Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Φαντασίωση της D.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 28 Ιανουαρίου 2008.

  1. Maley

    Maley Contributor

  2. blindfold

    blindfold Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. female

    female Contributor



    Εξαιρετικά.

    (Πέραν του, δεδομένα γνωστού, συγγραφικού ταλέντου σου.)


     
  4. agrios3

    agrios3 New Member

    Απάντηση: Η Φαντασίωση της D.

    πολυ καφτο και πιστευω πρεπει να τελιωσες 2 φορες μεχρι να το γραψις  )
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Δωρα μου αν και το ζουσα με τον δικο μου τροπο ( ήθελα να ορμηξω απο μια μερια και να τον σαπισω στο ξυλο οταν σου εκανε αυτο στα βυζια ) αν και οταν σου τον εβαλε στον κωλο λες και εμπαινε σε αμπελι με τρακτερ και μετα σταθηκε για να μην σε πονεσει ,εγω ως θεατης εχωνα μπινελικια σχολιαζοντας το IQ του, οφείλω να σου πω οτι μας κατακαυλωσες και συγχαρητηρια. Είσαι απιστευτο μυαλο.
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Καλέ μου blindfold, σ' ευχαριστώ για το υπέροχο τραγούδι. Η Γώγου μου άρεσε πολύ όταν ήμουν μικρή.

    female, σ' ευχαριστώ γενικότερα. Ουσιαστικά εγώ το ξέρω αυτό περί σώματος πλέον, αλλά είναι ωραίο να ξέρω ότι και άλλοι / άλλες σκέφτονται με τον ίδιο τρόπο. Για την τελευταία φράση έχω ακόμη τις αμφιβολίες μου. Υποψιάζομαι ότι υπάρχουν κάποια πράγματα που αν τα υπερβούμε χάνουμε τον εαυτό μας και ίσως είναι καλύτερα να μην.

    agrios3, είμαι δύσκολη.

    extreme32, είμαι πράγματι απίστευτο μυαλό αφού μπορώ και εκφράζω ακριβώς αυτό που θέλω να εκφράσω λέγοντας παπαριές που ευτυχώς κάποιοι αντιλαμβάνονται ακριβώς πώς τις εννοώ. Αμφιβάλλω δε αν σας κατακαύλωσα. Προς το παρόν θα πρέπει να σου αρκεί η ιδέα - όπως αρκεί και σε μένα - ότι αν ήθελα να σας καυλώσω, θα το είχα κάνει.
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    υπέροχα συγκινητικό:tear:

    από που την ήξερε?
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor


    Από τότε που συνομιλούσαν, όταν ήταν μικρή ακόμα. Δεν είχε δει ποτέ το πρόσωπό του, αλλά του είχε πει ότι θα τον αναγνώριζε οπουδήποτε και αν τον έβρισκε μπροστά της. Μελό ιστορίες, δε βαριέσαι, εμείς οι παλιοί αρεσκόμεθα σε αυτές. Είναι λίγο τύπου Άρλεκιν, με το twist του δανείσματος, των πρακτικών S&M, και μπόλικες δόσεις εκείνου του καλού παλιού συναισθήματος που το λένε Αγάπη.

    Είχαμε λοιπόν παλιά κάτι λευκώματα όπου ρωτούσαμε, "Τί είναι αγάπη; Τί είναι έρως;" Επιτέλους μπορώ να απαντήσω.

    Έρωτας είναι να αγαπάς κάποιον με τα χέρια σου, με τα πόδια σου, τα μαλλιά σου, τα βυζιά σου, με το μουνί σου, με τις στιγμές σου, με τα μάτια σου, τους αναστεναγμούς σου, με τον πόνο σου, με την χαρά σου, έρωτας είναι να αγαπάς με βιολιά, με κιθάρες ηλεκτρικές, σε άδεια διαμερίσματα, μέσα στο πλήθος, μόνη μέσα στη νύχτα, καθώς χορεύεις, καθώς διαβάζεις ποιήματα, καθώς μιλάς σε αγνώστους, έρωτας είναι να γεμίζεις την ζωή σου με την σκέψη του, να ανοίγεις ώστε να τον χωρέσεις, να χώνεσαι μέσα στο μυαλό του και να του ψιθυρίζεις "εσύ, εσύ, εσύ, εσύ" μέχρι που να μην μπορεί να αντέξει άλλο και να ανοίγει και αυτός και να σε καταβροχθίζει ολόκληρη, να σε σκοτώνει, να σε πληγώνει, να σε χαϊδεύει, να έρχεται τη νύχτα στο κρεβάτι σου, να σε ολοκληρώνει, να χύνεις γι αυτόν και για σένα και πάλι γι αυτόν, έρωτας είναι να ζεις και να πεθαίνεις κάθε λεπτό επειδή τον έχεις και δεν τον έχεις.

    Επίσης την ήξερε από ένα παρακμιακό φόρουμ όπου μπήκε για να φτιάξει τη ρημάδα τη ζωή της.
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    καταλαβαίνω...μοναδικό...
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Η Φαντασίωση της D.

    Καταπληκτικά υπέροχο... Μ έκανε κι έκλαψα
     
  11. Απάντηση: Re: Η Φαντασίωση της D.

    Πόσο πολύ ανυπομονώ..... πόσο πολύ. Για ένα βιβλίο σου. Ας είναι και συνταγές μαγειρικής.
    Εύχομαι να μην σε πειράξει αν χρησιμοποιήσω τον συγκεκριμένο ορισμό σου, κάπου, κάποτε... απίθανα θηλυκός.-
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Η Φαντασίωση της D.

    Σ' ευχαριστώ που μου θύμισες αυτό το κείμενο, το είχα ξεχάσει. Θα σου στείλω και το υπόλοιπο κείμενο, την αρχή της ιστορίας, που την έβγαλαν από το φόρουμ τότε, η λογοκρισία βλέπεις...For your eyes only...