Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μαλακία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. Storm

    Storm Regular Member

    Εμείς στο σχολείο την ώρα του μαθήματος παίζαμε κωλομαχίες.
    Εξηγούμαι:
    Σε ανύποπτο χρόνο πρέπει να ρίξουμε στον ανυποψίαστο διπλανό μας που κάθεται αμέριμνος μια δυνατή κωλιά και να τον πετάξουμε κάτω από το θρανίο, όσο πιο μακριά γίνεται. Πρέπει λοιπόν να είσαι διαρκώς σε εγρήγορση γιατί ποτέ δεν ξέρεις από πού και πότε θα σου 'ρθει. Πολλή αγωνία!
    Η υποφαινόμενη δεν τα πήγαινε και πολύ καλά στο συγκεκριμένο άθλημα. Μια φορά προσγειώθηκα στα πόδια του φιλόλογου που προσπαθούσε να καταλάβει τι έγινε!   Τι μαλακισμένα που ήμασταν!
    Στο θέμα μας τώρα:
    Μικρή -εκει γύρω στα 16- προσπάθησα κάποιες φορές να έρθω σε οργασμό μόνη μου χωρίς αποτέλεσμα. Το εργόχειρο το άρχισα συστηματικά μετά τα 18 και με μεγάλη επιτυχία.
     
  2. footlover

    footlover New Member

    Εμένα η πρώτη μου μαλακία ήταν στα 12 μου (1η γυμνασίου) όταν κατά λάθος έβαλα το χέρι μου μέσα στο παντελόνι και έπιασα τον πούτσο και φυσικά μου άρεσε η αίσθηση αυτή. Όταν τέλειωσα ένιωσα να είμαι στον 7ο ουρανό. Από τότε πρέπει να τον έπαιζα τουλάχιστον 2-3 φορές κάθε μέρα μόλις γύριζα από το σχολείο.
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014