απάντηση: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

    Σορυ παιδια ουτε σαν φαντασιωση δεν μπορω να το σκεφτω προτιματε τα ψευτικα απο τα ζωντανα που σπαρταρουν λιγο περιεργο μου φαινετε.δεν θελω να σας μοιωσο απλα μου φαινετε περιεργο
     
  6. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

    Διαβάζοντας αυτό το ποστ μ γεννήθηκαν οι εξής σκέψεις
    Όλα ξεκινούν από ένα γλείψιμο 
    Μετά ένα δαχτυλάκι
    Μετά δυο δαχτυλάκια:evil:
    Μετά η θήκη ενός πούρου
    Μετά ένας δονητής
    Και όλα αυτά για μια απόλαυση σε όποιον το αισθάνεται έτσι
    Και σιγά σιγά θα φοβάσαι να κλάσεις:scared:
    αξίζει 
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

    Κιτρινομαυροδικέφαλε, Μεγάλε Σαδομαζοχιστή Ιορδάνη, ή αλλιώς Μέγα Ναπολέοντα (εσύ το είπες, δε φταίω  ), από την πρωκτική διείσδυση μέχρι το "φοβάσαι να κλάσεις" δεν απέχει πολύ; Αλίμονο αν ήταν τόσο απλό το να υπάρξουν βλάβες, εξαιτίας της πρωκτικής διείσδυσης. Υποθέτω πως δε θα ήταν τόσο διαδεδομένη πρακτική. Επομένως, ποιος ο λόγος να μην αξίζει τον κόπο να βιώσει κάτι που του προσφέρει απόλαυση;
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

    Σάκη όχι δεν νομίζω ότι απέχει και πάρα πολύ 
    Διότι
    Μπορεί να γλυκαθείς ( εννοώ όποιου του αρέσει ), και να το ξευτιλίσεις 
    Εκεί ένα κλάσιμο πάντα εγκυμονεί κινδύνους  
    Σύνηθες επιπλοκή , κρούσματα κωλοχαράς:evil:
    Αυτά βέβαια για τους άντρες , για της γυναίκες δεν ισχύει 
     
  9. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!



    Καλύφθηκα... Αυτό ήμουν έτοιμος να ρωτήσω...  
     
  10. m694f

    m694f New Member

    Απάντηση: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

    Εάν έγιναν όλα όπως τα είπες , πράγμα πολύ απίθανο να γινουν όλα αυτά στο πρώτο ραντεβού, πράγματι πρόκειται για απίστευτη εμπειρία που θα ήθελα πολύ να την έχω και γω. ...ήσουν πολύ τυχερός φίλε μου..
     
  11. sniper1900

    sniper1900 New Member

    Απάντηση: Re: Η Πρώτη Φορά με Θηλυκό Επιβήτορα !!!

    πρωτα πρεπει να βρεις την δικη σου αφεντρα και μετα θα ερθουν ολα μονα τους
    οταν μια γυναικα σε υποδουλωσει σιγα σιγα αρχιζει να σε εξευτελιζει οποτε θα ερθει και αυτο που ζητας
     
  12. obsession with mistresses

    obsession with mistresses Regular Member

    Πλέον εχω την τύχη να βρίσκομαι σε σχέση και λίγο πριν τον γάμο με την κοπέλα μου που της αρέσει να με παίρνει...βέβαια εχω άλλο ένα "κουσούρι"που φοβάμαι να της το μεταφέρω...μου αρέσει ενώ μου το κάνει αυτό να ντύνομαι γυναικεία...κάτι τέτοιο βέβαια φαντάζομαι θα την ξένερωνε αλλά π