Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μαλακία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. fauve

    fauve Regular Member

    χαχαχα!!!   Έχει πολύ πλάκα... γιατί διάβασα το μήνυμά σου, 5 λεπτά αφότου ο καλός μου προσπάθησε να με πείσει για πολλοστή φορά να κάνουμε τρίο με άλλη γυναίκα!!!
     
     
  2. Y13

    Y13 Regular Member

    Στην Α' Γυμνασιου στην αρχη της σχολικης χρονιας μετα απο συζητηση για το ΘΕΜΑ στο διαλλειμα και επιστρεφωντας στο σπιτι με το περιοδικο της εποχης τοτε ΔΙΑΒΑΣΕ ΜΕ ...................
     
  3. KleonX

    KleonX New Member

    Δεν θυμάμαι πόσο ήμουν. Θυμάμαι όμως πως την εξασκούσα (πολύ) γιατί μου την έδινε η ονείρωξη. Δεν ξέρω γιατι, δεν την μπορούσα. Έτσι μαλακιζόμουνα μερα παρα μέρα. Μιλάμε για μαλάκα κανονικό. Μάλλον τωρα που το σκέπτομαι πρέπει να ήμουν γύρω στα 13. Τι μου θυμίσατε.
     
  4. foolmoon_23

    foolmoon_23 New Member

    Ήμουν γύρω στα 9 με 10 ετών , έκανα παρέα με ενα παιδί στην ηλίκια μου, οι γονείς μας ήταν φίλοι και γείτονες.
    Βλεπόμασταν σχεδόν καθε μερα παίζαμε video games στην tv.
    Ένα πρωινό παλεύαμε να συνδέσουμε το παιχνίδι στην τηλεόραση και κατά λάθος πατήσαμε play στο video player που ήταν σε ενα ράφι ακριβώς κάτω απο την τηλεόραση.
    Ηταν μοιραία στιγμή και για τους δυο μας , άρχισε η προβολλή σκληρού πορνό, οι γονείς του ξέχασαν μέσα μια πολύ ενδιαφέρον κασέτα.
    Βλέπαμε μεγαλα εργαλεια να εισχωρούν σε διάφορες γυναίκες και απορούσαμε για αυτό που μας συμβαίνει.
    Ήταν πρώτη φορά που τα γαριδάκια μας σηκωνόντουσαν και έμοιαζαν σαν αυτά που βλέπαμε στο video, ημασταν πολύ χαρούμενοι και χοροπηδούσαμε γύρο γύρο τσιρίζοντας -μου σηκώνετε μου σηκώνεται, το αστείο ειναι πως η μάνα του φίλου μου ήταν ξαπλωμένη στο διπλανό δωμάτιο και μας άκουγε.

    Ύστερα απο αυτό το περιστατικό κάνοντας μια μικρή έρευνα στο σπίτι ανακαλύψαμε μια τεράστια κούτα με προφυλακτικά και τι δεν κάναμε τα χαζά με αυτα τα μπαλονάκια , τα φουσκώσναμε , τα γεμίζαμε με νερο και τα πετάγαμε έξω απο το παράθυρο.
    Ύστερα από καιρό όμως κάθε φορά που βλεπόμασταν βλέπαμε τσόντα και παρατηρώντας τις γυναίκες που έπαιζαν με τα εργαλεία πάνω κάτω καυλώναμε κάνοντας τα ίδια ο ένας στον άλλον , το βλέπαμε σαν παιχνίδι και μας άρεσε να μαλακιζόμαστε μαζι και να μιμούμαστε το βίντεο, ειχαμε αδειάσει σχεδόν όλη την κούτα με προφυλακτικά   μέχρι οι γονείς μας να ψηλιαστούν κάτι.
     
  5. wanderinglad

    wanderinglad New Member

    τελη πρωτης γυμνασιου. μεγαλη πεμπτη ητανε. ειχαμε κοινωνησει εγω με τα αδερφια μου και μετα παω στη γιαγια μου για να δω παιδικα....
    ελα ομως που τις προηγουμενες βδομαδες στο σχολειο μου ολοι μιλουσαν για το καινουργιο τσοντοκαναλο που δειχνει και λεσβιες (τοτε μαθαινα τι σημανει η λεξη) και μουνια και οχι μονο βυζια και πολλα πολλα αλλα. ετσι λοιπον αντι να κατσω να δω power (το κανάλι, α ρε εποχες ) εψαξα τις συχνοτητες και βρηκα το καναλι...
    πανικος.... μου γινε το καυλι τοσο με το συμπαθειο και γω τη μια να σκεφτομαι οτι ειναι αμαρτια αφου κοινωνησα και να το βαζω στα "παιδικα" και καθε λιγο και λιγακι να υποκυπτω στον πειρασμο και να το γυρναω στις παρτουζες με τις λεσβιες. τις επομενες μερες ημουν σαν χαμενος. σκεφτομουνα γαμησια συνεχεια. οταν λεμε συνεχεια συνεχεια.

