Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. το προβλημα σου που ηταν δεν καταλαβα....λολ
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ακόμα δε γνωρίστηκαν διαγραφή και αλλαγή νούμερο ? Ε κάπως δεν είναι.. ?
     
  3. οκ σε ρωτησα γιατι ειμαι απο ενα απο τα δυο που ειπες..για αυτο. 
     
  4. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Πιτσιρικάς, κάναμε σεξ που και που με μία συνομίληκη (19) και όταν της είπα ότι θέλω να το σοβαρέψουμε και να είμαστε μαζί μου απάντησε:
    "Γιατί, και τώρα δεν έχω τον πούτσο σου? Για να με ελέγχεις και να με καταπιέζεις? Ούτε καν!"
     
  5. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    "Ε όσο νάναι χρειάζονται και οι Κυρίαρχες γυναίκες, να ντομαρουν τα μικρά κορίτσια που εκπαιδευονται, να γουσταρουμε!" παλιά καραβανα του χώρου που στο αχυρενιο του κεφαλακι δεν χωράνε ανατροπές. Το αστείο είναι ότι το εκστόμισε μπροστά στον τοτε υποτακτικό μου.
     
  6. "Όσο θα βγαίνουμε, δε θέλω να μάθω ποτέ το πραγματικό σου όνομα".

    (και δεν το έμαθε ποτέ).
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    -) Σοβαρα τωρα κοβεις στα υ το τσιγαρο, θα εκανα κατι μαζι σου μονο και μονο γιαυτο
    -) η εγω τωρα η ο γιατρος αυριο, μια η αλλη. Γιατι οχι,να το δουμε, αλλα να ξερεις δεν ειμαι μονος μου  
    -) Οκ, τοτε λεω καλυτερα να αρχισω τα αυτοκολλητα νικοτινης. Αντε γεια  
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2016
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    ειχες σπασει αρχιδακια εκεινη την ωρα?
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    ''Σκασε!''
    κι εσκασα.
     
  10. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ναι  
     
  11. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    εκείνος: θέλω να σε δείρω
    εγώ: πάρε σειρά.... πολλοί θέλουν.
    εκείνος: Εγώ όμως θα είμαι ο τελευταίος...
         
     
  12. Κατά τη διάρκεια βόλτας σε γνωστή μαρίνα, λέω για πλάκα "Κοίτα, αυτό το σκάφος έχει το όνομά σου!" για να πάρω την απάντηση "Ναι, ένα, δύο , τρία" δείχνοντας και τα διπλανά με το ίδιο όνομα.