Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    η αρρωστία σου έχει προχωρήσει .. μ'έχεις παντρευτεί ήδη .. αλλά δεν το έχεις καταλάβει ..   το μόνο που μένει είναι να κάνουμε session μαζί   φαντάζεσαι   κανόνισε   θα σου έρθω Βόλο μια μέρα
     
  2. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    Χθες, φίλη μου βγήκε blind date μετά από online γνωριμία.

    Τα πράγματα πήγαν αρκετά καλά και σε γενικές γραμμές υπήρξε πολύ και καλή χημεία. Την αρκετά περασμένη ώρα του αποχωρισμού ο συνοδός της πιάνει ευγενικά το χέρι και την αποχαιρετά, ζητώντας η επικοινωνία τους να συνεχιστεί την επόμενη μέρα. Η φίλη μου, αρκετά ευαίσθητος χαρακτήρας, ένιωσε μια ιδιαίτερη "συμπάθεια" και σήμερα περίμενε εναγωνίως τηλεφώνημα ή έστω μια online παρουσία του καλού της, ο οποίος όμως δε φαινόταν πουθενά.

    Για να μην τα πολυλογώ κατά τις 9 το βράδυ σήμερα, της στέλνει το ακόλουθο μήνυμα:

    "Σόρρυ που δε μιλήσαμε αλλά έφαγα πολύ φάβα και με πήρε ο ύπνος. τι κάνεις;"

         
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    τηλεφωνημα απο την γνωστη ενοχλητικη τραπεζα :

    τρ : "Ο κυριος ισνογκουντ ? "
    εγω : "ποιος ρωταει ? "
    τρ : "απο ταδε τραπεζα ειστε ο ιδιος ? "
    εγω : " ναι .. για λεγε ...."
    τρ: "για το ποσο των 30000 ευρω σας καλω που οφειλετε ..."
    εγω : "το θυμαστε ακομα .... αλλα εγω 20000 ειχα παρει .."
    τρ : " ειναι και οι τοκοι .... "
    εγω : "και γιατι οχι και η ψυχικη οδυνη .. εγω σας την αναγνωριζω ... ετσι και αλλιως ουτε σεντς δεν εχω..."
    τρ : "ναι αλλα τα χρηματα τα πηρατε ...."
    εγω : " οχι γλυκια μου κανεις λαθος ... δεν τα βρηκα στο τραπεζι σου και τα αρπαξα ... ΕΣΕΙΣ μου τα δωσατε ... σας ειπα δωστε μου 20000 ευρω και εσεις μου τα δωσατε ... ποιος σας ειπε να μου τα δωσετε .. αμα σας ελεγα να πηδηξετε στο γκρεμο θα το κανατε ? "
    τρ : "δεν ειναι ετσι ... υπογραψετε καποιες συμφωνιες ..."
    εγω : " τοτε που ο ουρανος ηταν ψηλα ... τωρα επεσε και μας πλακωσε .... ακου κοπελια ... μεταξυ μας τωρα ... μεγαλη μαλακια κανατε που δωσατε τα χρηματα και αδικα τα ζητατε .. αλλη φορα να σας γινει μαθημα και να δινετε μονο στον Λατση και τον Βαρδινογιαννη που εχουν να σας ξεπληρωσουν .."
    τρ : "Ναι .... αλλα η τραπεζα θελει τα λεφτα της ..."
    εγω : " και εγω θελω να παντρευτω μια λεπτη γυναικα , κατα προτιμηση bisexual , που να της αρεσουν τα θαλασσια σπορ ειδικα οι καταδυσεις , να γυριζουμε με την μοτοσυκλετα τα νησια το καλοκαιρι και να μην θελει ανεσεις και λιμουζινες και κυριως , μα κυριως .. να καταπινει και να διθνει οικιοθελως κωλο ..."
    ... κλεινει η γραμμη .....
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)


           
    πάει η κοπέλα....
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    Aν έχεις περιουσία στο όνομά σου και δεν προλάβεις να την πουλήσεις πρωτού σου στείλει η τράπεζα τα χαρτιά κατασχέσεων, η τράπεζα τα λεφτά της θα τα πάρει.
    Τώρα, αν δεν έχεις τίποτα στ΄ όνομά σου, θα σου πάρει το τρίτο το μακρύτερο... 
     
