Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μαλακία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    Λέει ο Μπαροοους στη ταινια drugstore cowboy για το cherry high το πρώτο φτιάξιμο. Αυτό κυνηγάμε μια ζωή ,την αίσθηση από το πρώτο φτιάξιμο.
     
  2. cider

    cider Kitchen master

    Re: Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    Ακριβώς! Ακριβώς! Αυτό που περιγράφω στο αρχικό μήνυμα του νήματος είναι ακριβώς αυτό! Όχι απαραίτητα ο απόλυτος οργασμός, αλλά εκείνο το απίστευτο πρώτο φτιάξιμο, που χύνεις, χύνεις, χύνεις και δεν τελειώνει με τίποτα, που νιώθεις αυτό που δεν έχεις ξανανιώσει ποτέ!
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    ...δυστυχώς δε θυμάμαι καθόλου... 
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    Τοποθετείται, για όλους, στη βρεφική-νηπιακή ηλικία και συνδέεται άρρηκτα με την αφόδευση (πρωκτικό στάδιο).
    Συνεχίστε απερίσπαστοι τις αναζητήσεις σας.
     
  5. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    χαίρομαι να βλέπω που κάποιοι δεν εγκατέλειψαν συνήθειες που τους έδωσαν τόση χαρά στην παιδική ηλικία.
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    Να εντρυφήσουμε και στο στάδιο του καθρέφτη.
     
  7. pav_Lakas

    pav_Lakas New Member

    στα δεκάξι στις εξετάσεις
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Η πρώτη μαλακία

    Αντι να διαβαζεις , επαιζες το πουλακι σου????


    Τς τς τς ... νεολαια το σημερον ημερα.....
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν θυμάμε ηλικία αλλά είμουν μόνος και έπαιζα διάφορα παιχνίδια που το τέλος τους ήταν εξευτελιστικό για την υπόσταση μου... δεν άντεχα ποτέ και στη κορύφωση του παιχνιδιού έχυνα χωρίς να την αγγίζω απλά τριβόμουν στο πάτωμα ,είχα λερώσει πολλά εσώρουχα και μά'ρεσε η υγρασία που πέρναγε και στο παντελόνι ...
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    οι σεξουαλικες φαντασιωσεις μου ειχαν ξεκινησει απο 3 χρονων. τοτε εκανα και το πρωτο μου γλυφομουνι. στα 6-7 ημουν ηδη διεστραμμενο παιδακι αφου ζωγραφιζα ανθρωπακια αναποδα κρεμασμενα και γκομενες διπλα τους με μαστιγια (και νομιζω οτι τα ειχε βρει η μανα μου αυτα τα σκιτσα αλλα ευτυχως ποτε δεν ειπε τιποτα). Μαλλον αποθημενα απο προηγουμενη ζωη. Δεν γνωριζα για χυσιμο και αλλα παρομοια ομως εβλεπα νεραϊδες στον υπνο μου που με ελουζαν με χρυση βροχη. Στα δεκα πρεπει να ξεκινησα να τον ψιλοπαιζω αλλα τζουφια. Απλα σε ενα σημειο ενοιωθα υπεροχα και δεν μπορουσα να συνεχισω αλλα δεν εχυνα. Στα δωδεκα ειχα ανακαλυψει οτι το κλειδι του πορτμπαγκαζ του αυτοκινητου της θειας μου ταιριαζε στην πορτα απο ενα δωματιο εργαστηρι του μπαμπα. Εκει σε μια ντουλαπα που η μιση ηταν πισω απο ενα παγκο , στο κατω μερος πισω απο το συρταρι ηταν κατι κρυμενες βιντεοκασετες. (Πως τα ανακαλυψα ολα αυτα ακομα δεν εχω καταλαβει.) Βλεποντας λοιπον μια τσοντα δεκαετιας 70 αρχισα την παλινδρομικη κινηση. Και μετα απο καποια ωρα ηρθε η γνωστη υπεροχη αισθηση που δεν μπορουσα να συνεχισω αλλα λιγο πιο εντονη. ΣΟΚ. Αρχισαν να βγαινουν ζουμια σαν αυτα που εβλεπα στις τσοντες και δεν ηξερα τι ειναι. Προσπαθουσα να τα κρατησω μεσα στο χερι μου για να μην τα κανω νιανια μεσα στο δωματιακι. Αγχωθηκα αλλα το ευχαριστηθηκα. Αυτη θεωρω οτι ηταν η επισημη πρωτη μαλακια μου.
     
  11. Mitch

    Mitch New Member

    Εγω την πρωτη φορα που επαθα ονειρωξη φωναξα τη μανα μου γιατι δεν ηξερα τι ειχα παθει...
    Περιττο να πω οτι εγινα ρεζιλι  
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εγω παλι μια φορα που ο ξεδελφος μου επαθε ονειρωξη ενω κοιμοταν διπλα μου τον χαστουκισα με το πορτατιφ.
    Περιεργο που δεν εσπασε η λαμπα!