Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η σημασια του aftercare

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 8 Οκτωβρίου 2015.

  1. Άγιος

    Άγιος génétiquement modifié

    Δεν τίθεται Θέμα υποχρέωσης, δεν έιναι κανόνας που θα πρέπει να τηρείται ή οχι.
    Είναι καθαρά θεμα υποκειμενικό, εξαρτάται απο την ιδιοσυγκρασία του/της.
    Και Φυσικά δεν έχει να κάνει με το βαθμό του πόσο "υπέφερε ".
    Παίρνω αγκαλιά την σύντροφο μου, βγαίνει αυθόρμητα, απλα ακολουθώ το ένστικτο μου
    Σημαίνει συναισθηματική κάλυψη και ασφάλεια.
    Με ένα μαγικό τρόπο ένα χάδι μπορεί καμιά φορά να σταθεί ικανό να διώξει κάθε έγνοια, κάθε σφίξιμο, κάθε άγχος. Όπως ακριβώς και η ερωτική ολοκλήρωση, ειναι θέμα χημείας.
    Η αγκαλιά είναι ο καλύτερος τρόπος να μιλήσουν χωρίς να πουν κουβέντα. Η ένταση της αγκαλιάς μπορεί να σημαίνει «πέρασα τόσο ωραία» ή «σε αγαπώ πολύ». Η όρεξη και η επιθυμία μας να αγκαλιάσουμε κάποιον δείχνει καταρχάς και την συμπάθεια μας προς το πρόσωπο του, την ανάγκη να τον αισθανθούμε, να μας αισθανθεί, να νιώσει και να κατανοήσει ο ένας τον άλλον.
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ψυχοθεραπεια μπορει να χρειαστει και καποιος στον οποιο εχει ασκηθει βια
     
  3. Το αυτοκίνητό μου έχει ανάγκη από aftercare
    Ο πελάτης μου έχει ανάγκη από after sales service.
    H υποτακτική μου έχει ανάγκη από αγάπη.

    Νισάφι πιά με αυτό το τουρλουμπούκι ορολαγνείας εδώ μέσα.... (όχι, δεν ξέχασα το "υ")
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Καμια ενοχη .. για αυτο ειπα οτι δεν χρειαζετai aftercare μετα απο ΚΑΘΕ session ....
     
  5. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Είναι επιλογή και των δύο. Και το άφτερκερ και το γενικότερο κερ. Μπορεί εμένα να μην θέλω να με χαιδεύουν και να μου βάζουν κρεμούλες αλλά να θέλω να με πάει για φαγητό. Αν μιλάμε για δύο άτομα που είναι εκεί και ενδιαφερεται το ένα για το άλλο ουσιαστικά και όχι σε επίπεδο σέσσιον (γελάω), τότε ξέρουν και οι δύο τι χρειάζονται ο ένας από τον άλλον, πότε και σε ποιον βαθμό.
    Τώρα εκεί που μπαίνει κόσμος, εμένα συγχωρέστε με δεν ξέρω.
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    ό,τι συνέβη σεσσιονικά δεν είναι και αγάπη;

    Μίλησέ μου λίγο για το αυτοκινητικό aftercare, λαβ  

    Προσωπικά χρειάζομαι μόνο νερό και σιωπή. Αγαπώ την τρυφερότητα της σιωπής.
     
  7. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Ναι, μου λείπει πολύ ο γουρούνης σε κάτι τέτοια νήματα!

    **********************************************

    Λοιπόν, φίλος (αληθινός, ναι; ) Υ που δεν είναι αναμετάξυ μας σε τούτο το φορούμιο μου είχε μεταφέρει την εξής ιστορία:

    Σεσσιονάζεται με την νέα Κού του περί την 21η νυχτερινή μίας κάποιας Τετάρτης. Τα πράγματα αγριεύουν, οι οργασμοί είναι αλλεπάλληλοι, η υγρασία στο χώρο έχει θολώσει το πάτωμα σε βαθμό να γλιστράνε οι δωδεκάποντές Της και να μην μπορεί να σταθεί.

    Περί τις 22.25 μ.μ. τα κορμιά αφυδατώνονται και οι ψυχές αγαλλιάζουν.

    Του λέγει εκείνη:
    - Τώρα όμως εγώ θέλω αγκαλίτσες.

    Της απαντά εκείνος:
    - Δηλαδή θα χάσω και το δεύτερο ημίχρονο;
     
  8. Λάδια, μπουζί, φίλτρα, ιμάντες, υργά φρένων.... Αν σου ακούγονται ερωτικά όλα αυτά, είμαστε σε καλό δρόμο  

    Ελα τώρα, ξέρεις πόσο σημαντική είναι η αγάπη μετά.... Και η αγάπη δεν εκδηλώνεται πάντα με γούτσια και αγκαλίνες. Μπορεί να είναι απλά μιά ματιά, πιό εύγλωττη από το Μονόγραμμα του Ελύτη  
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Τα υγρά φρένων ήταν απογειωτικά!

    Η αγάπη ποτέ δεν είναι αγκαλίτσες   το λέει και το Μονόγραμμα  
     
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Δε μπορω να μιλησω για συνεδριες ,δεν με απασχολει καν
    Οταν δυο ανθρωποι περνουν ομορφα κανοντας βδσμ τι θα πει υποχρεωση;
    Ειναι υποχρεωμενη η υ να δεχθει οτι της υποδειξει ο κ;οχι ειναι θεληση της και απολαυση της η ικανοποιηση του
    Ετσι με το ιδιο κριτηριο νομιζω πως ειναι και θεληση του κ προς την υ να την ανταμειψει,να την περιποιηθει που αντεξε (οτι αντεξε) για εκεινον

    Εγω κρινω το after ως ανταμοιβη,ειναι ενας διαφορετικος τροπος για να μου δειξει πως μετα απο τοσες ομορφες στιγμες ακολουθουν κι αλλες απλα το καθε χαδι εχει τη σημασια του
    Αναζητω να με λατρευει και να με δερνει με λατρεια ,απο την αρχη μεχρι το τελος αυτο κανει
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ναι, φυσικα!!!! καλημερα...Ενοοω οτι το υ θα γινει ετσι
       
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μεγαλοψυχε....  Ευχαριστω