Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μου εμπειρία σαν Crossdresser

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 5 Μαϊου 2008.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    yeap   Ειδικά αν το strap on είναι λείο στο σχήμα και έχει αλειφθεί με λυπαντικό νομίζω δεν υπάρχει πρόβλημα να μαζέψει (τουλάχιστον από προσωπική εμπειρία)
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Ο Robocop είσαι;  
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Τζίμυ έτσι όπως τα γράφεις πουλάκι μου δυσκολεύομαι να τα πιάσω με την πρώτη. Με κάνεις και αισθάνομαι μαθητούδι ξανά. Τι καλά!
    Συνέχισε έτσι.
     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    έλα βρε μην κοροϊδεύεις!   Κατάλαβες τι θέλω να πώ!  
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    Βρε σου λέω κατάλαβα εν τέλει. Αλλά δυσκολεύτηκα με το "μαζέψει".
    Έχω και περίεργο μυαλό και πήγε αλλού. Τι να σου λέω τώρα.

    Άντε συνεχίζουμε;
     
  6. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Η πρώτη μου εμπειρία σαν Crossdresser

    ενδιαφερουσα εμπειρια 
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    ...ξάπλωσα ανάσκελα και ανέβηκε πάνω μου, τοποθέτησε το γόνατο της ανάμεσα στα πόδια μου και τράβηξε 2 μεγάλες αλυσίδες πίσω από το περβάζι που κατέληγαν σε χειροπέδες, έπρεπε να την εμπιστευτώ... τα χέρια Της ήταν και δικά μου χέρια τώρα, έβγαλε το γόνατο Της από εκεί που είχε και κράτησε το strap on με το ένα της χέρι, αφού μπήκε πάλι μέσα μου με έπιασε απο το λαιμό, "ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΣΟΥΛΑΚΙ;" είπε με πνιγμένη φωνή από την ηδονή που ένιωθε, μπορούσα να πιάσω τις δονήσεις του κορμιού Της... άρχισε να μπαινοβγαίνει πάλι με το strap μέσα μου, το σιδερένιο κρεββάτι ούρλιαζε απο τα τριξίματα.... Ανά τακτά διαστήματα μου έριχνε σκαμπίλια στο πρόσωπο για να μου υπενθυμίζει την θέση μου... δεν μπορούσα να δω, τα ψεύτικα μαλλιά από την περούκα έπεφταν μπροστά στα μάτια μου, η μόνη αίσθηση που είχα της ακοής έσβησε και αυτή μέσα από την ηδονή που ένιωθα.. για μια στιγμή έφυγα από το σώμα μου και ήμουν ανάλαφρος στον αέρα να κοιτάω την σκηνή, έβλεπα ότι το μακιγιάζ είχε αρχίσει να τρέχει από το πρόσωπο μου, Αυτή το απολάμβανε και συνέχιζε, δεν άντεχα άλλο...
    Σταματάει και μου λύνει το ένα χέρι, με αυτό άρχισα να χαϊδεύω το λαιμό της, μετά το στήθος της και μετά κάτω απο την ζώνη του strap on, Της άρεσε και μου έλυσε και το άλλο μου χέρι, έτσι με το ένα χάιδευα το στήθος της και με το άλλο Της έβαζα δάκτυλο από κάτω...σταματάει... βγάζει το σκληρό και μεγάλο strap on από μέσα μου και ξαπλώνει δίπλα μου...

    συνεχίζετε...
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    Τζίμυ αν δεν μου πεις ότι την γάμησες από τον κώλο, η ιστορία σου δεν έχει τίποτε φρέσκο να μου πει.
    Μια από τα ίδια. Έφυγες με το πουλί στο χέρι; Πες μου όχι.
     
  9. latexduck

    latexduck Contributor

    Περίμενε να μάθεις την συνέχεια, πάντως ενημερωτικά μπορεί να μην χρειάζεται διείσδυση απο τον άντρα για να περάσει καλά η Γυναίκα  
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Αυτό το ξέρω καλέ μου. Μου ξύπνησες την περιέργεια όμως και περιμένω την συνέχεια.
    Πιστεύω σε σένα Τζίμυ.
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πω πω ... και μονο που το διαβασα με επιασε ενα αποτομο παγωμα και ασυναισθητα ψαχουλευσα την τσεπη που εχω την πιστωτικη μου για να βεβαιωθω οτι βρισκεται στην θεση της ...  
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    Να δεις με την gold card πόσους απανωτούς οργασμούς έχουν!  :condom: