Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Masie Attack

    Masie Attack New Member

    "πριν από σένα δεν ήξερα ότι μου αρέσει ο πόνος".
    ίσως όχι αποστομωτική, αλλά ωραίο κοπλιμέντο....  
     
  2. LordAini

    LordAini Regular Member

    Ολόφρεσκο, σπαρταράει λέμεεεεεεεε. Ατάκα φίλης μου.
    "Γιατί γελάς? Είπα κάτι αστείο?"
    "Όχι, απλά σε φαντάζομαι Dom"
    "Και που ειναι το αστείο?"
    "Είσαι πολύ κοντός για Dom"
    (Είμαι 1.82. Δηλαδή ποιό ακριβώς είναι το όριο ύψους για τους Dom? Πάει με κλίμακα? -1.75 sub, 1.75-1.85 switch, 1.85- Dom?)    
     
  3. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    LordAini, συγνώμη κιόλας που ρωτάω, αλλά η μία σε λέει κοντό για ντομ, η άλλη αποτυχημένο για καλλιτέχνη...
    Κοντολογίς: μήπως απλά προσπαθούν να σου πούν: "ε, τι άλλο θες να σου πώ για να με πλακώσεις στα χαστούκια";  
     
  4. LordAini

    LordAini Regular Member

    Η μία εννοούσε "μη πετυχημένο καλλιτέχνη", απλά το είπε με τέτοιο τρόπο που έμεινα μαλάκας.
    Η άλλη απ ότι φαίνεται ήθελε απλά τα χαστούκια της.  
     
  5. Vanda

    Vanda Regular Member

    συνηθως τις λεω εγω τις ατακες, αλλα τελευταια ακουσα μια καλη. "δεν μπορω να ερθω ( το βραδυ στο σπιτι μου) γιατι δεν ξερω τι να πω στην μαμα μου"
    οχι οχι δεν μου την ειπε 15χρονος, 30ρης ηταν. Ολοκληρωθηκα η γυναικα, πλεον τα εχω ακουσει ολα.
     
  6. labinnah

    labinnah Regular Member

    ειμαστε για καφε και οπως συμβαινει το κοινο που εχει ενας λουλουδας με το χεσιμο ειναι οτι και τα δυο σου ερχονται με το καφε.Στη πρωτη τζουρα , σκανε τα λουλουδια , και η ατακα :Ευχαρισουμε αλλα δε χρειαζονται οποτε της τα δινω τα τρωει..
    να το αφιερωσω σε μια φιλη που η προσφατη συμβουλη της ηταν οτι ο αντρας πρεπει απο τη μια να σου προσφερει λουλουδια απο το παραθυρο και απο την αλλη να σου ανοιγει τη πορτα.
     
  7. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    να μην ξεχνάμε τους τόνους: δες πόσο διαφορετική γίνεται η ιστορία αν αντί για "όποτε" βάλεις "οπότε"  
     
  8. Puma

    Puma Regular Member

    Πρώτη διδακτική ώρα Πληροφορικής τη φετινή χρόνια σε τμήμα με παιδάκια Α' και Β' Δημοτικού.

    Μόλις χτυπάει το κουδούνι για έξω, έρχεται ένα παιδάκι της Α' και μού λέει στο άσχετο 'Είσαι ένας ξεροκέφαλος!' και γελούσε.

    Ο συνδυασμός της ατάκας, της ηλικίας και του μεγέθους αλά μινιατούρας που είχε, ήταν αποστομωτικός!    

    Στην πορεία της σχολικής χρόνιας, ήταν από τα καλύτερα μαθητάκια και με βοηθούσε στο συνδέουμε οθόνες, πληκτρολόγια, ποντίκια κλπ στους υπολογιστές (καμιά φορά έπαιρνε φόρα και το βοηθούσα εγώ!!)  
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Πριν λίγα λεπτά..

    "Εγώ σκεφτόμουν να σε έχω μόνο για τον πούτσο, αν δεν σε πειράζει."

    (Ειλικρίνια über alles)
     
  10. LordAini

    LordAini Regular Member

    Δουλεύω πρίν απο 3 χρόνια υπάλληλος σε ένα Internet Cafe, και μπαίνει ένας πιτσιρικάς και με ρωτάει αν μπορεί να χρησιμοποιήσει την τουαλέτα. Γνωστός ο μικρός, του λέω ναι, και πάει.
    Δυο λεπτά αργότερα μπαίνει άλλος ένας πιτσιρικάς, και με δυνατή φωνή, με ρωτάει:
    "Εδώ ήρθε ο Γιώργος για να χέσει?"
     
  11. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    Το λεγόμενο και Spelling Torture. Edge play - not for the faint hearted.
     
  12. Την ατάκα την ξεστόμισα εγώ.. αλλά αξίζει =)

    Πολλά χρόνια πίσω, κατά τη διάρκεια "εξερευνητικής" επαφής, αποφασίσαμε με την κοπέλα μου να δοκιμάσουμε ένα παιχνίδι.. Να δοκιμάσουμε να περιγράφουμε λεκτικά ο ένας στον άλλο την ώρα που το έκανε αυτό ο ένας στον άλλο.. κάτι σαν live phone sex χωρίς το phone =)

    Το συγκεκριμένο παιχνίδι αν και περίεργο ήταν αρκετά ερεθιστικό.. οπότε πάνω στο πάθος και την ένταση και ανάμεσα σε βογγητά εκείνη...

    "Γέρνω τα στήθη μου επάνω στο στέρνο σου.. και αρχίζω να κατεβαίνω προς τα κάτω φιλώντας σε στο λαιμό.. και νιώθω το καυλί σου πέτρα ανάμεσα από τα πόδια μου να με πιέζει.. και αχ... βογκάω από ηδονή..."

    και εγώ, που αν μου έρθει η μαλακία να την πω δεν με κρατάει τίποτα..

    "Ενώ εγώ, αχ.. βογκάω από χόμπυ..."


    Περιττό να πω ότι εκείνη τη στιγμή παραδωθήκαμε σε 20 λεπτά ακατάσχετου γέλιου... το σεξ απλά το ξεχάσαμε.. αλλά ήταν από τις πιο memorable "ερωτικές" στιγμές της ζωής μου.