Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αποκορύφωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος trampakoylas, στις 22 Νοεμβρίου 2007.

  1. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Η αποκορύφωση

    Μία «δακρύβρεχτη» κατάσταση γενικότερα. Ό,τι είναι δυνατόν να στάξει, στάζει.
    Και δεν μιλάω για δάκρυα, αλλά για κλάμα κανονικότατο. Όσο εκστατικός είναι ο οργασμός σωματικά, άλλο τόσο λειτουργεί και συναισθηματικά Δεν ξέρω γιατί μου συμβαίνει, αλλά το απολαμβάνω. Χαλαρώνω, «αδειάζω».
     
  2. folha

    folha deja vu

    Μια αίσθηση σαν μούδιασμα του εγκεφάλου
     
  3. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Η αποκορύφωση

    παιρνει διαστασεις εσας η αποκορυφωσει...! 
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Η αποκορύφωση

    .....Γιατί να έχει στανταρ η αποκορυφωση.Τυποποιημένα σημεια που ευκολα τα θυμαμαι.Και να ηταν ετσι........οσες φορες ειναι ετσι.........δεν τη θελω για δικια μου αποκορυφωση....!!!!!
    Η αποκορυφωση μου ειναι η πιστη κορη της ''τρέλας'' που κουβαλαω.......με ξαφνιαζει και μενα.........γοητευει αυτην........ειναι απροσμενη και αναμενομενη συναμα...........
    Με βαζει σε σκεψεις,σε σχεδιασμους,ωστε να καταφερω την επομενη φορα να την κανω εντονοτερη,ακομα πιο πολυ απροσδιοριστη..................να μοιαζει με αληθινη εκρηξη......Τετοια
    που και να την περιεγραφα μαλλον δεν θα την καταλαβαιναν....................εκτος ισως απο οσους γνωριζουν να διαβαζουν σηματα ''καπνου''...............
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σκεψου να το κανεις με Τουρκαλα!!!!
    Βγαλε αμεσως το καρρυοφιλι και την σπαθα κατω απο το μαξιλαρι!
    Be mercifull!!!!!!!!!! Θωδωρακη! 
     
  6. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Re: Η αποκορύφωση

    Παραμιλητά και λυγμοί,
    (ο Κυριαρχικός μου το λάτρευε), αχχχ
     
     
  7. skia

    skia Contributor

      
     
  8. Eri

    Eri

    Αυτο με τα δακρυα κ το κλαμα δεν μπορω να το καταλαβω....  
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Συμβαινει καλη μου, το κλαμα δεν σημαινει απαραιτητα δυστυχια!