Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η ξεκάρφωτη που είδε Σεξ και μπήκε.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 24 Δεκεμβρίου 2011.

  1. Soula

    Soula New Member

    πολύ καλό ΄-)
     
  2. kinkynik

    kinkynik Guest

    Σχολή BDSM..  )))))))))))))))))
     
  3. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Τι έγινε; Το ξεχάσαμε το νήμα; Μαθαίνω τελευταία πως οι ωραίες ιστορίες συνεχίζονται. Για να γράφουμε... έλα πάμε!
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Ναι βρε παιδιά γράψτε να μη νιώθουμε κι εμείς τα ψάρια εδώ μέσα ότι προσαράξαμε στον Άρη αντί στο site κάθε φορά που μας ανοίγουν τέτοιες βαρύγδουπες Μαστερικές συζητήσεις και ψαχνόμαστε με αγωνία να δούμε που είναι καταχωνιασμένη η ζυγαρία να ζυγήσουμε το Ματεριλίκι του καθενός που δεν ξέρει το Ζαμπέτα pleaaaaaaaaaseeee!!!
     
  5. dom_factor

    dom_factor New Member

    Εκλαψα λιγακι  
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Κι εγώ πέφτω σε διαταραγμένους έπρεπε να του πεις αλλά δεν το κάνω θεματάκι που έχει γεμίσει το Δαφνί ... και θα γλίτωνες και τη σιλουέτα σου  
     
  7. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Να στε καλα γιατι νομιζα μονο εγω ζω τετοιες ακροτητες.
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Α... εγώ έχω πει babydoll με γαλότσες αλλά ήταν τόσο καμένος που με ρώτησε τι χρώμα!!!
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Τέλεια χαχαχαχα
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @happyhellcat μηπως μετα απο εκεινη την πρωτη συζητηση εγινες και εσυ Mistress για να μην κλεινεσε σε κανενα κλουβι ? !!!
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Ακόμη κι εδώ υπήρξαν συζητήσεις σαν όλες όσες προαναφέρθηκαν οπότε το πήρα απόφαση ότι απλά σε αυτές τις περιπτώσεις απλά το διασκεδάζεις!!!
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    σιγουρα οχι, τα θυλικα Κ ακουνε πολυ μεγαλυτερες χοντραδες απο τετοιους...