Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μαλακία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Το πεος......τι ειναι????????????????????? 
     
  2. Worrion

    Worrion Regular Member

    ίσως δεν έτυχε ακόμα....
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Η ονειρωξη ΔΕΝ συμβαινει σε ολους τους ανθρωπους.
    Δεν εισαι ο μονος, σε αλλους συμβαινει συχνα, σε αλλους μπορει να εχει τυχει σπανια και σε καποιους τριτους ποτέ.
    Αρα μην σε ανησυχει αυτο. 
     
  4. gaby

    gaby Guest

    ο πρώτος οργασμός μάλλον, πριν την πρώτη οργανωμένη μαλακία.

    δεν θα τον ξεχάσω ποτέ μου, αρχή καλοκαιριού του 78, ξαφνικά βρέθηκα πεσμένη στην μπανιέρα, να σπαρταρώ από ηδονή, ξέπνοη, να νομίζω ότι βρέθηκα εξπρές στη μέση του παραδείσου.
    και το απόλυτα οργασμικό καλοκαίρι που ακολούθησε, να χύνω, να χύνω και να μη σώνεται.

    τ απομεσήμερα, μετά το μπάνιο στη θάλασσα και το ξέβγαμα στην πίσω βρύση, που είχε ένα στόμιο δέκα εκατοστών απ όπου έτρεχε νερό άφθονο και με δύναμη, ξεθεωμένη πια, έβαζα το χέρι κάτω απ το μαξιλάρι, τραβούσα ένα από τα 21 τομάκια της Μαρκησίας των Αγγέλων (τα είχα βρει στη βιβλιοθήκη του εξοχικού, μου είχαν τραβήξει την προσοχή τα όμορφα, παλ χρώματα στη ράχη των μικρών βιβλίων τσέπης) και κρυφοδιάβαζα, ξέροντας ότι θα έρχονταν κι άλλες γλυκές εκρήξεις.
     
  5. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    γαλα ειναι !!!!!με την παρεα στο σχολειο 13 ετων μπουμπουκια ξεφυλλιζαμε ενα τσοντοπεριοδικο και ενας απο τους φιλους ειχε την ερωτηση τι ειναι αυτο το πραγμα στο πουλι του ρε?και πηρε την εξης απαντηση καλα μαλακας εισαι ρε? ΓΑΛΑ ειναι ρε!!!!!μετα απο 3 μηνες και ενω εκανα το καθιερωμενο μπανακι ειδα το γαλα να πιτσιλαει τοιχους και βρυσες.τοτε καταλαβα οτι μονο το γαλα της προβατινας Ντολυ δεν ηταν!!!!!!!!!!!
     
  6. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Ημουνα στ γυμνασιο οπου μολις εβλεπα κωλο τρελαινομουνα.Μια μερα μολις τελειωσε το σχολειο γυρισα σπιτι κ ημουνα μονος μου.Ειχα τρομερες καυλες.Ξαπλωσα στο κρεβατι μου κ εκλεισα τα ματια μου κ σκεφτομουνα διαφορα..Παντα στη ζωη μου με καυλωναν οι μεγαλυτερες γυναικες απο εμενα.Ετσι σκεφτομουνα καθηγητριες που ειχα γνωστες κ καυλωνα ακομα πιο πολυ..Ο πουτσος μου ειχε σκληρινει υπερβολικα κ το πουτσοκεφαλο μου ηταν κατακοκκινο.Ενοιωθ πως θα εκραγω..Τι καυλα ηταν αυτη.....
    Αρχισα να παιζω τον πουτσο μου με δυναμη μεχρι που εχυσα επανω στην καθηγητρια μου κ μετα την κατουρησα.....Μολις σηνηλθα ξενερωσα που ολο αυτο δεν ηταν αληθεια...Ηθελα πολυ ν ατην γαμησω.
     
  7. Worrion

    Worrion Regular Member

    τυχερέ, εγώ όταν πήγενα σχολειο η καθηγήτριές μου με έρχναν τουλάχηστον 30 με 40 χρονια.
     
  8. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Mπορεις να ξαναπας ομως κ τωρα!!!Ποτε δεν ειναι αργα.... 
     
  9. Worrion

    Worrion Regular Member

    ναι. πλάκα πλάκα μετά που έφηγα άρχησαν να διορίζουν όλες τις νέες ! ! !  
     
  10. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Εγω αν κ ειπα την δικη μου εμπειρια πανψ στο θεμα θα πω κ κατι αλλο που εγινε πριν μιση ωρα ακριβως.
    Ειμαι μεγαλος φαν της Μιρελλας μας.Ναι το ξερω πως σας επρηξα αλλα θα το πω!!!Με την Μιρελλα εχουμε μιλησει κ πριν απο αρκετο καιρο..Ειπαμε διαφορα....Απο τοτε ειναι πολλες οιφορες που μαλακιζομαι μπροστα στην οθονη με την φωτογραφια της.Ετσι κ σημερα μολις ανοιξα τον υπολογιστη κ την ειδα μπροστα μου με διαπεραε κατι σαν ηλεκτρικο ρευμα κ η στυση που ειχα ηταν τρελη!!!!!Ναι η αιτια ηταν κ παλι η Μιρελλα μου!Εκλεισα τα ματια κ την σκεφτομουνα να μου κανει τρελα πραγματα οπως κ εγω αυτην..Κ το αποτελεσμα με δικαιωσε...Μπορει να εγιναν ολα χαλια γυρω μου αλλα αξιζε τον κοπο!!!!!Μιρελλα σε ευχαρηστω!!!!!!!!!!!!!
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Η πρώτη μαλακία

    Γιατι δεν το κλεινετε μεσα στο περιπτερο να τα πειτε κιολας και να φατε ο,τι θελετε??????????
    Μπορειτε ανετοτατα να πεταξετε εξω τον περιπτερα, ή την περιπτερου με μερικα χαστουκια. 
     
  12. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    Η πρωτη μου μαλακια θυμαμαι ηταν στα 16 μου βλεποντας βασικο ενστικτο.αθωο παιδακι
    ακομη τοτε...καλα καλα δεν ηξερα τι εκανα! το πρωτο συναισθημα της κορυφωσης δεν
    συγκρινεται με κανενα αλλο.μου αρεσε τοσο πολυ!για αρκετο καιρο μαλακιζομουν 2,3
    και 4 φορες καθε μερα!!