Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αίσθηση του κολάρου...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Kassandra, στις 20 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Θαρρώ ότι θα δημιουργηθεί παρεξήγηση από το πουθενά. Το ότι το ανέφερα είναι ότι γνωρίζω την καλαισθησία του G-L στον τομέα αυτό.
     
  2. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    Θεωρω πως η καλαισθησια ειναι αδιαπραγματευτη και χαιρομαι που το αναφερεις.
    καμια παρεξηγηση απολυτως
     
     
  3. Θαρρώ, πως όποιος ήταν να καταλάβει κατάλαβε ή θα καταλάβει. Οι υπόλοιποι γίνονται απλώς εξαρτήματα, συνειδητά ή ασυνείδητα.
     
  4. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    και οπως ειπα πιο πριν...τα προσωπικα συμπερασματα του καθενος ας κραταει για τον εαυτο του.
    προφανως δεν ενδιαφερουν κανεναν απολυτως τετοιου ειδους συμπερασματα.
     
  5. Τα κλισέ πάνε μαζι με μεγάλες παγίδες, δέξου το ως συμβουλή αν θες.

    Κοντολογίς, πρώτον, τι κακό έχουν τα προσωπικά συμπεράσματα όταν δεν παραβιάζουν τους κανόνες της λογικής, και δεύτερον, τα συμπεράσματα και οι γνώμες που εκφράζονται σε τούτο το φόρουμ είναι μη-προσωπικά;
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν προλαβαίνω τις εξελίξεις, ''μάνα'' μου, πότε πρόλαβες;  
     
  7. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    το κακο με τα προσωπικα συμπερασματα υφισταται οταν απευθυνοντε σε ατομα τελειως αγνωστα προς εμας.κοινος δεν με ξερεις οποτε δεν μπορεις να απευθυνεσαι σε δικο μου σχολιο καταθετοντας το δικο σου προσωπικο συμπερασμα.κοινη λογικη λεγεται αυτο.
    φυσικα τα συμπερασματα ειναι προσωπικα,και απολυτα δεκτα οταν προερχοντε απο σταθερη βαση γνωσης,ειτε βιωματος.καλη η θεωρια αλλα η πραξη ειναι απειρος καλυτερη.
    οσο αφορα τις παγιδες και τα κλισε,επισεις ειναι δικο σου συμπερασμα.Και μιας και απευθυνομαι σε ανδρα θα ηθελα να με πρηροφορησει ανοιχτα για τις παγιδες,επιγραμματικα,για εναν χωρο που τα συμπερασματα του προφανως τροφοδοτουντε ξεκαθαρα απο την βικιπαιδεια....
    εχεις βιωσει προσωπικη εμεπιρια?
    εχεις παρεβρεθει ως παρατηρητης σε εμπειρια αλλου?εχεις στον κυκλο σου ατομα που βιωσαν κατι αναλογο?
    πολυ θα ηθελα να ξερω,πληροφοριακα,απο που προκειπτουν τα δικα σου συμπερασματα.
     
  8. Αγαπητή μου, δείχνεις τόσο απελπιςτικά αθώα με όλες αυτές τις εύλογες αλλά άςχετες ερωτήσεις...

    Επιπλέον κάνεις, ένα λογικό άλμα που σε οδηγεί να μιλάς επί του προσωπικού, το οποίον έχει τεράστια διαφορά από το να εκφράζεις άποψη ή γνώμη  
     
  9. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    χαιρομαι για ενα ακομα προσωπικο σου συμπερασμα...δηλωνει πως και η αθωοτητα στεκεται και επιβιωνει στην ¨κακη¨πλευρα του χωρου...και αυτο την κανει ακομα πιο γοητευτικη απο το κοινο ¨ξεχαρβαλιασμα¨...ηρθες για λιγο στα λογια μου και χαιρομαι (προσωπικο μου συμπερασμα)
    καλο απογευμα σε ολους

    Με εκτιμηση
    Gorean Mediocris
     
  10. Δυστυχώς ή ευτυχώς, δεν κατάλαβες τίποτε, παραμένεις όμως χαριτωμένη
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Καφρε, σατυρε, σταματα χαχαχαχα
     
  12. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    Μην φυμωνεις τον λαο....σε ευλευθερη χωρα ζουμε,ολοι πρεπει να εχουν αποψη για οσα γνωριζουν και για οσα εδεν γνωριζουν....