Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η γεύση ικανοποιείται μόνο από το άλλο φύλο ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 14 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ερώτηση 1η
    Για να λαμβάνω την αρσενική του λαχτάρα .

    Ερώτηση 2η
    Έχεις δίκιο , δεν χρειάζεται . Μπορεί να απολαμβάνει εξίσου και υποτακτικός να μην είναι .

    Ερώτηση 3η
    Ξέχασα να συμπληρώσω … κάτω από το παντελόνι του  

    Ερώτηση 4η
    Θέμα αισθητικής .

    Δε χρειάζετε σουλτανάτο , μόνο τα κατάλληλα άτομα  
     
  2. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Η γεύση ικανοποιείται μόνο από το άλλο φύλο ;

    Φίλε Ηλία μπορώ να σου απαντήσω ποικιλοτρόπως με βάση τις υποκειμενικές μου αντιλήψεις αλλά θα το αποφύγω. Απαντώντας μου καταλαβαίνω τα δικά σου θέλω και που βασιζόμενα είναι αλλά ρε συ Ηλία δεν ξέρω πώς να το πω. Νομίζω πως το BDSM μας θέλει και να έχουμε αντίληψη τις εποχής μας. Δηλαδή να συζητάμε και να κυνηγάμε θέλω που μπορούν να πραγματοποιηθούν. Σου το λέω αυτό διότι όσο πιο λίγα ζητάμε τόσο πιο πολύ ευχαρίστηση θα λάβουμε από το αποτέλεσμα. Το έχω μάθει από την δουλεία μου. Όταν ανεβάζουμε στα ύψη το ζητούμενο τότε το αποτέλεσμα πάντα μα πάντα φαίνεται μικρό και λίγο, με κατάληξη να μην μας γεμίζει… Κάποτε και εγώ είχα την ίδια αντίληψη αλλά άλλαξα ρότα. Προφυλάσσω το Εγώ μου με το τι του θέτω….

    Τι λες φίλε?

    Με εκτίμηση

    hermis
     
  3. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Η γεύση ικανοποιείται μόνο από το άλλο φύλο ;

    Θα ήθελα επίσης να προσθέσω σε νέο ποστ όπως αυτό το ότι παρατηρώ πολλές ομοιότητες με την δικιά μου ψυχοσύνθεση στο τρόπο που σκέφτεσαι. Θέλω και εγώ να βλέπω την λαχτάρα της Top , Mistress, (πες την όπως θες) με τις δικές μου κινήσεις. Αυτό μου δίνει τρομερή ηδονή . Το να την βλέπω να γεμίζει από ότι απλόχερα της δίνω. Και αυτό βασίζεται σε άυλη μου σκέψη που στην τελική η ωραία κυρία φαντασίωση μου δείχνει τον δρόμο της πραγματικότητας…
    Μια ερώτηση ακόμα….

    Αν μπορούσες να επιλέξεις θα ήθελες 24/7 και female & male μέσα στον οίκο σου??

    Με εκτίμηση

    hermis
     
  4. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Μιλάω πάντα από προσωπική άποψη,γι αυτό και δεν θα εκέφρω μια αντικειμενική γνώμη για να πώ τι νομίζω ότι ισχύει.
    Στη θεωρία θα έπρεπε να είμαι Κυρία μόνο σε αρσενικά,καθώς υποστηρίζω πλήρως τη Γυναικεία υπεροχή.
    Στην πράξη όμως,είμαι Κυρίαρχη ενίοτε και σε Γυναίκες υποτακτικές.
    Εκεί που καταλήγω λοιπόν,επειδή δεν αρέσκομαι καθόλου στους τύπους και στις ταμπέλες,είναι ότι είναι θέμα χημείας,ψυχολογίας,προσωπικότητας και το τι σου βγάζει ο άλλος για να προχωρήσεις σε κάτι τέτοιο.

    Ή αντιστρόφως μια υποτακτική γυναίκα σε άντρα,είναι Κυρίαρχη στις γυναίκες.Πολλοί συνδιασμοί.Ο,τι ευχαριστεί και γεμίζει τον καθένα μας...
     
  5. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Re: Η γεύση ικανοποιείται μόνο από το άλλο φύλο ;



    Miss Kirlian,

    Δεν υπάρχουν ούτε θεωρίες ούτε γνωμικά ούτε ταμπέλες για τον ερωτισμό ή το ποσοστό bdsm του καθενός μας .
    Ο καθείς ελεύθερα πράττει όπως του αρέσει.
    Το θέμα είναι να είμαστε ο εαυτός μας χωρίς νοσηρότητα με γνώμονα το κοινό καλό και όχι το προσωπικό καλό.
    Εδώ απλά λέμε την υποκειμενική μας άποψη κατά πόσο μας καλύπτει η γεύση από το ίδιο φύλο.


    hermis