Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μαλακία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. cider

    cider Kitchen master

    Eκεί ακριβώς βασίστηκε και το νήμα, αγαπητέ. Ακριβώς επειδή η πρώτη μου μαλακία έμεινε ανεξίτηλα χαραγμένη στη μνήμη μου, ξεκίνησα το νήμα για να δω τι γίνεται και με τους υπόλοιπους. Δεν έχεις ακούσει πού λένε ότι η πρώτη μαλακία μοιάζει με το πρώτο χάι του ναρκομανούς; Αυτό που ψάχνει μάταια να βρει και δεν το ξαναβρίσκει; Θα σου αντιστρέψω την ερώτηση λοιπόν: πώς είναι δυνατόν να μη θυμάσαι την πρώτη σου μαλακία; (Εντάξει, είναι δυνατόν, αλλά λέμε και καμιά μπούρδα να περνάει η ώρα).  
     
  2. APatewnas

    APatewnas New Member

    Εγω μαλλον γερασα και δεν θυμαμαι τπτ...
     
  3. cider

    cider Kitchen master


    Άστα αυτά, βρε... απατεώνα!  
     
  4. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    καλοί μου σύντροφοι εν αμαρτίαις ...
    δεν έχει σημασία η πρώτη μαλακία .. αλλά η τελευταία .. που όσο πάει και χοντραίνει ...
     
  5. crysis

    crysis New Member

    καλα ολοι θυμομαστε τι καναμε οταν ειμασταν μικροι χα χα χα
     
  6. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Γυρω στα 10, και χρησιμοποιουσαμε μαξιλαρια ξαπλωμενες μπρουμυτα με την ξαδερφη μου, με την οποια εδωσα το πρωτο μου συνειδητο γλωσσοφιλο (ως παιδακια ημασταν περιεργες αλλα τελικα το φιλι το σιχαθηκαμε. Τα αλλα οχι.)
     
  7. footslave28

    footslave28 New Member

    Απο οτι θυμαμαι επειδη ημουν πολυ μικρος την πρωτη μου μαλακια την εριξα οταν αρχισα να κανω μπανιο μονος μου.ειχα οδηγιες να παιζω το πουλακι μου γιατι λογω του μικρου τησ ηλικιας υπαρχει παντα ο φοβος της φιμωσης.Και την πρωτη φορα που το εκανα μονος μου και ειδα ποσο μου αρεσε ημουν σιγουρος πως δεν θα παθω φιμωση ποτε!!! 
     
  8. Apati

    Apati New Member

    Εγω αργησα.. εμαθα τον αυνανισμο στα 19 μου. αν και ημουν σεξουαλικα ενεργη δεν ηξερα πως να κατανικησω αυτο που αισθανομουνα.πιστευα μονο με σεξ .μετα ειδα τα πως και τα γιατι...
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    Εγώ άρχισα στα 11 και με ωφέλησε πολύ.
     
  10. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Ανήκω σ' αυτή την περίεργη κατηγορία η οποία πρώτα είχε σεξουαλική επαφή και μετά αυνανισμό. Όλα ανάποδα τα κάνω.
     
  11. cider

    cider Kitchen master

    Κι όμως, φίλε μου. Δεν είναι η πρώτη φορά που ακούω κάτι τέτοιο.
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη μαλακία

    εγω που ειχα φτασει 14-15 και δε μου ειχε συμβει? και εζησα μια χρονικη περιοδο οπου ολοι οι φιλοι μου μιλαγανε γιαυτο και εγω αναμεσα τους ... μιλαγα και γω!ειχα σχηματησει την εντυπωση οτι πασχω απο ενα ειδος στειροτητας!!!δυσκολα χρονια.