  6. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)



    όσες πιστές... σπεύσατε!
    πριν πάρει η τράπεζα το τρίτο το μακρύτερο το καλό..... 
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    το κακο ειναι οτι οι 80χρονοι γονεις δεν θα υπαρχουν για παντα .... να με κοροιδευουν κιολας στην εφορια και να μου λενε "η μητερα σας ειναι 80 και οδηγει μοτοσυκλετα μεγαλου κυβισμου ? .. και να της απαντω : "που να σας τα λεω ... προχτες την μαζευα απο τις αλανες που μου ηθελε και κοντρες λιγο πριν βαλει στοιχημα την μηχανη της ..." ...

    καταλαβες τωρα Περι για ποιον ακομη λογο με επειγει το θεμα του γαμου μου .. ?
    φυσικα δεν το κανω γι αυτο μονο ... νιωθω αναπηρος διχως το ετερον ημισυ ....και γαμησε την την υπογραφη μου .. διχως ερωτα νιωθω αδιαφορια για οτιδηποτε συμβαινει γυρω μου ...
     
  8. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    Τυπική ατάκα του Νεοέλληνα.
    Είναι, βεβαίως, διότι
    "Όταν εμείς οι Έλληνες..."  
     
  9. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)



    το πρόβλημα δε νομίζω οτι είναι τι κάναμε εμείς οι Ελληνες
    το πρόβλημα είναι ότι κάποιοι θα ήθελαν να είναι Ελληνες, αλλά δεν....
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    αφενως πραγματι οταν οι αρχαιοι μας προγονοι θεσπιζανε ιδεες και εργα , οι αλλοι λαοι ουτε καν τα ειχαν φανταστει .... γι αυτο και ο πλανητης αποκαλει Democrasy την δημοκρατια και Mathematics τα μαθηματικα και παει λεγοντας ....
    οι Αγγλοι και οι Αμερικανοι δηλαδη τι εχουν να μας πουνε απο την προ Χριστου εποχη τους ? πως ξεφλουδιζουν την μπανανα με το ενα χερι ? ....

    απο την αλλη , εσυ τι λες δηλαδη ? .. " Γεια σας ... ειμαι η mona η γλυκουλα και ολιγον Αφγανουλα ? ...."
     
  11. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)



    Λάβετε το υπνωτικό χαπάκι της πολιτισμικής (καλέ, τι λέω;! της Συμπαντικής!) πρωτιάς και κοιμηθείτε υποδυόμενοι τα Ιδανικά Θύματα.

    Εγώ, πάντως, συντάσσομαι με τον παρακάτω :



    ---------- Post added at 00:19 ---------- Previous post was at 23:56 ----------

    Χαχ. Είσαι κι αστειάτορας, μωρέ.
    Θέλεις να τρίψουμε τις λέξεις μας να φτιάξουμε μια πρόταση στα όρθια;...

    Εγώ το λεξοαυνανισμό μαζί σου μπορώ να τον συνεχίσω επ' άπειρον. Το θέμα είναι ότι δε χύνω, ρε γαμώτο. Μπορείς να προσπαθήσεις λίγο περισσότερο;  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    εγώ: πάντως σέβομαι το γεγονός ότι μου μιλάς ειλικρινά ..
    αυτός: και εγώ σε σέβομαι!
     

    εγώ: οδηγάς? .. γενικά ..
    αυτός: όχι. ούτε γενικά .. ούτε ειδικά

    υ.γ @mona δεν βαρίεσαι .. εγώ έχω πάψει να ασχολούμε με αυτά ..

     

    αυτός: πόσα δάχτυλα βάζεις όταν χαϊδεύεσαι  
    ερώτηση παγίδα .. δεν απαντάω ποτέ .. άσε που με κάνει να ντρέπομαι αφάνταστα .. τι τον νοιάζει στη τελική

      ψιλο-σχέση
    εγώ: (μήνυμα στο κινητό του) Που χάθηκες μωράκι?   3 μέρες
    αυτός: είμαι στο σπίτι ενός φίλου μου και κάνουμε εργασία .. και πιο πριν είχα γαστρεντεριτιδα και ήμουν 2 μέρες στο κρεβάτι  

      εγώ: (μετά από sex) φαίνεται ότι έχω κάνει sex?
    αυτός: ναι .. γράφει στο κούτελό σου ότι τελείωσες δυο φορές