Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αφέντρα των ονείρων μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouossklavos, στις 5 Ιουνίου 2008.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Σιγά την κορμάρα. Ως είναι γνωστό ημείς διαθέτουμε απείρως καλύτερη κορμάρα. Και για του λόγου το αληθές ....

    [MP3]http://media.odeo.com/9/0/2/111.mp3[/MP3]

    Το λένε τα ραδιόφωνα το λέει κι η tv.
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    λοιπόν αρκετά ενδιαφέρουσα ,αν και ο τρόπος που άραζε στον καναπέ ο τυπάς μου προκαλεί υποψίες ,αλλά ναι έχει ενα στοιχείο που με εξιτάρει προσωπικά ,το στοιχείο της πάλης ..! (ίσως γιαυτό γούσταρα τη Ζήνα ..! ) και της ήττας (και φυσικά της τιμωρίας μετά μχεμεχμχμεχμεμεχμ )

    προσωπική μου άποψη για Κυρίαρχη είναι η ακόλουθη ,αν και αγνοώ αν ασχολήτε με σαδομαζοχισμό ,αλλά φαντάζομε σίγουρα θα έχει υπόψήν της ...

     


    υ.γ. είδα τη πρώτη σελίδα και αδιαφωρώ πως φτάσατε σε αυτά που γράφετε στη τελευταία .
     
  3. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η αφέντρα των ονείρων μου

    Αυτες που εβαλα στην δευτερη σειρα ειναι η εξης μια...Μαρια Καλλας
    Ερωτηση. Αλλο αφεντρα κι' αλλο γυναικα?
    Εγω δεν αποκαλω καμμια γυναικα "αφεντρα" οποτε δεν θα τ' αρπαξω
    το χαστουκι  
     
  4. kali crow

    kali crow Guest

    παντως ειμουν ετοιμη να πρωτησω μηπως ειναι η αδερφη σου... 
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η αφέντρα των ονείρων μου

    Πώς να ανταγωνιστεί η πλαστική δίδα Μόνικα τούτη τη θεσπέσια εκπρόσωπο του bdsm lifestyle - το κορίτσι είναι από Καρδίτσα, ακάματη χίτισα κομμουνιστοφάγος από ρίζα σουρλέϊκια. Αφέντρα βέρα, σκοτώνει με πορδή κοτσύφι.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Η αφέντρα των ονείρων μου

    Παππού μπορεί όταν ήσουν ακόμη έφηβος  

    Ρίξε μία ματιά στο προφίλ μου. Και μιλάμε για το κορίτσι που έπαιξε ποδόσφαιρο με την καρδιά ενός παλαιού πρωθυπουργού και δηλώνει ξένη με το Bdsm  

    Υ.Γ. Περισσότερες πληροφορίες prive.
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Και όμως...
    H Αφέντρα των δικών Μου ονείρων... ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!

     

    Ολ’ αυτά που έγραψες μπορεί να τα σκεφτεί μόνο ένας άσχετος του SM που βρίσκετε σε ένα άσχετης θεματολογίας από BDSM Forum.
    Kακοήθης είναι κάποιος που ενώ βρίσκεται σε ένα BDSM Forum χρησιμοποιεί τους συγκεκομμένους χαρακτηρισμούς σου Κλάιστ, για τα πρόσωπα που συμμετέχουν σε προσυμφωνημένο session όπως αυτό του video.

    Επειδή λοιπόν είμαστε (remember?) σε ένα BDSM Forum, θα θυμίσω σε μερικούς/ες ότι το S/M δεν είναι χάδια, δεν αστειεύεται και δε χαρίζεται.
    Στο video εξελίσσετε ένα session και είναι όπως βλέπετε στημένο και αυτό επειδή δυο άνθρωποι έχουν συμφωνήσει στα δρώμενα. Ακόμα και για τους ενδεχόμενους τραυματισμούς, έχουν παρθεί και μέτρα προστασίας.

    Θα κατανοούσα ότι Κ/κάποιους-ες δεν τους εκφράζει για να το κάνουν, ή δεν θα το άντεχαν να τους συμβεί… Αυτό που βλέπετε όμως είτε σας αρέσει, είτε όχι, είναι SM.

    Αυτά που συμβαίνουν στο συγκεκριμένο video, η προσωπική Μου ΒDSM ζωή δεν τα περιλαμβάνει. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχω συμμετάσχει σε παρόμοιο session, επειδή έχω προκληθεί. Δοκιμάζομαι και Μου αρέσει να συμμετέχω σε παιχνίδια-session που για μένα είναι ακραία. Όταν μπήκα σε αυτό το παιχνίδι με τον μαζοχιστή που τον εξέφραζε ο τρόπος αυτός και αφού πήραμε όλα τα μέτρα προστασίας του για την ασφάλεια του…
    Το παιχνίδι-session αυτό, απρόβλεπτα για μένα, Με συνεπήρε και Με ενθουσίασε…

    Θα το ξαναέκανα ευχαρίστως αν μου τύχαινε και πάλι…

    Δεν το επιδιώκω στην καθημερινότητα Μου…Είμαι πιο Sensual Mistress. Όλα τα "παιχνίδια Μου", θέλω και προσπαθώ να εκφράζονται με γνώμονα τον αισθησιασμό… Ακόμα και αυτός ο ίδιος ο πόνος που σε κάποιους, τον προσφέρω γενναιόδωρα.



    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    @ SM Art Lady: Οι ανδρες του video καταπληκτικοι!!! Wow!

    Και αυτο το παιχνιδι μου αρεσει. Θα μπορουσαμε να οργανωσουμε κατι τετοιο? Κατι σαν Last Man Standing. Αχ, καινουργια φαντασιωση!!!
     
  9. female

    female Contributor




    Εικόνες από γυναίκες του στερεότυπου "Mistress" της ζωγράφου Tamara de Lempicka (1898-1980), γνήσιας εκπροσώπου της Art Deco και "Απαλού Κυβισμού".

    Το πρώτο είναι αυτοπροσωπογραφία της μέσα στην πράσινη Bugatti.


     



     ​




     



     ​



     



     ​



     




     ​



     
  10. Guest05

    Guest05 Guest


    Έλα ρε Εύα πρωί πρωί, δεν με φτάνει η μπατσίνα στην αττική οδό που με ζάλισε για τον Σαρκοζί, μου θες να μιλήσω για bdsm.

    Αφού το ξέρεις πως είμαι άσχετος με το σπόρ. Αφού λες πως είναι SM έτσι θα ναι.
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Σε ζάλισε μόνο με τα λόγια?
    Καμία ψιλή με το κλομπ της δεν σου έχωσε?  
    Θα έβλεπες τότε, πως θα μίλαγες για SM από προσωπική σου εμπειρία!  
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Μα μπάτσοι είναι αυτοί που έχουμε...να φοβούνται ένα άσχετο. αχχααχαχααχ