Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο ανήθικη BDSM ή vanilla φαντασίωση (όχι απαραίτητα δική σας);

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Markissios, στις 22 Οκτωβρίου 2022.

  1. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Και κανεις δεν απαντησε τι νοημα εχει τοτε το νημα και γιατι ειμαστε ειστε εδω οι περισσοτεροι δεν ειναι δυσκολο καποιος να καταλαβει.
    Λοιπον ανηθικη φαντασιωση για μενα ειναι να φαντασιωνομαι την γυναικα του αδερφοτ μου η την μητρια μου
    Ανηθικη φαντασιωση ειναι να πηδαω καποια μπροστα σε ολο μου το σοι και αυτοι να πηδιουνται
    Υστερογραφο μην αρχιζετε παλι με τις λεξεις να τις στοιβαζετε σε βαθμιδες μελετης ωστε να αξιοποιησετε καλυτερα την δειλια σας.
    Η λες ή δεν λες αν δεν μπορεις κοβεσαι απο αλεξιπτωτα και πας πεζικο
    Καλη συνεχεια ηδη πεφτω με αλεξιπτωτο εγω το ανοιξα .
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Σοβαρά τώρα?

    Κομάντο έχεις ακούσει ότι οι πιο φλώροι από τις ΕΔ είναι τα αλεξίπτωτα ε?

    Καλή προσγείωση (στην πραγματικότητα) , ελπίζω ομαλά αυτή την φορά...
     
  3. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Οι πιο φλωρος μπορει να ειναι οποιοσδηποτε αλλα επειδη εθεσες το θεμα ,ΕΔ μπορει να παει οποιοςδηποτε, αλεξιπτωτα θα πανε λιγοι λογω του υψους (υψοβοβιας) κ.α , αλλα παλι το πηγες αλλου. το ξαναγραφω γραψε μια ανηθικη φαντασιωση και ασε με εμενα να προσγειωθω οπως θελω .
     
  4. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ανήθικο είναι να θέλετε να βάλετε πλαίσια ηθικής σε ένα τέτοιο φόρουμ, και το χειρότερο είναι πως θέλετε να τα βάλετε από δειλία, μήπως σας πει κάποιος ότι αυτό που γουστάρετε και καυλωνετε είναι ανηθικο.
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Για χαρανταμ παω για υπνο καλο διαβασμα.
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    @Dimonius άκου τώρα μια φαντασίωση που έχω εγώ: να μου απαντάνε πάντα όλοι, υποχρεωτικά και με τον τρόπο που θέλω εγώ... Φτιάχνομαι πολύ όταν το φαντασιωνομαι.
    Και Ω ναι... είναι τέρμα ανήθικο!
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Και διαβάζω αυτό
    Και αμέσως σκέφτομαι αυτό θέλει να πει ή ήθελε να πει "και κανεις δεν απαντησε, τι νοημα έχει τοτε το νημα"
    Και στα δευτερόλεπτα αυτής της σκέψης διαβάζω την επόμενη πρόταση
    και αμέσως όλα γίνονται ξεκάθαρα. Μας επισκέφτηκε στο νήμα ένας παντογνώστης θεός και η πρώτη πρόταση είναι μια ρητορική ερώτηση χωρίς το κόμα.
    Και αφου μας κάνει την χάρη εμάς τους απλούς θνητούς να μοιραστεί δυο φαντασιώσεις του, τις οποίες για εκπαιδευτικούς λόγους τις χαρακτηρίζει ανήθκες μήπως και δεν καταλάβαμε, μας χαρίζει, ως ευσπλαχνος θεός που είναι, και μια σοφια του
    να την έχουμε.
    Και επειδή είναι φιλέσπλαχνος θεός και ξέρει οτι υπάρχουν και μερικοί που δεν τους κόβει, μας προσφέρει την ίδια σοφία εναλλακτικά με ενα απλό παράδειγμα τύπου παραβολή short, τωρα που όλα ακολουθούν τη διάρκεια του tiktok και των reel του instagram.
     
  8. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Αδυνατώ να ερμηνεύσω το ερώτημα.

    Αν τηρείται ό,τι έχει προσυμφωνηθεί, δεν υπάρχει έλλειψη ηθικής. Τώρα, αν κάποιος φαντασιώνεται να συνεβρίσκεται με την μάνα του, δικό του θέμα. Όλα αυτά τα έχει ερμηνεύσει η επιστήμη, δε χρειάζεται να αυτομαστιγώνεται κανείς.