Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η σημασια του aftercare

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 8 Οκτωβρίου 2015.

  1. Μια χρήσιμη και πρακτική συμβουλή από τον Σπύρο…
    Το aftercare είναι πολλές φορές δύσκολο και κοπιαστικό, κρύβει πολλούς κινδύνους. Η μεταφορά, σε ποια τοποθεσία, μην είναι κανείς πίσω από τους θάμνους, μην ακουστεί η τσάπα, να απομακρύνεις τα χώματα με το φτυάρι, πόσο βαθιά πρέπει να σκαφτεί ο λάκκος… Υπάρχουν βέβαια και άλλες εναλλακτικές. Δίπλωμα με σακούλες και πέτρες, πολλές πέτρες, μονωτική ταινία και στην θάλασσα. Εδώ πρέπει να διερευνηθούν οι συνθήκες… το υδάτινο στοιχείο ίσως δημιουργήσει προβλήματα στην συσκευασία, ίσως βγει στην επιφάνεια και ξεβραστεί στην ακτή. Μια ασφαλή λύση είναι η φωτιά, το πρόβλημα όμως εδώ… είναι η οσμή, θα εξαφανίσει άραγε η φωτιά όλα τα κομμάτια; Πάντως σε καμία περίπτωση η απόρριψη σε κάδο σκουπιδιών, κάποιος ρακοσυλλέκτης μπορεί να παραφυλάει, να σε δει και να σε καταγγείλει. Νομίζω πάντως, ότι θα πρέπει να σεβαστούμε το περιβάλλων και να απευθυνθούμε σε ειδικό, για το aftercare του καταλύτη, του αυτοκινήτου μας…





    «Ο ∆ήµος* δεν υποχρεούται στην συλλογή και αποκομιδή των απορριμμάτων - αποβλήτων του άρθρου 3 παρ. 1γ, 2δ, 2ε και παράγραφος (3) του ίδιου άρθρου δηλαδή επικίνδυνα απορρίµµατα, ραδιενεργά απόβλητα [...] καταλύτες αυτοκινήτων. Οι παραβάτες τιµωρούνται µε πρόστιµο 600,00 € έως 6.000,00 €».
    *Κανονισμός καθαριότητας, Δήμου Θεσσαλονίκης.
    ύσοηλ

    @dark explorer "Μ'αρέσει να το κάνω μπάνιο, δείχνει τόσο μικρούλι..." Άχου το! Καλέ και εμένα μ’ αρέσει αυτό, να το κάνω στο μωράκι μου! Μπράβο!
    Ε…
    Για piss bath μιλάς έτσι;

    Μερικές φορές νομίζω ότι τα συναισθήματα είναι σπερματοζωάρια. Έχυσες; Έβγαλες όλα σου τα συναισθήματα! Δεν ξέρω αν είναι όλα «συναισθήματα της πούτσας» αλλά μετά, τι έχεις δίπλα σου άνθρωπο τι έχεις ένα κομμάτι ζαμπόν*, το ίδιο είναι...
    *Προτείνω sex με cornebeef, μετά τρώγεται κιόλας...

    Ήρθε μια φορά η γατούλα μου στο σπίτι και ήταν όλο γρατσουνιές από κάποιο τσακωμό με άλλη γάτα. Ήταν ρε γαμώ το… ωραίο το θέαμα να την βλέπω να γλύφει μόνη της, της πληγές της με την ροζ γλωσσούλα της. Εγώ απλά καθόμουν και την κοίταζα. Ξέρω. Είμαι γαϊδούρι. Πάντως μια φορά που μια κοπελιά χρειάστηκε νοσοκομείο την πήγα. Α, όλα κι όλα! Τι, έτσι θα την άφηνα; Όχι… δεν της έκανα τίποτα… το δόντι της την πόναγε…

    @thief αγαπητέ υποκλίνομαι! Κάθε υ θα σου βγάλει διαφορετικό aftercare (χέστηκες τι θέλει εκείνη, το θέμα είναι τι θα σου βγάλει εσένα). Μου έχει τύχει να θέλω να με πάρει αγκαλιά, να ακουμπήσω το αυτί μου ανάμεσα στα στήθια της, να ακούω την καρδούλα της που χτυπά σαν τρελή και να αναρωτιέμαι «εγώ προκάλεσα αυτόν το χαλασμό»; Μετά με πήραν τα δάκρυα… τόσο ρομαντικό!…

    Δεν είναι ότι το βρήκα ξετρολιασμένο (τουναντίον θα αποτελούσε έκπληξη σε νήμα μετά την 2η σελίδα) απλά δεν κατάλαβα αν σοβαρολογούσε ή όχι το αρχικό post. Έτσι απάντησα και ‘γω διφορούμενα! Πσσσς σατανικό! Πάντως in topic ήμουν! Δεν φαντάζομαι να τα σκάτωσα και πάρω like! Τι παρακμή! Βσκ έχω δυσανεξία στο κίτρινο χρώμα, τα like με τρελαίνουν χαχαχα Μα, δεν μπορούσαν να ‘ναι πράσινα;…
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...
    Καλό είναι να μην καθαρίζει το υ κρεμμύδια πριν τα σέσσιον
     
  3. Δεν κατάλαβες. Τα κρεμμύδια είναι μέρος του σέσσιον...
     
  4. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Πελ, το αν ο Κ είχε καημό να φάει στιφάδο μετά το σέσσιον, δεν θα έπρεπε να μας αφορά
     
  5. Oύτε αν, ως παντρεμένος, θέλει τη φάβα του επίσης παντρεμένη, με ψιλοκομμένο κρεμμυδάκι.
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    Tο καλύτερο ποστ της μέρας
     
  7. Γίνεται ακόμα καλύτερο αν καραμελώσεις το κρεμμύδι.
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    αναλόγως, πάντως αυτό που θεωρείται aftercate από το Κ, δεν είναι αυτό που θεωρεί aftercare το υ συνήθως.
     
  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Βασικά αυτό σκεφτόμουν και βιώνω, τι καλύτερο να προσφέρεις ένα aftercare μασαζ στα χέρια που τόσο κόπιασαν να σε βασανίσουν; δεν κάνω πλάκα.
     
  10. Σκεφτόμουν μιά ελαφρά κλωτσοπατινάδα για αποθεραπεία. Αν μετά το βρωμόξυλο περάσουμε στα χάδια, ο οργανισμός της υ θα υποστεί πολιτισμικό σοκ.
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    έχουν γίνει πολύ απαιτητικά τα υ, στις μέρες μας, Πέλυ..
     
  12. Tι να πεις, απέκτησαν δικαιώματα. Η λύση είναι να συνδικαλιστούν, για να τα χάσουν εν μία νυκτί