Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ ( μαγειρεύοντας ) : Μωρό, πέρνα μου την κουτάλα...
    Εκείνη ( vanilla30 ) : Ρε αγάπη μου, αφού μόλις πριν δυο ώρες με "κουτούλαγες"...Άσε με να κάνω κι ένα διάλειμμα...           
     
    Last edited: 22 Σεπτεμβρίου 2014
  2. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Δεν θα ερθει και η σειρα μου..αυτο ειναι που μου τη σπαει!!!     
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σ' ένα πολύ κοντινό γαλαξία ( δηλαδή σε κάποια ελληνική πόλη )...εβδομάδες φωτός πίσω ( δηλαδή κάποιον μήνα πίσω...αν και δεν νομίζω να υπάρχει αυτή η μονάδα μέτρησης...αλλά το να γράφω εδώ τα σκηνικά αλά "Πόλεμος των άστρων", ομολογώ ότι το έχω συνηθίσει χαχαχα )

    Εκείνη ( εμφανώς αποκαρδιωμένη, για να μην πω "αηδιασμένη", κοιτώντας με να βγάζω το προφυλακτικό από την συσκευασία του ) :

    Δηλαδή, για να πηδηχτούμε θα φορέσεις εκείνο το παλιόπραμα? Να ξέρεις ότι δεν το βρίσκω καθόλου ρομαντικό.

    Εκείνος ( δηλαδή εγώ, εμφανώς ξενερωμένος από την αντίδραση της κατ' εμέ πανηλίθιας όπως αποδείχθηκε από την ατάκα της, "αιθέριας υπάρξεως" ) :

    Εσύ να ξέρεις, ότι εγώ δεν βρίσκω καθόλου ρομαντική, την παραμικρή πιθανότητα να τρέχω σε αφροδισιολόγους μετά απ' το πήδημα μαζί σου...Γιατί στ' αλήθεια σε ξέρω μόνο από χθες...


      
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2014
  4. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    @Tenebra_Silente @vanilla30 ΚΛΑΙΩ.

    Πίσω στα δικά μας τώρα.. Τον είδα στον ύπνο μου τον τύπο και θυμήθηκα τι επικές στιγμές είχα ζήσει μαζί του.. Και όλα μέσα σε ένα βράδυ. Μόνο σε ένα βράδυ.

    ( Έξω από το σπίτι του, δυο ορόφους πιο κάτω, σε ένα μπαλκόνι με τρομερή θέα. Προσπαθώ να καταλάβω τι πρόκειται να συμβεί.. )

    -Τι νομίζεις ότι κάνεις μαζί μου απόψε;
    -Εκπληρώνω την Ιδέα μου. Είσαι μια Ιδέα. Η δική μου Ιδέα.

    ( Σπίτι του και, μη έχοντας φωνή από τα πολλά τσιγάρα, αναρωτιέμαι αν πρόκειται να με καννιβαλίσει και βολιδοσκοπώ την κατάσταση.. )

    -Κρέας τρως;
    -Το αποφεύγω.
    (ανακούφιση..)

    ( Τσιμπούκι δυνατό, σε φάση να μου φύγει ο λάρυγγας.. )

    -Είσαι ασταμάτητη! Ακράτητη! Από τους άντρες και τις γυναίκες που έχω πάρει, εσύ μου έχεις κάνει το καλύτερο τσιμπούκι.
    (what?!)
     
  5. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    - ώστε ξανθιά με μπλε μάτια ε? ωραία γονίδια...

    ακούσατε ακούσατε.....παρακαλώ προσέλθετε όσοι επιθυμείτε γονιμοποίηση μήτρας με ωραία γονίδια και χρωμοσώματα....(παρέχεται και δείγμα DNA)
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Σε μαθημα

    Ο φοιτητης τρωει αμυγδαλα σε μπολακι

    -Κυριε εχω ακουσει οτι τα αμυγδαλα μεγαλωνουν το φυσικο οργανο!

    Μου λυθηκε κάθε απορια γιατι πληρωνει ιδιαιτερα ενας φοιτητης.
     
  7. Lady Calypso

    Lady Calypso New Member

    Στον καναπέ χαλαρά και βλεπωντας ταινια "Grand Torino"....απλωμένο το χέρι του καπου εκει κοντά στο στήθος....
    ακούω να μου λέει...."βρε Μωρό μου βγάλε Αυτό το σουτιέν να απολαύσουμε την Μπύρα μας!!!¨"

    (τον πατάς τωρα με το Τακούνι να του βγει η μπυρα ξινή? αυτο σκεφτηκα στην αρχη-αλλά ήταν τοσο αθώα ειπωμένο που ελιωσα στο Γέλιο)

    ~ΤΟ ΟΤΙ ΕΝΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΑ ΕΜΠΟΔΙΖΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΔΕΝ ΤΟ΄ΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!!   
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ήμουν δεκαπέντε τότε σε ένα τραπέζι έξω για φαγητό , οι γονείς μου, δυο θείοι και ένα φιλικό ζευγάρι γυρνάει ο κουμπάρος της μάνας μου που έχουμε οικειότητα και μου λέει
    Εκείνος: Αχ να μουν 17 χρονών να σε έπινα γουλιά γουλιά μικρή. Τυφλός ο γιος μου.
    Εγώ: (....... 
    Εντάξει , με έσωσε το γεγονός ότι δεν κοκκινίζω ποτέ , για κάποιον ανεξήγητο λόγο ένιωσα να ντρέπομαι(  .
    Ευτυχώς το θέμα ξεχάστηκε όσο γρήγορα ειπώθηκε , ένιωσα όμως σαν κάποια συνεννόηση να έπεσε μεταξύ των ανδρών.
    Χμ, τώρα που το σκέφτομαι, ίσως τελικά να ήταν η μοναδική φορά που κοκκίνησα από ντροπή στη ζωή μου και εγώ να μην το είχα πάρει χαμπάρι.
     
  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    αν δεν κάνω λάθος ήταν και η μέρα χωρίς σουτιέν τότε, καλά είπε ο άνθρωπος!!  
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    διάβασε τίτλο άρθρου

    http://www.news.gr/psyhagogia/sthn-...ths-exerevnhshs-me-mia-heineken-sto-heri.html
     
  11. Lady Calypso

    Lady Calypso New Member

    lucozade....Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση....χαχαχα....απο εδω και στο εξής λοιπόν να μην Απορώ αν θα Ακούσω κατι ανάλογο!!!!
     
  12. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    υπαρχει ζωή πριν τον θανατο?
    γκραφιτι στα Εξαρχεια