    και τωρα που τα σκεφτομαι νιωθω μεγαλη νοσταλγια. και τι δεν θα δινα για να ξανανιωσω οτι καυλωνω για πρωτη φορα... η μονη μαλακια ειναι οτι δεν θυμαμαι ακριβως πως αρχισα να την παιζω. παντως το σιγουρο ειναι οτι τις πρωτες φορες την επαιζα χωρις σαλιο. μετα ειδα σε μια τσοντα ενα τυπα να φτυνει κιολας και μετα το πηρα σχοινι κορδονι και το λαδωνα συνεχεια...

    μετα απο λιγα χρονια ομως μου ξαναφυγε και πλεον ειμαι της ξηρας σχολης.... 
     
  6. azular

    azular New Member

    Εγώ την πρωτο ανακάλυψα στα 12, διαβάζοντας πορνοπεριοδικά σε ένα ερειπωμένο σπίτι, αφού πρώτα τα ειχα φυγαδεύσει από ένα άλλο ερειπωμένο σπίτι μέσω ενός δάσους...τόσο ήταν το πάθος και το άγχος εκεινη την ηλικία...ευτυχώς το ερείπιο δεν έπεσε να με πλακώσει
     
  7. Emma

    Emma Contributor

    Πιθανότατα εσύ έγραψες τα παραπάνω στα σοβαρά... αλλά πρώτη φορά έχω γελάσει τόσο πολύ διαβάζοντας περί... μαλακίας! Είναι ο τρόπος που τα περιέγραψες όμως!   Γράψε κι άλλα!!!
     
  8. wanderinglad

    wanderinglad New Member

    γιατι καλέ??

    τοσο αστεία είναι η πρώτη ερωτική εμπειρία ενός εφήβου???   

    σοβαρα τώρα που να αρχίσω να σας λεω τους πειραματισμούς μου εκείνα τα χρόνια με διάφορα είδη καθημερινής χρήσεως... επειδή βλέπεις ζήλευα τις γκομενες στις τσοντες που βρισκανε ηδονη με χιλια δυο πραματα περα του ανδρικού μορίου είπα και γω τι στο διαολο θα δοκιμασω και γω...

    ετσι λοιπον και επειδή με μακροστενα αντικείμενα δεν έλεγε και πολύ μιας και σαν καθε καλο εφηβακι τοτε ημουν καργα ομοφοβικος αν και ειχα δοκιμασει κατι πραματα με κατι χοντρους μαρκαδορους  
    αρχισα να κλεβω ιδεες απο ενα σεξοβιβλιο που ειχα ξετρυπωσει απ τους γονεις μου. μονο που οι οδηγιες ηταν για γκομενες!!
    μετα την ανακαλυψη οτι το τριψιμο του πουλιου σε σκληρες επιφανειες δεν προκαλει την ιδια ευφορια με το τριψιμο του μουνιου,
    μετα την διαπιστωση οτι γαμω την γκαντεμια μου μεσα πολυ λιγα αντικειμενα προσφερονται για ικανοποιηση του πεους
    αποφασισα να χρησιμοποιησω σωληνοειδη αντικειμενα μηπως και πετυχαινα και γω αποτελεσματα ιδια με αυτα της οθονης.

    μου φανηκε απολυτα φυσιολογικο να τον βαλω λοιπον μεσα στον σωληνα... απ την ηλεκτρικη σκουπα!! γρηγορα καταλαβα τη μαλακια μου. ετρεχα να τον πλυνω φυσωντας τον παραλληλα για το βαβα που του εγινε!

    α και κατι για το τελος που αφορα αλλον (να μην νιωθω και γω τοσο μαλακας!! )
    το παιδι αυτο που λετε ειχε αρχισει να την παιζει πιθανον πριν να μπορει να εκσπερματωσει και ετσι σε μια φαση που νομιζε οτι εχυνε... αρχισε να κατουραει!!


    περα απ το ντροπιαστικο της υποθεσης εγω παντως θυμαμαι τετοιες γκαφες με απολυτη νοσταλγια....
     
  9. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    Η Πρώτη μου μαλακία ήταν στα 15 μου όταν είδα το υπέροχο και μεγάλο στήθος, μιας γειτόνισσας και φίλη τις μητέρας μου τότε. Και σκεπτόμενος το στήθος της τον έπαιξα πάνω από σορτσάκι μου μέχρι που έχυσα μέσα στο εσώρουχο μου. Από τότες λατρεύω και το πλούσιο Γυναικείο στήθος!!!!!
     
  10. kostasgia

    kostasgia New Member

    Εγώ άρχισα στα 14 περίπου μέσα στιν μπανιέρα μου ένιωσα κατι σαν κάψημο και είδα να πλέουν κάτι ασπρα ε απο τότε το πείρα το μάθημα μου
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  12. κάτι ανάλογο που θυμήθηκα τώρα

    Μ έναν γείτονα παίζαμε πουτσομαχίες ....κανένας δεν κέρδιζε και ήθελα να ξερα γιατι το θεωρούσαμε παιχνίδι   λολ

    σταμάτησα τις πουτσομαχίες στα 12 και στα 13 βάρεσα την πρώτη
      θυμήθηκα αυτη την κίνηση και είχα ξεκινήσει απαλά , ξαφνικά κάτι σαν ηλεκτρισμός ξεκίνησα απο κάτω προς τα πάνω , χαμογέλασα και κοιμήθηκα

    1 χρονο μετα στα 14 τον είχα ξεμαλλιάσει ....