Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η βωμολοχία σε συνεδρίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 9 Μαϊου 2007.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αχμ, δεν το έχω και πολύ θαρρώ.
    Να μου πει το υ "σκίστε μου τον πάτο Κυρία" θα κάνω συνειρμό με πυθάρι. Η λέξη πάλι "βυζιά" δε μου ηχεί καλά όσο το στήθος. Κάτι σε "βρωμοπούτανο" δεν... είμαι της καθαριότητας.
    Πφφφ, ένα φιλαράκι μου θα 'λεγε ότι πάλι σαν διάλεξη το παώ κι εκειά  
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Με εκφράζει πάρα πολύ και να με βρίζουν και να βρίζω!...Είναι κάποιες λέξεις όμως που με ξενερώνουν"βυζόμπαλα-σούφρα-ξεκωλιάρα" no no no no no  
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       
     
  4. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    σαν το πιπέρι στο φαγητό. λίγο είναι καλό. άμα πέσει πολύ όμως δεν τρώγεται.
     
  5. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Εμένα αν δεν με βρίσουν, δεν παίρνω μπροστά.
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Έχω τον δικό μου κώδικα λεξιπλαστικής βωμολογίας, ωστόσο είναι ευπρόσδεκτα ώρες-ώρες και τα κλασσικά.
    Αν τα εκστομίσω, θα το κάνω με στυλ, εκτιμώ αντίστοιχα τα μη κοινότυπα, να βρίσκει ο άλλος πρωτότυπους τρόπους να εκφράζεται που να έχουν σχέση με την στιγμή και με μένα.
    Το ξέρω ότι είναι κάπως εγωκεντρικό και σπάνιο, αλλά όπως προείπα, δεν είναι κακό να κάνουμε όνειρα. 
    Δεν ξέρω για τις συνεδρίες, δεν έχω εκτεταμένη εμπειρία, συνήθως εντός κάποιου πλαισίου, υπάρχει μεγαλύτερη άνεση προσωπικής έκφρασης.
    Μου έχει τύχει να καυλώσω υπέρμετρα με βρίσιμο επιστημονικών όρων, με καθαρεύουσα, με τους άλλους σε ρόλο αφηγητή και πρωταγωνιστή ταυτόχρονα, ή εμένα στο αντίστοιχα, φυσικά σε άλλες γλώσσες, με αποκορύφωμα τα Γερμανικά και τα Ρώσικα, μου ακουγόταν όντως πολύ σέξυ, ακόμη κι αν δεν καταλάβαινα τίποτα, ήταν η εκφορά του λόγου αυτή που με καύλωνε και το mood που γινόνταν κατευθείας άλλο.
    Δεν ξέρω, όπως λέει κι ένας φίλος, καλό το γούτσου-γούτσου ''αγάπη μου, μωρό μου κλπ ζουζουνίστικα'', αλλά σαν το πούτσου-πούτσου δεν έχει! Εκεί όπου το ''ξεκώλιασέ με '' *** είναι ένας εξαιρετικά ευγενικός τρόπος να πεις αυτό που σκέφτεσαι... 

    Ονειρεύομαι να σαδίζω ηδονικά και να μιλάω Γαλλικά, όχι απαραίτητα να βρίζω, απλά να χρησιμοποιώ τα Γαλλικά, βαριά κι αργόσυρτα και να νιώθω τον απέναντι να λαγνοκαυλώνει μαγνητισμένος από τον ήχο της φωνής μου.

    *** Έστω το 'ξεκωλιάστε με Κύριε/Κυρία'', αν θέλουμε να το βάλουμε σε αυστηρότερο πλαίσιο. 
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Γαλλικά ξέρεις ούτως ή άλλως; Φτιάξε με και πες "όχι αλλά θα μάθω μόνο και μόνο για αυτό"   
    Εντάξει τρολ μόουντ οφ    
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Αν και ξέρω, μπορώ να κάνω ότι δεν ξέρω και τα μιλάω αλαμπουρνέζικα μόνο για την προφορά, έχει κι αυτό την χάρη του, άμα δεν σκάσουμε στα γέλια, θα είναι πολύ απολαυστικό. 
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Στυλ ο μον αμουρ φρικασέ ε λα μπετόν αρμε;       
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Ζε βουντρέ γκαζόν πουρ φαιρ λ΄αμούρ σανσόν νταν λ΄ασανσέρ... 
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    προσεχως...στο κρεβατι με τον χαρυ κλυν 
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Εγκζακτεμάν μον αμί...Τγε μπιέν...