Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η έκπληξη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Whip_Holder, στις 18 Ιουλίου 2011.

  1. Whip_Holder

    Whip_Holder Regular Member

    Ήξερα,οτι έχεις μια μοναδική ικανότητα να με ηρεμείς,να με γαληνεύεις,να μην με νευριάζεις,να είσαι ήρεμη,να με ακούς σχεδόν πάντα-πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων-.Αυτό που ήθελα τώρα να δω είναι το αν μπορείς να σκεφτείς κάτι που δεν θα με άρεζε,πλήν των κανόνων που σε εχω δώσει!
    Χα!Εδω σε θέλω.Είχες 1 μέρα διορία να σκεφτείς,πέραν εκείνης της προθεσμίας θα υπήρχε τιμωρία.Μόλις πέρασανε 24 ώρες σε λεω έτοιμη?
    Μάλιστα Κύριε,έτοιμη απάντησες.
    Μου ζήτησες άδεια 5 λεπτών να ντυθείς και να έρθεις στο καθηστικό.Στήν έδωσα.
    Σε 5 λεπτά ακριβώς εμφανίστηκες με ασπρόμαυρη στολή του πάοκ,ασπρόμαυρο κασκόλ και σκουφάκι.Δεν σε είχα πει ποτέ οτι απαγορευέται να φοράς ασπρόμαυρα.Άρα πέτυχες τον σκοπό.
    Ήξερες οτι είμαι Αρειανός,με κίτρινο αίμα.Ομολογώ,ήταν έξυπνη ιδέα.
    Μόλις σε είδα σε κοίταξα αυστηρά,και εσυ πονηρούλα τραγούδησες σύνθημα...
    Αυτό ήταν!
    Σου έσκισα την στολή,πέταξα το κασκόλ και το σκουφί και σε έβαλα να κάνεις 4 φορές douche...
    Mύριζες λουλούδια τώρα...
    Σε έβαλα στα δεσμά σου και σε έκανα την πλατούλα κατακόκκινη.
    Δεν ξαναέβαλες ποτέ ασπρόμαυρα έκτοτε!