Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η εντύπωση των ζώων....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sklavina, στις 21 Ιανουαρίου 2010.

  1. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    το θεμα αναφερόταν σε καποιες απόψεις της sklavinas μου γενικα και τελικα γραφει ο καθενας οτι τον καιει πιο πολυ....
     
  2. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    και εγώ λιώνω στο μερακάματο  εκει δεν τεμπελιάζω ΜΑΡΕΣΕΙ!!!!
     
  3. Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....



       !!!
     
  4. Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    Αν διαβάσεις λίγο καλύτερα το αρχικό μου πόστ θα δεις ότι δεν έχω αναφέρει πουθενά τη λέξη βανίλλα και δεν το έκανα τυχαία αυτό..
     
  5. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενοχλείσαι..βρίσκω ιδιαίτερα διασκεδαστικό να αντιστρέφω την προσβολή . Κυρίως τη στιγμή που καταλήγουν να αλλάζουν χρώματα χάνοντας την αυτοπεποίθηση που είχαν.. Αν δεν υπήρχαν και αυτοί οι άνθρωποι που δίνουν τέτοιες αφορμές εκτίθοντας τον εαυτό τους σε γελοιοποίηση πως θα διασκεδάζαμε?  
     
  6. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    Με κουράζει να μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία..δεν έχει νόημα. Επίσης όταν σε προσβάλουν πρίν τους αντιστρέψεις την προσβολή θεωρείς πως τους έδωσες εσύ την αφορμή να το κάνουν ε?  Προσωπικά θέλω να είμαι ήρεμη..
     
  7. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    γρμφφφ πάει η απάντηση μου...

    Εννοείται πως το μόνο που θεωρώ είναι πως εμφανίστηκε μπροστά μου άλλος ένας κρετίνος με νοοτροπία δημοσίου υπαλλήλου ο οποίος ή θα τα καταφέρει να μου χαλάσει τη μέρα ή θα τον χρησιμοποιήσω για να την φτιάξω όπως θέλω εγώ και όχι όπως προσπαθεί να μου επιβάλει αυτός επειδή δεν έχει σεξουαλική ζωή.

    Στο τέλος της μέρας κάποιος θα γελάει. 'Η αυτός που ξέσπασε τη μ...α του πάνω σου ή εσύ.
    Στο τέλος της μέρας κάποιος θα νοιώθει καλά με τον εαυτό του και το περιβάλλον του και κάποιος θα αισθάνεται οτι κατάπιε τη γλώσσα του.

    Είναι καλύτερα να απαντάς σε αυτόν που σε ενόχλησε παρά να περνάς τις μέρες σου γκρινιάζοντας γι αυτά που σου φταίνε. Ναι σου φταίνε.. αλλά εσύ τι έκανες γι αυτό?

    Το γέλιο μακραίνει τη ζωή και κάνει ωραίες ρυτίδες..  
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    Αναρωτιέμαι αν αυτό ισχύει πάντα.
    Παλιά απαντούσα σε όποιον με ενοχλούσε.
    Τώρα κάποιες φορές απλά θεωρώ κάποια πράγματα ανάξια της απάντησης μου, ή της οποιασδήποτε αντίδρασης μου. Σαν να δίνω περισσότερη αξία, απαντώντας σ αυτόν που με ενόχλησε - ή προσπάθησε να με ενοχλήσει.
    Πρόσφατα δε, ανακάλυψα πως με κάνουν και γελώ κάποιες τέτοιες απόπειρες.
    Και έτσι πάλι μακραίνω τη ζωή μου με γέλιο, και αποκτώ και ωραίες ρυτίδες, χωρίς να αναλωθώ στις μικροπρέπειες και τις βλακείες του κάθε τυχαίου  
     
  9. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    Κάπως έτσι νοιώθω και εγώ ,χωρίς αυτό να σημαίνει πως ποτέ δεν απαντώ αλλά σίγουρα δεν με κάνει να νοιώθω καλύτερα..Με το να μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία συνήθως χαλάω τη μέρα μου παρά την φτιάχνω..άσε για τον εσωτερικό μου κόσμο!πάει η ηρεμία μου! 
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....


    Πολύ και αναίτιο κλάμα.
     
  11. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    Μα δεν κλαίω εγώ αφου έτσι και αλλιώς δεν μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία , το ανθρωπάκι επάνω μου κλαίει:tongue2:
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η εντύπωση των ζώων....

    Γιατι σου φαινεται περιεργο αυτο; Το ιδιο κανει και η Ντορα ,ο Αντωνης και τα υπολοιπα παιδακια σε μια αλλη παιδικη χαρα ,εδω παραδιπλα...