Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αφέντρα των ονείρων μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouossklavos, στις 5 Ιουνίου 2008.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Εύα, δεν τα βγάζει σε μένα. Είπα τι θα μπορούσε να πει ένας κακοήθης. Με έχεις για κακοήθη;
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Πολύ όμορφο video, πολύ κοντά στο πώς αντιλαμβάνομαι εγώ τη διαχείριση πόνου.

    ΥΓ1. Ο άνδρας φοράει προστατευτικό κράνος, όχι μάσκα.
    ΥΓ2. Τα αθλητικά παπούτσια δεν μου άρεσαν καθόλου.
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Κορνήλιε ...άκυρο ότι είπα παραπάνω.
     
  4. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Εσας τι σας βγάζει SM_Art_Lady;

    Πάντως πρέπει να ομολογήσω ότι περισσότερο ερωτικές σκηνές μου φαίνονται αυτές με το μαστίγιο στο τέλος καθώς και τα χαστούκια. Οι κλοτσιές στο κεφάλι πράγματι είναι λίγο τραβηγμένες. Αλλά το μαστίγωμα και τα χαστούκια μου φαίνονται τρομερά ερωτικά σε σημείο που δεν αντέχω να παρακολουθήσω
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Η αλήθεια είναι τζιέρι μου ότι οι κλοτσιές στο κεφάλι ίσως να έχουν ως αποτέλεσμα, τέτοιες σκηνές να φαίνονται ερωτικές σε αυτόν που τις έχει φάει.
     
  6. Ρε Χαινριχ δεν πιστευα ποτε οτι η Συραχ θα μπορουσε να σε "παιξει" ετσι και να σε παραπλανησει
    τοσο πολυ    
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Γιατί όχι. Ικανότατη είναι. Όσο για το αν πράγματι με «παίζει» ή όχι, ε όλοι σαν παιχνίδι δεν βλέπουμε το bdsm;
     
  8. Ε ναι ετσι το βλεπουμε. Πως αλλιος?  
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Ε πως! Αν ρωτήσεις τον θεματοθέτη θα σου πει πως το βλέπει ως αγώνα κατς. Αλλά σωστά λες και το κατς παιχνίδι είναι.
     
  10. BOU_ADS

    BOU_ADS New Member

    Καινούργιος στο post
    Για να επανέλθω στο θέμα, η αφέντρα των ονείρων μου έχει να κάνει με άυτά που βλέπω σε ταινία ή με αυτά που συμμετέχω και είναι και πιο ρεαλιστικά και πιο ουσιώση;
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Καλως ήρθες. Για κάνε μας μια περιγραφή των ρεαλιστικών και ουσιωδών.
     
  12. BOU_ADS

    BOU_ADS New Member

    Ρεαλιστικό είναι ό,τι μπορείς να συμμετέχεις, ανάλογα με φυσικές σου δυνατότητές και της παρτενέρ σου (ηλικία, κοντός, ψηλός, λεπτός, χοντρός, τι θέλεις εσύ και τι θέλει η κυρία).
    Φανταστικό είναι να είσαι 40 και να νομίζεις ότι θα έχεις την ευελιξία που βλέπεις στην ταινία, ενώ παράλληλα δε σου αρέσουν αυτά που γίνονται, απλά φαίνονται ωραία γιατί οι παρτενέρ είναι όλοι καλοβαλμένοι.