Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αφέντρα των ονείρων μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouossklavos, στις 5 Ιουνίου 2008.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Απευθύνομαι σε όλους. Για να έχετε δικαίωμα να αρνηθείτε έναν οργασμό θα πρέπει να είστε σε θέση να τον προσφέρετε ανά πάσα ώρα και στιγμή. Άλλως πρόκειται για άλλη μια ανοησία δυτικού τύπου ερωτισμού.
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    τηλεφωνο αμεσης αναγκης:1016 (γιατροι S.O.S)
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η αφέντρα των ονείρων μου

    Σεξ χωρίς την επαγρύπνησιν ουρολόγου είναι αδιανόητον και βαρβαρικόν. Ο ιατρός πρέπει να προϊσταται και να αξιολογεί τις περιπτύξεις, χορηγώντας δυναμωτικά, οψέποτε κριθεί αναγκαίον. Βδέλλες και βεντούζες, προαιρετικές - αλλά ενδέχεται να αποδειχθούν χρήσιμες.
     
  4. vanessapret

    vanessapret Regular Member

    πιστεύω ότι είναι πολύ βίαιη μπορεί μια ΑΦΕΝΤΡΑ να είναι βίαιη και να ασκεί ψυχολογική και σωματική βια αλλά στα πλαίσια που να αντέχει και ο σκλάβος/σκλάβα της
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Τελικά είναι επίκαιρο όσο ποτέ το παλαιότερο ερώτημα. «Είναι οι σκλάβοι για κλοτσές;»
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Υποθεση εργασιας
    Αν στη θεση της "αφεντρας" του βιντεο ηταν η κατωτερω εικονιζομενη (χωρις να φοραει αθλητικα,οντως η απολυτη ξενερα),ποσοι θα επαιρναν τη θεση του σκλαβου,γνωριζοντας οτι μετα το κλωτσιδι και την ιατρικη μεριμνα που θα ητο απαραιτητος, η κυρια θα εδεχετο να συνευρεθει σεξουαλικως μαζι του;

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia];
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Eri

    Eri


    Ποσοι μονο???Ρωτα κ ποσες....  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ενας-ενας και μη σπρωχνεσθε
    δεξια τα αγορακια αριστερα τα κοριτσακια... 
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Συμφωνω!!
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Ο φίλος μου ο Πάμπος από την μεγαλόνησο μου ζήτησε να σας μεταφέρω την άποψή του για την αφέντρα των ονείρων του. Η συνέντευξη που ακολουθεί είναι πραγματική.

    [MP3]http://media.odeo.com/6/9/1/pampos.mp3[/MP3]
     
  11. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δεν νομιζω οτι η Monica θα κλοτσαγε καποιον στο κεφαλι. Ισως κανω λαθος.

    Αλλα ρε παιδια, ωραιο το να μην ασκουμε κριτικη στα βιτσια των αλλων, αλλα η πρωτη αρχη του SSC δεν ειναι, ποτε μην βαρας στο κεφαλι?

    Ελπιζω ολα αυτα να ειναι σκηνοθετημενα, γιατι αλλιως βλεπω πολλους απ' τους εμφανιζομενους στο site που μας εδωσε ο Fanshaw να εχουν καταληξει στην εντατικη.

    Για ονομα του θεου, τι γλωσσα μιλαει? Δεν καταλαβα τιποτα εκτος απο τη λεξη αγγουρι. Μηπος υπαρχει απομαγνιτοφωνηση?
     
    Last edited: 5 Ιουνίου 2008
  12. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Η αφέντρα των ονείρων μου

     

    Ειναι η Κυπριακη διαλεκτος. Τη μιλαει τοσο βαρια που ο,τι και να πει ακουγεται αστειο!