Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Ειμαι Γαλλια για δουλεια και ουσα single μετα απο καιρο λεω, δεν κατεβαζω καμια εφαρμογη να δω τι παιζει εδω στα ξενα?!
    Βρισκω κατι καλο βγαινουμε, και τελικα ηθελε σχεση, του εξηγω οτι εγω δε θελω και τον κοβω.
    και ξαναστελνει μετα απο λιγες μερες και λεει "αν θες sex-friend μπορω να κανω και αυτο", ε, ναι του λεω, αυτο θελω και αρχιζουμε να το βρισκουμε καπως.
    Του λεω μεσα απο μηνυματα οτι ειμαι λιγο κινκι, ξερεις απο αυτα? μου λεει το καημενο, οχι, αλλα κανουμε οτι θες.
    αντε του λεω ελα απο το δωματιο... ερχεται, τον βαζω κατω 3-4 ωρες και μου λεει σοκαρισμενος... "στη Γαλλια οι γυναικες δεν ειναι ετσι!"  
    Την επομενη μερα μου εφερε φρεσκα κρουασαν για το ευχαριστω, να ναι καλα δεν ειχα φτιαξει και πρωινο ακομα
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    https://www.google.com/amp/s/www.mamapeinao.gr/facts-krouasan-vouturou/?amp
     
  3. "γιατι πας γυμναστηριο,αφου εισαι ηδη λεπτος?" δεν κοιμηθηκα εκεινη τη μερα...