Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 28 Αυγούστου 2009.

  1. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Πως μου ειχε ξεφυγει ολο αυτο τον καιρο τουτο το νημα?
    Γιατρε εγραψες!

        
     
    Last edited: 10 Μαρτίου 2012
  2. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Με μια τόσο γλυκειά γυναίκα- σκλάβα, θα μπορούσα κι εγώ να γίνω "Κυριαρχικός"  
     
  3. Emiris

    Emiris Regular Member

    Ανεξαρτήτως της ποιητικότητας του νήματος και του αρχικού ποστ, είμαι και εγώ της άποψης ότι οι υποτακτικές κοπέλες είναι πραγματικά πολύ γλυκές.

    Και δεν μιλάω μόνο για συνειδητοποιημένα υποτακτικές, μιλάω και για βανιλο-υποτακτικές κοπέλες, αυτό που περιέγραφε μία φίλη μας σε άλλο νήμα σαν «ότι θέλεις εσύ μωρό μου».

    Η σχέση με μία τέτοια κοπέλα συνήθως είναι ήρεμη χωρίς τσακωμούς, βαθιά και γεμάτη συναίσθημα. Επίσης σε εξαναγκάζει να δίνεις πάντα υψηλή προτεραιότητα στη σχέση σου και στη κοπέλα σου, στις ανάγκες της και τις ορέξεις της και άρα να ζεις πιο έντονα τη σχέση σου μαζί της.

    Τυπικό παράδειγμα σχέσης με τέτοια κοπέλα να ρωτάω εγώ «που θέλεις να πάμε το καλοκαίρι διακοπές;», να απαντάει αυτή «όπου θέλεις εσύ μωρό μου». Και εγώ να σπάω το κεφάλι μου τους επόμενους μήνες να σκεφτώ που θα περνούσε καλύτερα, που θα της άρεσε περισσότερο, και τι θα την ευχαριστούσε πιο πολύ.

    Έχουν οι υποτακτικές τον τρόπο τους …
     
  4. aria

    aria Regular Member

    Απάντηση: Re: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Και Topping from the bottom να το πεις μέσα είσαι.  
     
  5. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    μα τι γλυκο κειμενο ειναι αυτο!!  πολυ ομορφο!
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Το φόρουμ πρίν από χρόνια έβγαζε διαμάντια.Χάθηκε η μαγεία του παρελθόντος
     
  7. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Re: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    τι κακές λεξούλες βγάζει το στοματάκι σου όμως  
    (τι κακό και αυτό να μην μπορώ να σου δώσω ρεπ ξανά...)
     
  8. aria

    aria Regular Member

    Απάντηση: Re: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    εγώ   
     
  9. zyliet

    zyliet Regular Member

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    ....τι λες τώρα; Εδώ θα μπορούσα να γίνω κι εγώ "Κυριαρχικός"....  

    πολύ καλό το νήμα:
    Συγκινήθηκα  ... και γέλασα ταυτόχρονα  ....(πολύ σπάνιο)
     
  10. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Re: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    ε μα ναι...να μάθει τώρα ο emiris ότι υπάρχουν και τέτοιες υποτακτικές; α πα πα. δεν κάνει  
     
  11. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Αν και δεν είχα γελάσει πριν, αφού τόσος έρωτας και γλύκα μόνο αστεία δε μου φάνηκαν, τώρα πραγματικά εσύ zyliet [Μαγισσο-νεραϊδο-κόριτσο!], τώρα με κατάφερες και γέλασα με το χιούμορ σου! Σ' ευχαριστώ .  
     
  12. Emiris

    Emiris Regular Member

    Όχι κορίτσια πραγματικά δεν κάνει.
    Τα έχω φτιάξει τόσο γλυκά μέσα στο μυαλό μου το κλειστό, μη μου τα μπερδεύεται τώρα, σας παρακαλώ.




    Η φίλη μας η Αρία πάντως δεν έχει δίκιο σε αυτό που είπε. Δεν έκανε τόπινγκ (από το τόπι) η κυρά-Μπόττομ. Αυτό θα συνέβαινε αν συνειδητά συμπεριφερόταν με τέτοιο τρόπο ώστε να προσπαθήσει να με παρασύρει εκεί που αυτή θέλει.

    Όμως το γλυκούτσικο δεν είχε καμία τέτοια διάθεση, είμαι σίγουρος.