Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η ιστορια που με σημαδεψε για παντα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 4 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Μιρελλα ... ποιος ειπε οτι το σωστο ειναι παντα το ευκολοτερο και το πιο οφθαλμοφανες ? ......
    εγω θα της αγοραζα ενα αλλο κουταβι και θα τις ελεγα : "σου δινω μια ακομη ευκαιρια... ειμαι στην διαθεση σου σε οτι θες με το μεγαλωμα του ...." .....
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σιωπω γιατι εξοργιζομαι περισσοτερο!
    Οχι προς Θεου μαζι σου καλε μου isnogood, απλα θελω να το ξεχασω, να το προσπερασω!
    Με τσακισε αυτο το γεγονος!
    Θελω να ηρεμησω, να μην το θυμαμαι! Το μονο που με παρηγορει σε ολη αυτην την ιστορια ειναι πως το κουταβι επεσε και γλυτωσε απο το να πονα καθε μερα!
     
  3. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Η ιστορια που με σημαδεψε για παντα!

    Εγω δε θα το προτεινα. Δε θα περιμενα καποιο αποτελεσμα. Δεν διεκρινα πουθενα καποιο χωρο για βελτιωση της καταστασης.


    Μιρελλα, αν εισαι πραγματικα φιλοζωη, σταματα να ασχολεισαι με παπαγαλους. Ο φυσικος τοπος των παπαγαλων ειναι ο Αμαζονιος, οχι τα σπιτια μας. Να ξερεις οτι περνανε τα πανδεινα μεχρι να φτασουνε σε μας. Για καθε παπαγαλο που εχει φτασει προς πωληση στην Αθηνα, ενας εχει πεθανει κατα τη μεταφορα. Για να μη μιλησω για το νευρικο κλωνισμο που παθαινουν...
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Η ιστορια που με σημαδεψε για παντα!

    Το ξερω γλυκε μου, ομως κοιτα πως τους απεκτησα.
    Ο πρωτος βρεθηκε εξω απο το τζαμι της κουζινας μου, σχεδον παγωμενος (απο καπου ειχε ξεφυγει) και τον εβαλα μεσα και εκτοτε τον εχω, τον δευτερο μου τον χαρισε καποιος χαζος ο οποιος στην προσπαθεια του να του κοψει το ραμφος του το μισοεσπασε, και τον τριτο τον βρηκα να περιφερεται εξασθενημενος στην πλατεια Κοτζια, μαλλον ειχε ξεφυγει απο καποιο pet shop της περιοχης.
    Εχω διαμορφωσει την πισω βεραντα ετσι που να μπορουν να πετουν ελευθερα, αντι τεντας εφερα ειδικο και μου εκλεισε ολο την βεραντα με μεταλλικη σιτα μετατρεποντας την σε εμα τεραστιο κλουβι.
    Θα πρεπει να σου τονισω πως περισσοτερη ελευθερια δεν μπορω να τους δωσω διοτι στην περιοχη μας εδω υπαρχει καποιος ο οποιος διαθετει γερακι, το οποιο αφηνει συχνα-πυκνα ελευθερο για να αποδεκατισει τα πολλα περιστερια που εχουμε εδω στο τετραγωνο.
    Ο ιδιος τυπος μαλλον, περυσι εριξε δηλητηριο (νευροτροπα) οπως μου εξηγησε ο κτηνιατρος, με αποτελεσμα να γεμισουν ταρατσες , βεραντες, δρομοι με δεκαδες νεκρα περιστερια.
    Και οι 3 παπαγαλοι δεν ειναι του Αμαζονιου, αλλα της Μαδαγασκαρης και βεβαια η θεση τους ειναι στα δαση ομως για ποια δαση μιλαμε πλεον????
    Ελευθεροι στην Αθηνα εχουν ελαχιστες ελπιδες να επιζησουν!!
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Η ιστορια που με σημαδεψε για παντα!




    Παπαγαλοι, σκυλια , περιστερια , γερακια , γατες κτλ κτλ .....


    ζουγκλα καταντησε η Αθηνα!!!
     
  6. month

    month Regular Member

    Μιρέλα... Δεν θα ήταν καλύτερο να εκπαιδεύσεις την εν λόγο κυρία; Ένα γερό χέρι ξύλο το σηκώνει ο οργανισμός της, για να μην πω τίποτα πιο χοντρό (στο μπαλκόνι ενώ βρέχεικαταρακτοδώς και κάνει ψωφόκρυο γυμνή και να ξύνει το παράθυρο για να μπεί μέσα.Αυτό θα τις άξιζε).
    Σοβαρά τώρα, η εν λόγο κυρία πρέπει να μπει σε φρενοκομείο, πριν καταστρέψει και το παιδί της, ή ακόμα χειρότερα αφαιρέσει και άλλες αθώςε ζωές.

    Όσο για το ζούγκλα... Δες τα αμάξια και τους ανθρώπους. Δεν χρειαζόμαστε τα ζώα για να γίνουμε ζούγκλα!
     
  7. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    τι γινεται αν η εν λογω η κυρια ανηκει στην κατηγορια των ανεκπαιδευτων??????γιατι απο οσα και αν της κανεις δεν θα αλλαζε .εδω δεν αλλαξε τοσα χρονια θα αλλαζε τωρα!!!!!
     
  8. month

    month Regular Member

    Να την πετάξουμε απο το μπαλκόνι θα ήταν η πρώτη μου σκέψη. Θα υπάρχει και μια συμμετρία.
     
  9. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Η ιστορια που με σημαδεψε για παντα!

    Αν ειναι ετσι, δεν εχω να πω κουβεντα.  
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Η ιστορια που με σημαδεψε για παντα!


    Σε βλεπω και σενα κανενα βραδυ στο μπαλκονι της Μιρελλας να χτυπας με την μυτη σου το τζαμι της... ισως να εχεις την ιδια τυχη με τα παπαγαλακια της και να σε βαλει και σενα μεσα....
     
  11. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Η ιστορια που με σημαδεψε για παντα!


    LOL!  

    Και πως το συμπερανες αυτο? Δεν αφησα να εννοηθει κατι τετοιο.
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    ο βηχας δυσκολα κρυβετε....