Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    στο φαναρι επρεπε να την κατεβασεις... να παει το υπολοιπο με τον χορηγο θετικης ενεργειας ταριφα...
     
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Σημερα ακουσα δυο...παραθετω τη μια.

    - κοπελια ασε τους χαιρετισμους τωρα. Εδω καιγεται ο κωλος μας κ δεν προλαβαινω να παρω πυροσβεστηρα να τον σβησω

    Εγω: να σου στειλω τον δικο μου;; ( εναν τυπο που τον λεω πυροσβεστηρα) να σου κανει φου φου

    Εγω παντως εσκασα στα γελια με την εικονα του δικου μου πυροσβεστηρα...να κανει φου φου στον αλλον που
    καιγοταν
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2016
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μη σκας κ εμενα μου πε οτι έχω πολύ ωραία μήτρα και εναν ροδαλο κ ευλύγιστο κόλπο... Φυσικά και έβαλα τα γέλια.
    Μέγα λάθος με τον διαστολέα μέσα μου
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    - Ντινα,σου μιλάω και δεν ακους και είναι χειρότερο από το να σου μιλάω και να μην καταλαβαίνεις.
    - ...
     
  5. miker

    miker Regular Member

    Στο μαγαζι!
    -ποσο εχει αυτο?
    -40 ευρω!
    -μα πιο κατω το εχουν 30!
    -ποτε?
    -τι ποτε?
    -ποτε σε ρωτησα?
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χωρίς αντηλιακό θα μας δείρει ο ήλιος
    Φάνης, 5 ετών
     
  7. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    "Καταρχάς πρέπει να γίνει ξεκάθαρο ότι ο ήλιος είναι καυτός"

    Καθηγητής φυσικοχημειας απόφοιτος MIT.
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κλαιω    
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Φίλος μου έχει πει πως γνωστότατος καθηγητής του Αθήνησι στα νιάτα του "απέδειξε" πως το Κέλβιν 0 είναι στους -302 βαθμούς Κελσίου, εισπράττοντας το σχόλιο "συγχαρητήρια κύριε ..., μόλις τινάξατε το σύμπαν στον αέρα"...
    Οπότε καλά κάνει ο άνθρωπας και τους το λέει, μη πάθει και κανά κρότο από καμιά μαλακία από κάτω...
     
  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Οταν παιζω μου λενε να κατσω ησυχος και να μη μιλαω κι οταν κσθομαι ησυχος και δεν μιλαω μου βαζουν θερμομετρο

    5χρονος μπομπιρας

    Και γιατι ειναι αυτες οι βιταμινες στις παλισαλατες και δεν ειναι μεσα στα παγωτα και στα γαριδακια?
    Αλλος μπομπιρας, αδερφος του πρωτου
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αχ! Τι μου θύμησες...
    Κάθε φορά που καθόμουν ήσυχη στο δωμάτιο μου,άκουγα τον
    μπαμπά μου να λέει ψιθυριστά στη μαμά μου : "Δε μπορεί...κατι του εκανες του
    παιδιού και κάθεται έτσι ησυχο".
    Κι αν του έλεγε "Όχι Χριστιανε μου,τίποτα!"
    ερχόταν και μου έπιανε το μέτωπο.
     
  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Καταβαση βουνου προς αναζητηση απομακρυσμενης παραλιας :
    - α ρε μπαρμπαγιαννη περπατητη!!!!

    ( του την ειπα παλι....χι χι χι    )